Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.212
Cevap
45
Favori
276.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android'den yapılamıyor. iOS ile yapılabildiğini okudum ama ben denemedim. PC'yi bilemiyorum.

Ben EZCast cihazı kullanarak ekranı TV'ye yansıtabiliyorum. PC'den de yapılabiliyor, onu deneyebilirsiniz.
  • fato65 F kullanıcısına yanıt
    tvye bağlı himedia q12 cihazım var, onun üzerinden görüntü paylaştırabilirmiyim? andriodden yapılmıyor dediğiniz, pcden herhangi bir tablet yada bendeki gibi smart kutuya görüntü aktaramıyormuyuz?
  • Arkadaşlar benim philipse servis değişim yazmış 42pfl6877 yerine 47pfk7109 veriyolarmış. Bu Tv nasıldır çok arıza verirmi 6877 gibi yada ben bunu istemiyorum deme hakkım varmı
  • HaCkİm H kullanıcısına yanıt
    Senin TV'inde 3 taraflı ambilight var
    Verdikleri TV'de 2 taraflı kabul etme bunu vurgula 3 taraflı eşteniği bir tv vermeleri lazım.
  • Hem 42" yerine, 47" hem de 6xxx serisi yerine bir üst seri olan 7109 önermeleri bence güzel bir teklif.

3 taraflı ambilight olsaydı daha iyiydi ama 2014 modellerde 8xxx serisinden başlıyor.

Para iadesi bile alsanız önerilenden daha iyi bir TV alamazsınız tahminen, o nedenle kabul etmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Hem 42" yerine, 47" hem de 6xxx serisi yerine bir üst seri olan 7109 önermeleri bence güzel bir teklif.

3 taraflı ambilight olsaydı daha iyiydi ama 2014 modellerde 8xxx serisinden başlıyor.

Para iadesi bile alsanız önerilenden daha iyi bir TV alamazsınız tahminen, o nedenle kabul etmenizi öneririm.

İkiside 47 diye okumuşum. Bu bağlamda düşününce iyi teklif bir önceki mesajımı dikkate alıp servisle kavga etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 9 Ocak 2015; 13:17:00 >
  • 2 aydır digiturk kullanıyorum . tv nin görüntüsünde özellikle hızlı sahnelerde son 1 haftadır kırılmalar olmaya başladı. sanki giderek daha da artıyor gibi.
    95 yazılımı mevcut. yazılımı güncellesem mi acaba ne dersiniz?
  • 3D iyi,görüntü iyi ama smart tv berbat ötesi.Bence millete smart tv için geri ödeme yapmaları lazım.Millet internet üzerinden tv'si ile alem yapıyor biz aval aval bakıyoruz.Bir daha philips tv almam...
  • Dün akşam değişim yapılan 42pfl 6877 yerine servis 47pfk7109 tv yi kurdu. Kullanım süresi servis menüsünden baktırdım 3 saat kenarlarındaki çizilmeyi önleyici orjinal streçleri üzerindeydi, herhangi bir çizik falan yoktu. Fakat garanti belgesini imzalamadılar bu değişim ürünü diğer tv nin garantisi olduğu için dediler. Bu normalmidir yani garanti diğer tv üzerinden mi işler. Birde kumanda üzerinde 3d tuşunu bulamadım, bilgisi olan varsa paylaşabilirmi arkadaşlar.
  • Garantisi bittikten 14 gün sonra power kartı bozuldu TV'nin.
    oysak cihaz açıkken fişini çekmiştim sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankardes

Garantisi bittikten 14 gün sonra power kartı bozuldu TV'nin.
    oysak cihaz açıkken fişini çekmiştim sadece.

