Şimdi Ara

PHILIPS 55/65 PUS 9435 İnceleme ve Android TV Faydalı Bilgiler (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
22
Favori
65.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son güncelleme pek iyi olmamış gibiydi. Umarım düzeltmişlerdir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mustafa.12345 M kullanıcısına yanıt

Ne oldu sizin durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Biraz eski kaldı ama 65 pus 9809 televizyonumda üst ve alt bantlar karardı. Ambilight açık kullandığımda düzeliyor ilginç olan bu. Led arızası olsa hiç yanmaz ama konu hakkında fikri olan var mıdır? Değişmesi gerekirse artık philips servisler güven kaybetti orijinal led takım bulma şansım var mıdır.
    Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, tv de ses seviyesi ancak 20 deyken normal duyma noktasında. Zaten 50 ye kadar gidiyor bu sizde de böyle mi? Bowers&wilkins ses sistemi bu arada.

• rad R kullanıcısına yanıt
    Philipslerde bu durum var ses seçeneklerindeb uygun olanı seçersen çok daha iyi. Oyuncu ses mi efektler mi öncelikli

• fuatmeral F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ,Bowers&wilkins olan tv de ses çıkışı hsmi ses sistemi mi olmalı yoksa tv hoparlorleri mi seçili olmalı?

• Ses sistemi tabii ki tercih edin çok kaliteli olduğu için

Bende nasıl olmuşsa (muhtemelen çocuklar yaptı) tv hoparlorune geçmiş ondan ses az çıkıyormuş. bw sistemi olan tv lerde kendi hoparloru varmı ki? Ses yinede bw den geliyor ama qz geliyor tabii

• rad R kullanıcısına yanıt
    Tv nin varsa arka köşelerde olmalı tam olarak bilmiyorum ama bir kontrol edin isterseniz

Bu seçeneğe hangi ayarlar menüsünden ulaşılıyor ?

• CARTEGENA kullanıcısına yanıt
    Seçenek derken philips menü çok değişmez ses ayarından olması muhtemel

• Arkadaşlar güncel görüntü ayarı stabil paylaşabilecek var mı @alien2000a başkan seninkilerde var mı değişiklik yaptığın, güncellemeden sonra görüntü ayarları değişmiş tv nin

• BooZeR_54 kullanıcısına yanıt

Dostum henüz fırsatım olmadı. Local Dimming performansını düzelttiler diye okudum ama resmi sitede bununla ilgili bir bilgi yok. En kısa sürede bakar bir değişiklik olursa yeni ayarları paylaşırım.

• Hoparlör sorunu yaşayan dostlara bir takım bilgiler paylaşayım. B&W bu tv'nin hoparlörüdür. Başka bir hoparlör yok. Yani ayarlardan TV Speaker (TV hoparlörü) seçildiyse B&W kullanıyorsunuz demektir. Her ne kadar bir soundbara benzese ve özelliklerini barındırsa da ayrıca bir soundbar gibi kullanılmıyor, HDMI ile bağlanmıyor. TV'nin kendi koparlörü olarak işlev görüyor.

Bunu açıkladıktan sonra eğer sesi HDMI/optik üzerinden başka bir cihaza aktarmadıysanız, bluetooth kulaklık gibi bir cihaza da vermediyseniz zaten TV'nin hoparlöründeysiniz demektir. Bu aşamada ses az geliyorsa ve hangi kanalı kullanırsanız kaynak olarak Netflix/USB/Digitürk/Turksat vs nerden hangi kanalı çalarsanız çalın düşük geliyorsa bu bir problem. Ama internetten dizi/film izlerken kısık geliyor ama youtube'da gümbür gümbürse suç TV'nin değil kaynak sitenin ses çıkışındandır.

Eğer sorunun TV2de olduğuna kanaat getirdiyseniz TV'ye son yazılım sürümünün yüklü olduğunu kontrol edin. Yazılım güncelleme menüsünden yeni yazılım aratın (ya da USB'den kendiniz yükleyin:

philips
    Philips LED 4K UHD Android TV - Bowers & Wilkins Ses 65PUS9435/12 için destek sayfasını ziyaret edin
    https://www.philips.com.tr/c-p/65PUS9435_12/9000-series-4k-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-ile-bowers-wilkins-ses/destek

Bu yazılımın sürüm notlarında ses ile ilgili bazı problemlerin giderildiği söyleniyor. Sorununuzu bu da çözmüyorsa hoparlör arıza vermiş olabilir. O zaman servis/garanti yolculuğu başlar maalesef.

• Partir kullanıcısına yanıt

Merhaba mesajinizi yeni gördüm. Tuketici hakem heyeti beni hakli buldu ürün degisimi urun yoksa para iadesi dedi muhtemelen para iadesi yapilacak zararda olucam ama philips servisinin nekadar sahtekar oldugu ortaya çıkmış oldu urunlerinizi servise gonderirken cok dikkatli olun her acidan fotograflarini cekin gelen urundeki barkod ve benzeri herseyi fotograflayin. Servisten degisen parca takilan parca kodlari herseyi isteyin

• 65 PUS 9809 televizyonum arıza yaptı backlight’ lar değişti. 9435 bakıyorum dediğimde ;Getiren arkadaş “televizyonunuza iyi bakın yenileri çok sorun çıkarıyor dedi. Burada kullanan Arkadaşlardan fikirlerini almak isterim etrafa değişmek için bakıyorum ama.
    Teşekkürler

• Yeni gelen güncellemeyi yaptım zorunlu olarak ama yapanlar yorum yazabilir mi ?

• Açıklamasında girişlerle alakalı güncelleme diyor hdmı arc falan başka bişeysi yok sıkıntı olmaz yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooZeR_54 -- 12 Mart 2022; 21:46:6 >
  • Soluk gorunru isterseniz onlarin degimi ile dogal renkler 😁buyrun

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.