Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sorun bende de oldu geçen 2 ay önce Servis geliyor aliyor 2 ay sonra geri getiriyor 400 tl veriyorsun rahatliyorsun. ... Philips mi asla ve asla almam ve aldirmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON GÜNCELLEME İLE NELER KAZANMIŞ BİZİM TV ! BİLGİSİ OLAN VAR MI ARKADAŞLAR ?
  • Arkadaşlar elinde bu cihazdan Arızalı olan varsa alabilirim ama ana kart Arızalı
    Bendekinin paneli Kırıldı fiyatta anlaşırız

• quote:

Orijinalden alıntı: radyoarabesk

Arkadaşlar elinde bu cihazdan Arızalı olan varsa alabilirim ama ana kart Arızalı

Panel değişimine kaç lira diyorlar, benim de geçen ay çatladı panel, öyle izliyip duruyom... kesin fiyat veren bayi oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkostik

quote:

Arkadaşlar elinde bu cihazdan Arızalı olan varsa alabilirim ama ana kart Arızalı

Panel değişimine kaç lira diyorlar, benim de geçen ay çatladı panel, öyle izliyip duruyom... kesin fiyat veren bayi oldu mu

Servis panel ellerinde yokmuş tamircilere baktım zor gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sudkostik

quote:

Servis panel ellerinde yokmuş tamircilere baktım zor gibi

garanti bitse de servis para karşılığında yapmak zorunda, yapmıyorlarsa tüketici hakem heyetine başvurabilirsin.

Alıntıdır:
    Garanti süresi biten bir ürün yetkili serviste bedeli karşılığı tamir için verildiğinde yasanın öngördüğü sürede tamiri yapılmak zorundadır.Yasal süre aşılırsa ürün bedeli iadesi veya yeni ürün isteme hakkınız vardır.Ancak ürünün garanti belgesinde belirtilen yasal ömür süresini doldurmamış olması gerekir.Örneğin 3 yıl önce satın aldığınız bilgisayar bozuldu ve siz yetkili servise bedelini ödeyeceğim yapılsın dediniz.Ancak yetkili servis ilgili yedek parçayı 30 iş gününde bulamadı,bu durumda fatura bedelini veya ürünün yenisini talep edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 2 Eylül 2015; 20:31:24 >

• Arkadaşlar merhaba aynı modelden ben de sahibim. 1-1.5 aydır Smart TV Youtube uygulamasında arama yapıyorum öylece aranıyor diye ekran kalıyor. Diğer uygulamar ise çatır çatır açıyor. Modem ayarlarında ne yaptıysam Youtube'da görüntü izleyemedim. Bir de LG G2 telefonumdan görüntü aktaramıyorum kablosuz olarak. Miracast desteklemiyor sanırım TV ama DLNA var. Onun ayarlarına da biraz baktım ne yaptıysam olmadı. Bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?
  • Arkadaşlar, anakartı felan bozuk olup da komple tvyi satacak olan varsa paneli için talibim... Yok tvnin diğer parçaları için panel harici alıcı olan olursa bana ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Arkadaşlar merhaba aynı modelden ben de sahibim. 1-1.5 aydır Smart TV Youtube uygulamasında arama yapıyorum öylece aranıyor diye ekran kalıyor. Diğer uygulamar ise çatır çatır açıyor. Modem ayarlarında ne yaptıysam Youtube'da görüntü izleyemedim. Bir de LG G2 telefonumdan görüntü aktaramıyorum kablosuz olarak. Miracast desteklemiyor sanırım TV ama DLNA var. Onun ayarlarına da biraz baktım ne yaptıysam olmadı. Bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Bildiğim kadarıyla google, 2012 öncesi cihazlarda youtube desteğini kaldırdı. Bu yüzden çalışmıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • co.mr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevap için. TV'nin kendi sitesinden güncellemesini indirip kurdum. Youtube şu an çalışıyor. Ama miracast olayını çözemedim. Onun yerine Slimport ile TV'ye bağladım.
  • ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yeni yazılımı kurdum ancak YouTube açılmıyor yardım lutfenn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv de ses var, ambilight ta çalışıyor fakat görüntü yok. Siyah bir ekran var sadece. Nedendi bilen var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: co.mr

Tv de ses var, ambilight ta çalışıyor fakat görüntü yok. Siyah bir ekran var sadece. Nedendi bilen var mı arkadaşlar?

Nedenini öğrendim, 420 tl lik bir sıkıntıymış. İlk defa sony dışında birşey aldım. Onunda ömrü 2,5 yıl sürdü. Alacaksın sony yi, kullanacaksın kafan rahat. Bidaha Philips mi? Allah düşürmesin.

• Arkadaslar televizyon kendiliginden resetlemeye basladi kapanip aciliyor favori kanallari kendiligonden silinmeye basladi televizyonu komple kapatip acinca duzeliyor fakat suanda 4. Kanalda iki tane farkli kanal ikisindede 4 yaziyor :)) kafayi yedi resmen eski versiyonlara donmeyi dusunuyorum nerden bulabilirim nasil eski guncellemelere donebilirim yardimci olurmusunuz tesekkurler

• Son iki haftadır TV güncellenmiyor sürekli bu hatayı veriyor.
    Müşteri hizmetlerini aradım olmadı. Servis kaydı açtırdım bakalım ne olacak? İnternete de bağlanmıyor. Ağa bağlanıyor ama internete girmiyor?
    Bu sorunu yaşayan başkası var mı yoksa ihale ilk el bende mi?

• Arkadaşlar bu gün kızom tv ye su döktü.tv yi açınca çizik çizik bişeyler olup siyah ekrana düşüyor i. Tv yi söktüm panel bağlantı kablosu yanmış su içindeydi zaten. Panele ihtiyacım var tv si arızalı olup satmak isteyen olursa anlaşabilşriz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• k700 K kullanıcısına yanıt
    Panel kablosu sorununu çözer belki.

http://tveczanesi.com/index.php?route=product/product&product_id=962

• Yarın perpadan kabloyu bulabilirsem alıp akşam takacam olur inşallah

• k700 K kullanıcısına yanıt
    1 tanede philips yağsız kontak sprey alip, icinde kablo yanan soketleri dış fırçası ve spray ile temizleyip yeni kabloyu öyle takmani tavsiye ederim.

• Aynen yaptım dediğini sadece kabloyu almak kaldı hayırlısı bakalıö

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.