Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tv yalan oldu... Panel dışında yedek parçaya ihtiyacı olan olursa yazsın hallederiz arkadaşlar... Yeni tv bakacam samsung ks8500 şu an aklımda olan Sony istiyorum ama sony de fiyatlar yüksek.
  • Merhaba.
    Yeni eve taşındım ve kurulu olan tv kanallarının büyük çoğunluğu merkezi sistem uydu yayınında alamıyorum sadece kanald dahil 20-30 kanal gösteriyor. Tv'yi tamamen sıfırlayarak yeniden kurulum yaptigimda ise 4 ve üstü uydu seçeneğini seçerek arattığımda Tv'ye SAT 1 00.0 yazan 3 uydu ve turksat geliyor. Kanal bulmaya çalıştığında ise 5-6 saat civarı kanal aradı ama kanal bulamıyor. Ayni anten kablosunu 50tllik yumatu hd uydu alıcıya taktığında ise hiç sorunsuz olarak tüm kanalları gösteriyor bu sıkıntıyla karşılaşıp çözüm yolu bulan yardım edebilir mi acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hd85 -- 5 Ekim 2016; 23:39:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips 3 yıllık tv yapmış. Resmen kullan-at tv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi co.mr -- 13 Ekim 2016; 22:38:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv si bozulup paneli saglam olan varsa talibim arkadaşlar.

• Netflix uygulaması yüklenemiyor mu bu modele arkadaşlar?
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Yüklenmiyor diye biliyorum yüklesende stabil kullanamazsın zaten donar patlar kapanır verem eder...
  • Herkese merhaba,iyi seneler

Bugün digiturk sorun oldu, yayın geldikten sonra televizyon video format hatası vermeye başladı Hdmi diğer portları da denedim çalışmıyor.işin komiği evde lg 19 monitör tv var onda digiturk çalışıyor. İnternette doğru cevaplara ulaşamadım yardımcı olabilirmisiniz
  • Digitürk cihazı full hd mi yoksa 4k destekli mi ? Yoksa SD mi ?
  • Merhabalar,
    Elinde son yazılımdan bir önceki versiyon olan arkadaşlar varsa verebilir mi lütfen. Benim tvim son güncellemeden sonra sapıttı. Bir türlü eski versiyonu bulamadım.
  • Arkadaşlar 6877 nin orjinal kumandası ve gözlükleri var. isteyen olursa, satabilirim. hiç kullanılmadı desem yeridir. TV bozulunca geride kaldılar. toplam 3-4 ay kullanıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: co.mr

Philips 3 yıllık tv yapmış. Resmen kullan-at tv.

Aynen

Akşam kapattım, sabah açtım çalışmıyor

Servisi çağırdım, anakart gitmiş diyorlar

350 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: k700

An itibariyle tv bozuldu arkadaslar. Once her acip kapattigimda fabrika ayarlarina donuyordu goruntu ayarlarini tekrar yapiyordum simdi de hic acilmiyor stand by isigida yanmiyor. Tv 3.yilina girmek uzere dogal olarak garantide bitti. Sizce sorun ne olabilir servis fazla para istermiki.ve bir daha philips tv mi tobeler olsun...

Aynı sıkıntı bende de oldu

Yaptırdınız mı

Anakart gitmiş dediler bana 350 lira onarım ücreti istediler

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

An itibariyle tv bozuldu arkadaslar. Once her acip kapattigimda fabrika ayarlarina donuyordu goruntu ayarlarini tekrar yapiyordum simdi de hic acilmiyor stand by isigida yanmiyor. Tv 3.yilina girmek uzere dogal olarak garantide bitti. Sizce sorun ne olabilir servis fazla para istermiki.ve bir daha philips tv mi tobeler olsun...

Yaptırdınız mı

Tv arızalı degilmiş kardeş hanım arkadan kapatmış tv yi o kadar ugraştırdı benide...Ama sonrada kızım tv ye su döktü şu an panel arızalı tv çalışıyor ses var görüntü yok. Panel fiyatı yeni tv fiyatına denk geldiği için sony 55xd8505 aldım çok memnunum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Var mı tv si bozulan arkadaşlar :) Philips kullan at tv :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iceberg1907

Herkese merhaba,iyi seneler

Bugün digiturk sorun oldu, yayın geldikten sonra televizyon video format hatası vermeye başladı Hdmi diğer portları da denedim çalışmıyor.işin komiği evde lg 19 monitör tv var onda digiturk çalışıyor. İnternette doğru cevaplara ulaşamadım yardımcı olabilirmisiniz

Hocam özel mesaj kutunuza bakmanızı rica edicem tekrar
  • Merhabalar,
    42PFL6877K televizyona Netflix uygulaması yüklemek mümkün müdür? Nasıl yapabiliriz? Uygulamaları arasında görünmüyor netflix.

Teşekkürler.
  • Beyler bu aptal televizyonda altyazı çalıştırmayı başaran var mı ? 10 altyazıdan 1'ini gösteriyor kafasına göre atlıyor. Lanet ettim artık camdan aşağı atacağım bu çöpü.
  • Benim tv'nin de anakartı bozuldu 3 ay oldu değiştireli. Bugün de ekran bi gitti geldi. Hayırlısı bakalım bi daha bozulmaz inşallah. Yoksa ben de Sony alıp geççem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

Yaptırdınız mı

Tv arızalı degilmiş kardeş hanım arkadan kapatmış tv yi o kadar ugraştırdı benide...Ama sonrada kızım tv ye su döktü şu an panel arızalı tv çalışıyor ses var görüntü yok. Panel fiyatı yeni tv fiyatına denk geldiği için sony 55xd8505 aldım çok memnunum...

Alıntıları Göster
    Hocam hala duruyorsa anakart ve powerboardini ben alabilirim.

• Malesef tv yi arızalı tv alan bşr yere verdim.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.