Şimdi Ara

PHİLİPS 50PUS7304 İsik problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar evimize 50PUS7304 modeli aldik isik sensoru kapali olmasina ragmen youtube ve netflix de goruntu mukemmel parlak ancak uydu alicisna girdigim zaman goruntu resmen simsiyah oluyor sebebi ne olabilir tum ayarlari denedim cozemedim cok sinir bozucu cok soluk hatta ambilight isiklari bile daha parlak uaniyor ekrandan uydu alicisindayken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende almayı düşünüyorum alınır mı memnun musunuz
  • Ozellikle 50'olan va paneli ve rakiplerinde olmayan ozellikleri ile oldukca iyi bir cihaz.Netflix te farkli bir ayar ile kullaniliyordur veya uydu ile musal sinema modunda kullaniliyor veya ayarlari kisik.olabilir.Once onlari kontrol edin ,ki yakin zamanda 8804 aldi kardesim, Netflix te ozellikle Dolby vision ve atmos ile fazlasi ile iyi goruntu ve ses vermekte.

Servise basvurursaniz daha saglikli olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 19 Ağustos 2020; 14:42:35 >
  • Sorunu cozdum meğer her ayari tek tek yayini izlerken yapmak lazimliz home tusundan yapinca google goruntusu ile ayarliyormusum cozdim ancak panele yandan bakinca goruntu biraz eski tv philips 40PFL7605 di onda daha parlak bu panelde tam karsidan goruntu muazzam su an

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.