Şimdi Ara

PHİLİPS 42 PFL 6877 K İNCELEMEM YENİ RESİM VE VİDEOLAR EKLENDİ 21-11-2012 (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
18
Favori
109.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SS10

Bu TV'nin 2014'ün ilk çeyreğinde 1500'lere düşme ihtimali nedir sizce?

Oyle bir ihtimal yok. Gecen aya kadar teknosa 1999 liradan satti. Stok bitince netteki fiyatini 1600 civarina cektiler. Olmayan tvye fiyat rahat bicilir. Teknosada 15 gun once yana yana 47pfl7007 aradik enistem icin turkiyenin her yerinden ellerindeki teshiri bile istedik ayaksiz olmasina bile razi olduk 2500 lira dediler kesin aliyoruz bulun bu cihazi dedik malesef kimse vermedi. Neden? Cunku 2500 liraya 7007 olmazda ondan.
  • Arkadaşlar Merhaba;
    Yaklaşık 1 senedir televizyonu kullanıyorum. Elektrikler gidip belli bir süreden sonra geldiğinde tv de en son hangi kanal var ise otomatik açılıp tv kaldığı yerden devam etmektedir. Elektrikler gittiğinde otomatik açılmaması için fişini çekmek gerekiyor. Ayarlar kısmına baktım herhangi bir şey bulamadım. Sizlerde de böylemidir. Kapalı kalması için ne yapmam gerekiyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu14

Arkadaşlar Merhaba;
    Yaklaşık 1 senedir televizyonu kullanıyorum. Elektrikler gidip belli bir süreden sonra geldiğinde tv de en son hangi kanal var ise otomatik açılıp tv kaldığı yerden devam etmektedir. Elektrikler gittiğinde otomatik açılmaması için fişini çekmek gerekiyor. Ayarlar kısmına baktım herhangi bir şey bulamadım. Sizlerde de böylemidir. Kapalı kalması için ne yapmam gerekiyor???

ona yapacak birşey yok ancak şöyle dediğiniz gibi olur elektirik kesilmeden öncee kumandadan kapadıysanız elektirik kesilip gelsede siz açmadan açılmaaz yani başka bir ayar yok size tavsiyem anahtarlı gurup piriz takın böylece elektirik kesilince anahtardan kapatırsanız tv ani elektirik gidip gelmelerinde yüüksek yada düşük wolajdan etkilenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2013; 19:04:06 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Artık yapacak bir şey yok. Bu şekilde durumu kabulleneceğiz artık:)

Philips e konu ile ilgili bir mail atayım bakalım ne diyecekler.... Cevap gelir ise sizlerle paylaşacağım...
  • koroglu14 kullanıcısına yanıt
    bu çözülecek bir şey değil özelliği böyle yazsanızda çözüm üretmezler. bence siz flash desteği neden yok bunu koyun diye sitemde bulunun daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

quote:

Oyle bir ihtimal yok. Gecen aya kadar teknosa 1999 liradan satti. Stok bitince netteki fiyatini 1600 civarina cektiler. Olmayan tvye fiyat rahat bicilir. Teknosada 15 gun once yana yana 47pfl7007 aradik enistem icin turkiyenin her yerinden ellerindeki teshiri bile istedik ayaksiz olmasina bile razi olduk 2500 lira dediler kesin aliyoruz bulun bu cihazi dedik malesef kimse vermedi. Neden? Cunku 2500 liraya 7007 olmazda ondan.

47pfl7008 düşünürseniz Malatyapark AVM de Teknosa da 2.499'e gordum.

Oradan alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

quote:

Oradan alabilirsiniz.

2013 model 6xxx serisi aldık 47 inc. Şunu fark ettim ki geçen senenin cihazları bu yılki cihazlara oranla çok daha iyilerdi. 7007'nin görüntü kalitesi 7008'den 2 gömlek üstün bana göre.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

quote:

Oradan alabilirsiniz.

2013 model 6xxx serisi aldık 47 inc. Şunu fark ettim ki geçen senenin cihazları bu yılki cihazlara oranla çok daha iyilerdi. 7007'nin görüntü kalitesi 7008'den 2 gömlek üstün bana göre.

Bende oyle dusunuyorum.

Kullanmadigim 2D-3D donusturme ve olmayan flas desteği için değiştirdiğim
    47PDL7696 , 47PFL6097 den goruntu kalitesi, dis görünüş ve stabilite olarak iki gömlek üstündü.

• Kullanan kişiler çoğunlukta gördüğüm kadarıyla, o yuzden ufak bir sorum olacak. Cihaz kapalıyken arka ledler kendi kendine çakıp sönüyor, bunu aralıklarla devam ettiriyor. Bunun yanısıra ön taraftaki kırmızı ışık kapali konumdayken arka ledlerin çakmasıyla sönüyor ve tekrar sürekli hale geliyor. Servise verip uzinca bir sure ayri kalmak istemiyorum cihazdan o yuzden bir sebebi var mıdır?

• 1TRB HDD destekliyormu 6000 serileri enfazla gac gb almam lağzım
  • batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Ben 500 gb harici HDD kullanıyorum.Sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan57

1TRB HDD destekliyormu 6000 serileri enfazla gac gb almam lağzım

Hocam 2tb hdd çalışıyor tvde, sorun yok. 6877 benimki.

• bendeki 47 pfl 6067 1trb almayı dusunuyrum sıkıntı cıkmaz ozaman hdd nin markası ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan57

bendeki 47 pfl 6067 1trb almayı dusunuyrum sıkıntı cıkmaz ozaman hdd nin markası ne acaba

seagate usb3.0 ve wd elements usb 2.0 ikiside 2 tb. ve ikisinide sorunsuz çalıştırıyor
  • tesekkur ederim cevap için
  • batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • 6067 var dts ses desteklemiyor televizyonun optik cıkısından ses sistemine bağlasak ses alabilirmiyiz varmı boyle bir sey?
  • Philips 42"/47" pfl 6877 için son güncelleme 12.12.2013 tarih ve 000.150.092.000 sürüm nolu dosya mıdır?
    Bundan sonra her hangi bir güncelleme yayınlandı mı?
  • düzgün kanal listesi olaan varsa lütfen biriniz koyun.
  • yeni 95 yazılımı devamlı güncelliyeyimmi diye sordu nasıl olduysa güncelledi . görüntü fena değil ama acaba bendemi oldu yoksa yazılımdanmı bilmiyorum ağ ayarlarında sadece kablolu aktif kablosuz işlem görmüyor. sizlerden bu yazılımı yükleyipde böyle sorunu olan varmı acaba dostlar..eğer yazılımdaysa başka yazılım yükleyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.