Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün tvnin sağ alt köşesinde kendiliğinden tv yeni güncelleme uyarısı geldi, tvyi bekleme moduna alın vs. yazıyordu

(Tv wi-fi ile internete bağlı)

Ağ üzerinden İndirmeyi/yüklemeyi önerir misiniz? Bir de hangi kısımların düzeltildiğini/nelerin değiştiğini nereden bulabilirim?

Öncesinde flash ortamında güncelleme yapmaya çalışmış ve cihaz siyah ekranda kalması nedeniyle 2 hafta tv'yi kullanamamıştım servis sorunumu geç de olsa çözmüştü o yüzden şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorum denilebilir
  • coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    tv niz 7101 en son güncelleme şubat ayında gelmiş resmi sitesine baktigimizda.bu güncellemede gelen özelliklerde resimde ekledim.

tavsiyem en ideali bellek takarak update ben öyle yapıyorum fakat siz talihsizlik yaşamışsınız tekrar yaşanır mı bilemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dtceko D kullanıcısına yanıt
    Şimdi TV ayarlar kısmından güncelleme ara yazdım, tvniz güncel yazdı:) gece tv stand by konumundayken kendiliğinden güncellenmiş olabilir mi? Fotoğrafta görüldüğü üzere sürüm notu ve tarihi yer alıyor ama emin olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsweetboy -- 10 Mayıs 2018; 9:41:12 >

• Fotoğraf bu

• coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    şuan şubat 2018 de yayınlanmış olan son guncellemeyi almış tv niz.

siz onay vermeden tv standby da iken böyle bir güncelleme yaparmı pek bilemiyorum.enteresan bir durum.

Hocam yanlışınız var January Ocak demek, işin enteresanı Ocak ayında yayınlanan güncelleme yok

İkincisi otomatik güncelleme açık konumda bulunuyor. Bekleme modundayken kendiliğinden yapmış olabilir
  • arkadaşlar kumandanın çalışmama sorunu yani bağlantısının kopma sorununu siz de yaşıyor musunuz? bağlantı kopuyor pilini çıkarıp takınca düzeliyor ama başka bir gün yine aynısı oluyor. Servisi arayayım mı bir şey yapıyorlar mı?
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    aldığım zamandan beri aynı sorun var 1.5 yıl çok dert etmedik nedense pili çıkar tak yapmaktan

• Merhaba, yv üstünden dizi, film sitelerinde rahat birşey izleyebiliyor musunuz? Ben chrome dan çok rahat açıp izliyordum ama artık açıp ekranı büyüttüğümde yayın duruyor. Kendi browser ı zaten söylemiyorum onda ekranı tam ekran bile yapamıyorsun. Siz nasıl seyrediyorsunuz ?

• efesb kullanıcısına yanıt
    android tv lerde browserlardan film izlemek rahat değil.birde bu buyutme oynatma sorunu bazı film sitelerinde yaşanıyor ilk aldigim gunden beri.6581 kullanicisiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtceko -- 3 Haziran 2018; 1:48:28 >
    malesef öyle, aslına bakarsanız ilk aldığımda google chrome yükledim ve ordan çok rahat izliyordum bir kaynakta sıkıntı olsa digerinden veriyordu ve 1080 görüntü problemsiz büyük şekilde seyrediliyordu ama ne olduysa ya televizyon güncelemsi ile yada chrome güncellemesi ile bu durum bozuldu. Bu konuda bir çözümü yada fikri olan kullanıcılardan yardımlarını rica ediyorum.
  • Arkadaşlar kumandanın klavyesiyle kanal aramak için 1. sıradaki kanala gelip üst sağda 3 noktaya giriş yapmam lazım bunun başka bir çözümü var mıdır?
  • Arkadaşlar merhaba yeni yazılım güncellemesi geldi.Şifreli kanal yazısı çıkan arkadaşlar vardı onlar özellikle yüklesinler.

Güncelleme içeriği aşağıdaki gibi:

QM163E_U_0.16.102.9 – Date: 2018/06/11

Watch TV tuşu ile zap yaptıktan veya çıktıktan sonra “Şifreli kanal” OSD düzeltmesi
    - Megogo App'de yanlış en boy oranı düzeltildi
    - Sistem bölümünün dolması düzeltildi
    - Bazı kanallarda dikey olarak gerilmiş resimler için düzeltme
    - Amazon Uygulaması, Prime Video uygulamasına geçecek
    - Google Güvenlik Yamaları
    - Güncellenmiş Kanal Logosu ve Dizeleri
    - Stabilitede iyileşmeler
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba halen tivibu izlenmiyor bilgisi olan varmıdır?
  • Arkadaşlar merhaba

Evde yaramaz bir kızım var. Tv yi devirdi devirecek bu pus7101 modelini duvara monte edebiliyor muyuz? Ben arkasına baktım delikleri göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Asabilirsin tabiki.Arkasında askı aparatı için bölme var oradan asılıyor benim tv de duvara monteli zaten.
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt
    Mecbur astım gitti

Ama ambilight etkisi ciddi oranda azaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Evet astığın aparat duvara çok yakınsa etki bayağı azalıyor.Duvar mesafesi ayarlanan aparatlar var onlardan deneyenbilirsin.
  • Ekimde kısmetse düğünüm var TV arayışına girdim geçenlerde gittigidiyor üzerinden 2300 liraya 49pus6262 aldım sonradan iptal edilmiş banka tarafından. O fiyata başka TV bulamadım maalesef. Letgoda TV bakarken 55pus7101 gördüm 1 aylık TV sıfır gibi garantili teknosa faturalı 2900 lira fiyat sizce nasıl alınmaya değer mi bu fiyata? 62 serisinde Android TV yok diye alırken pek içime sinmemişti bu TV de istediğim bütün özellikler var ve Android oreo güncellemesi yakında gelecekmiş diye okudum.

• ramazan_yıldız kullanıcısına yanıt
    Ya koşsana buraya yazacağına neyi soruyorsun

Almayacaksan linkini ver bari ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 16 Ağustos 2018; 15:9:25 >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.