Şimdi Ara

PHILIPS 47PFL6188K 999TL -SICAK- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
6.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen ben de o philips 42'' televizyon için aradım samsun vatanı az önce, daha şimdi müşteri aldı dedi, paranın bir kısmını verdi geri kalanını şimdi getiriyor dedi, yoksa bu fiyata bedava resmen
  • hikayeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağrı Market' e 11,95 liraya Tek Süt 700gr. taze kaşar almaya gitmişken Vatan' ada uğradım.
    TV görevlisinin yanına gelip "Başka mağaza stoğunu buradan sipariş verebilir miyim?" diye sordum.
    Evet deyince hemen Iphone 6 Plus 64GB Silver cep telefonumu açıp TV' yi gösterdim ve "Bunu sipariş vermek istiyorum" dedim.
    Görevli bakalım deyip sistemden kontrol etti ve Topkapı Mağazasında olduğunu ama teşhir olduğunu söyledi. Bu arada internet sayfasında Karabük Mağazasınde bulunduğu yazıyordu.
    Ben siparişi geçmesini rica edince teşhir olduğu için kumanda vs gibi parçalarının eksik olabileceğini söyledi ben ısrar ettim "Cihaz çalışsın gerisi möhim deel" dedim.
    Sonra "Sizde fiyatı ne görüyor" deyip telefonuma baktı ve 999 TL fiyatı görünce oldu.
    Sonra siparişimi hazırladı ve bana kasaya geçip avans ödemesi yapabileceğimi söyledi.
    World' e 9 taksitle ödememi yaptım ve tekrar görevlinin yanına gelip adresime teslim edilmesini söyledim. Adresimi ve telefonumu aldı. Bu arada diğer görevli gelip "Abi fiyat bedavaymış, sen nerden öğrendin bunu?" diye sordu.
    DH' den öğrendim deyip ayrıldım oradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Çağrı Market' e 11,95 liraya Tek Süt 700gr. taze kaşar almaya gitmişken Vatan' ada uğradım.
    TV görevlisinin yanına gelip "Başka mağaza stoğunu buradan sipariş verebilir miyim?" diye sordum.
    Evet deyince hemen Iphone 6 Plus 64GB Silver cep telefonumu açıp TV' yi gösterdim ve "Bunu sipariş vermek istiyorum" dedim.
    Görevli bakalım deyip sistemden kontrol etti ve Topkapı Mağazasında olduğunu ama teşhir olduğunu söyledi. Bu arada internet sayfasında Karabük Mağazasınde bulunduğu yazıyordu.
    Ben siparişi geçmesini rica edince teşhir olduğu için kumanda vs gibi parçalarının eksik olabileceğini söyledi ben ısrar ettim "Cihaz çalışsın gerisi möhim deel" dedim.
    Sonra "Sizde fiyatı ne görüyor" deyip telefonuma baktı ve 999 TL fiyatı görünce oldu.
    Sonra siparişimi hazırladı ve bana kasaya geçip avans ödemesi yapabileceğimi söyledi.
    World' e 9 taksitle ödememi yaptım ve tekrar görevlinin yanına gelip adresime teslim edilmesini söyledim. Adresimi ve telefonumu aldı. Bu arada diğer görevli gelip "Abi fiyat bedavaymış, sen nerden öğrendin bunu?" diye sordu.

Tv gelince haber et kardes sana zahmet tvnin durumu hakkinda. Hayirli olsun.

• Topkapı'da yoktu nasıl buldunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

Topkapı'da yoktu nasıl buldunuz?

Sisteme baktı ve Topkapı' da var dedi.
  • Çok şanslısınız Philips var bende görüntü kalitesi .lg ve samsungtan iyi .güle Güle kullanınız

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    son cümle olmamış... taktik verdinmı gelip misafir olarak takılacak, kampanyalardan faydalanacak bizden çok

• quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Magaza piksel sorunu var diyorsa inanmayin.

Boyle bir ses sistemi vardi. Magazada varmis gittim magazaya hoparlor yok var ama her tarafi cizik alinmaz bosver bakma filan dediler. Ya gosterin begenmezsem almam dedim.

Bakindilar bakindilar bulamadilar sonra biri geldi var ama tamirdeymis hoparloru bozukmus diyor.

Sove sove ciktim, yalan oldugunu adim gibi biliyorum.

tahminimce personel kendine ayırmış
    nice Story bro..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dec_chaos D kullanıcısına yanıt
     PHILIPS 47PFL6188K 999TL -SICAK-
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Çağrı Market' e 11,95 liraya Tek Süt 700gr. taze kaşar almaya gitmişken Vatan' ada uğradım.

Hemen iphone 6 plus 64 gb silver telefonunu cikarmis..

gule gule kullanin cebinizde sinirsiz kredi kartiniz var galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben karabüklüyüm isteyen olursa mağazaya soruveririm sıfırmı teşhir diye
  • hocam bu tarz ürünlere bel bağlamayın. %90 gerçek sorunlu oluyorlar. misal teknosada vardı böyle bir ürün, cidden baktım çok mattı görüntüsü gerçi kumanda ile ayarlanabilir belki ama ne bileyim yine de teşhir mal nihayetinde.
  • bu ürün verilen linkten görünüyor lakin vatanın sitesinde aratınca görünmüyor sorun neyden kaynaklı olabilir?
  • bende iphone 6 plus 64 gb olmadığı için görevli arkadaşa gösteremedim. keşke olsaydı
  • acemix kullanıcısına yanıt
    Bende 5 olduğu için 42inçe talim ediyoruz olaydı plus modeli 55 inç bile kapardık.
  • acemix kullanıcısına yanıt
    sen cok yasa ya guldurdun benı baya :D :D
    TV ne durumda :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.