Son bir sayfada yazanları okudukça tedirginliğim arttıyor, tv'yi izlemeye korkuyorum. ne kadar istiyorlar tamir için?
  • mexicana kullanıcısına yanıt
    Boardi internetten 200 Tl ye bulabiliyirsun elin yatkinsa acip takarsin. Servis 300 tl istiyor. Ben servisi tercih ettim. üstelik içini açıp arızayı tespit etmişken. Nedenini bende bilmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 17 Şubat 2015; 19:55:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tv de bir arıza oldu, digitürk hdmi dan bağlı, kutu çalışıyor fakat tv de görüntü yok. Usb den film denedim, menüler falan herşey gözüküyor film başlayınca ses var fakat ekran karanlık hiç bir şey yok. Youtube uygulamasını açtım, videoları görüp seçebiliyorum fakat başlatınca yine ses var görüntü yok. Nedendir? Yardımcı okabilecek arkadaşlarım var mı? Garantiye daha 2 ay var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi co.mr -- 21 Mart 2015; 16:56:02 >
  • Bir fabrika ayarlarına dön dene bence. Veya yazılım değiştirip dene. En son verdikleri yazılımdan sonra çok fazla sorun oluştu bence. DEğişik sorunlar bende gördüm. Cihazı sattım ve 7909 aldım inşallah bunda da aynı sorunları yaşamam. Ha bu arada referans olması açısından android diyorlar ama android ile alakası yok gibi telefonunuzda gördüğünüz birçok uygulamayı bunda göremiyorsunuz.
  • co.mr kullanıcısına yanıt
    Bende benzer bir sorun olmustu hdmi kablosu versiyonu 1.4 olması gerekiyor. kabloyu değiştirince sorun çözülmüştü.

bunun gibi
    http://www.hepsiburada.com/liste/inca-hdmi-to-hdmi-18mt-14-3d-altin-uclu-kablo-blisteraskili-ihh-04/productDetails.aspx?productId=bs130234&categoryId=84120
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

Bende benzer bir sorun olmustu hdmi kablosu versiyonu 1.4 olması gerekiyor. kabloyu değiştirince sorun çözülmüştü.

bunun gibi
    http://www.hepsiburada.com/liste/inca-hdmi-to-hdmi-18mt-14-3d-altin-uclu-kablo-blisteraskili-ihh-04/productDetails.aspx?productId=bs130234&categoryId=84120

Şu anki kabloyu bilmiyorum açıkçası. Denemeye değer. Ama bence tv nin miyadı doluyor gibi geliyor. Şu anda bahsettiğim sorunlar yok ama arada bir gelip gitmeler oluyor görüntüde.

• Televizyonun orjinal kumandası ve 4 adet 3D gözlüğü av kablosu vs ..satılıktır arkadaşlar. Televizyon bozulduğu için bunlar elimde kaldı. yaklaşık bir yıldır kullanılmadan duruyorlar.
  • kaç paradan satıyorsunuz

• An itibariyle tv bozuldu arkadaslar. Once her acip kapattigimda fabrika ayarlarina donuyordu goruntu ayarlarini tekrar yapiyordum simdi de hic acilmiyor stand by isigida yanmiyor. Tv 3.yilina girmek uzere dogal olarak garantide bitti. Sizce sorun ne olabilir servis fazla para istermiki.ve bir daha philips tv mi tobeler olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k700 -- 21 Temmuz 2015; 22:04:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k700

An itibariyle tv bozuldu arkadaslar. Once her acip kapattigimda fabrika ayarlarina donuyordu goruntu ayarlarini tekrar yapiyordum simdi de hic acilmiyor stand by isigida yanmiyor. Tv 3.yilina girmek uzere dogal olarak garantide bitti. Sizce sorun ne olabilir servis fazla para istermiki.ve bir daha philips tv mi tobeler olsun...

power board yanmıştır. Aynı sorunu bende yaşadım önce sıfırlanıyordu sonra gitti. 200 TL'ye Kendinde interneten alıp takabilirsin. Ama 2 versiyonu var bu biraz kafa karıştrıcı. Servis 280 TL'ye yapıyor. Ben servise yaptırdıktan 2 hafta sonra tekrar bozuldu götürdüm ücretsiz yaptılar. iyiki kendim değiştirmemişim dedim.

TV açıkken kapatmak için fişini çekiyordum bu yüzden bozuldu şimdi kumanda dan kapatıp çekiyorum neredeyse 6 aydır sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.