Şimdi Ara

PHILIPS 47PFL6188K 999TL -SICAK-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
6.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ihtimal teşhir ürünüdür ama 47" ve birçok özellik düşünülürse fiyat bence sıcak. Kapalı kutu bulunabilirse yanıyor zaten. 1 Tl daha alışveriş yapılırsa yanlış bilmiyorsam 100 Tl maxipuan kampanyasına da katılınır, ürün 900'e gelir.

Sadece Ankara ve Karabük şubelerinde var bu arada.

http://www.vatanbilgisayar.com/47pfl6188k_12-47120-cm-3d-dual-core-led-tv700-hzambilight-xlwifihd-uydu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan7 -- 30 Kasım 2014; 20:32:11 >

• Bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir de olsa hemen uçardım
  • hemen kapat konuyu:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akakcede falan yok, dwgeri neki, magazaya gitsem salaga yatarlar simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatta bir yanlışlıkmı var acaba ya ihtiyacıım olsa hemen alırdım.
  • affedilmeyecek fiyat ama izmir de yok ne yapalım
  • arkadaşlar aradım teşhir ürünü ve piksel sorunu var diyorlar ama müşteri hizmetleri teşhir ürünü oldgu için fiyat magazada değişiklik gösterebilir diyor. Zaten bu üründen teşhir olarak teknosadada var sanırım istanbul'da oda.
  • Sizin yerinizde olsam derhal "tanıdık" polis çağırır o görevlinin bu beyanlarını tutanağa geçirirdim.
    Siz telefonu kapattıktan kısa bir süre sonra ürünün kapalı kutusu içinde bulunduğuna şahit olacaksınız.

• speedy_03 S kullanıcısına yanıt
    Yalan olma ihtimali bayağı yüksek. Ürünün fiyatından bahsettiyseniz zaten kendilerine ayırmak için numara olabilir. Onlarında haberi olmuyor fiyatta, haberi olunca kapatmaya çalışıyorlar bu şekilde. 47PFK8008 için Teknosa'da da aynı ayağı kaç kere yaptılar. Ankara'da olsam ben affetmiyeceğimde, değilim ne yazık ki. Uğraşırım diyen yarın şansını denesin.
  • valla bende ankarada degilim ama haftaya gidicem fakat o zamana kadar bu ilanı kaldırırlar zaten ama yinede bir umut durursa gider az ugraşırım.
  • Teknosada 6 gözlük hediyeli satışı 1099 TL imiş.Stok bitmiş.

• Birisi vatandakini almış, yetişemedik iyimi
  • bedava ama sadece karabükte görünüyor yoksa kaçmaz bu fiyata seg v.b markalara para vermektense
  • Almadan önce philipsin 6000 serisinde hakkında forumda yazılanları okuyun arkadaşlar. bazı arkadaşlar sıkıntı yaşamıştı bu seride.
  • Arkadaşlar mağazayı aradım. Ürünle ilgili bir sıkıntı cıktı serviste ürün dediler. Satış fiyatı geçerli mi peki dedim servisten dönünce ? Onun hakkında bilgim yok dedi Sayın Bayan :D Bilginize.
  • Kesin yalan serviste hikayesi

• Mağazayla ben de görüştüm. Ürünlerde ekranda piksel değil, bildiğiniz çizgiler varmış. Panel garantisi verilmiyor, alabilirsiniz ancak yaptırmaya kalksanız 400-500 TL tutar servisinde dediler. Bu devirde güvenip hangi markayı alacağız biz o zaman?

Neyse, bu ürün yerine tavsiye istedim. Şu ürünleri önerdiler:

PHILIPS 47PFK7109 - 1999 TL
    PHILIPS 47PFK6309 - 1899 TL

Bunlardan biri alınır mı sizce arkadaşlar? Kutulu ve sorunsuz ürünlermiş.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/40pfl3078k_12-40-102-cmfull-hd-led-tvusb-kayit100hz2xhdmi.html?srt=UP#genel-bakis

Ben de bunu almaya gittim 699 liraya Ankara/Söğütözüne paneli kırıkmış dediklerine göre. Zaten siteden kaldırmışlar Ankara mağazasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrykt -- 1 Aralık 2014; 15:55:04 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.