Şimdi Ara

PHİLİPS 42 PFL 6877 K İNCELEMEM YENİ RESİM VE VİDEOLAR EKLENDİ 21-11-2012 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
18
Favori
109.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.hepsiburada.com/liste/philips-gold-hdmi-kablo-50m-swv7434h-/productDetails.aspx?productId=evphswv7334h&categoryId=157410 bende 40 inç 807 Philips tv ye 1 hafta önce linkteki 5 m. hdm kabloyu aldım uyarı falan çıkmadı 1.4 mü bilmiyorum ama markası Philips. harika ses ve görüntü var pcye bağladım.

bu arada soruma kimse bilgi vermedi ama ben vereyim belki birinin işine yarar. saat ayarı bazen sapıtıyorsa ülkeye bağlı ayarı seçip yaz saatini seçin sorun düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Kasım 2013; 7:28:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

Ben bir yildir ayarlarla pek oynamadan "sinema" modunda izliyorve dahili uyduyu kullanıyorum. Artik harici iyi bir uydu almayi dusunuyorum.
    Ve de Tvnin görüntüsüne gönül rahatligiyla güvenerek alabilirim. Cunku tvmin görüntü su mükemmel. uydu da biraz iyi olursa hic sorun olmaz.

47fpl 6877 var bende. Ben iki haftadır bu harici uydu işi ile uğraşıyorum.

Redline ts 1000 hd mini uydu alıcısını aldım, evde merkezi sistem bağlı. Alıcıyı takar takmaz görüntü geldi ama tv şöyle bir uyarı verdi : "Hdmi kablosu bozuk. 5 metreden kısa kablo kullanın."
    Lakin alıcı zaten mini hd olarak geçiyor ve hdmi kablosu 15cm kadar. Aldığım yere geri götürdüm, açılmamış kutuda yenisini verdiler. onu götürüp taktım yine aynı hatayı verdi.

Philips'i aradım. Hdmi 1.4 olmadığı için tv sizi uyarıyor kabloyu değiştirin dediler. Redline kabloyu alete bütünleşik yapmış, kablo değişmiyor.
    Redline geri verdim. Korax Ipbox mini hd verdiler, yanına da 1.4 hdmi kablo. Tv artık uyarı vermiyor. Ancak görüntü kalitesi tvnin kendi uydu alıcısı kadar iyi değil. Aynı kanala bir tv'den bir de alıcıdan baktım. Bariz fark var.

Korax mini çok fena ısınıyor. Arada kendini kilitliyor.

Velhasılı kelam harici uydu alırken 1,4 hdmi olayına dikkat edin. 3d yazan yeter diyorlar- yetmiyor kanmayın.

Bizim tvlerde sorunsuz harici uydu kullanan varsa markasını yazarsa seviniriz.

46pfl8008 aldım. tvnin tuneri iyiydi ama. benim inpax hd9100 çok daha iyiydi. yalnız piyasada biraz zor bulursun. şimdi d-smart aldım mesela. inpax kadar iyi değil tuneri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghokun

Arkadaşlar 3 boyutlu filmler için altyazı dönüştürme programını kullanıyorum ancak TV bu oluşan altyazıyı görmüyor (idx,sub ve xml). Acaba srt dışında altyazı açamıyor mu bu TV? Ya da aynı sorunla karşılaşan var mıdır?

srt dosyalrını açıyorsadece herangi bir düzeltmeye gerek yok fakat ben şunu yapamıyorum . altyazıyı büyütemiyorum programlarla denedim fakat olmadı . bunun çözümünü bilen var mı ?

birde şunu sormak istiyorum telefonum galaksi s4 ve örneğin telden internet üzerinden video falan izlerken pc üzerinden nasıl izlerim yada izleyebilir miyim?
  • LG 42LA660S Mİ YOKSA BU PHİLİPS 42PFL6877K MI ?

HANGİSİ SİZCE
  • quote:

Orijinalden alıntı: fulemars

quote:

quote:

Ben bir yildir ayarlarla pek oynamadan "sinema" modunda izliyorve dahili uyduyu kullanıyorum. Artik harici iyi bir uydu almayi dusunuyorum.
    Ve de Tvnin görüntüsüne gönül rahatligiyla güvenerek alabilirim. Cunku tvmin görüntü su mükemmel. uydu da biraz iyi olursa hic sorun olmaz.

Redline ts 1000 hd mini uydu alıcısını aldım, evde merkezi sistem bağlı. Alıcıyı takar takmaz görüntü geldi ama tv şöyle bir uyarı verdi : "Hdmi kablosu bozuk. 5 metreden kısa kablo kullanın."
    Lakin alıcı zaten mini hd olarak geçiyor ve hdmi kablosu 15cm kadar. Aldığım yere geri götürdüm, açılmamış kutuda yenisini verdiler. onu götürüp taktım yine aynı hatayı verdi.

Philips'i aradım. Hdmi 1.4 olmadığı için tv sizi uyarıyor kabloyu değiştirin dediler. Redline kabloyu alete bütünleşik yapmış, kablo değişmiyor.
    Redline geri verdim. Korax Ipbox mini hd verdiler, yanına da 1.4 hdmi kablo. Tv artık uyarı vermiyor. Ancak görüntü kalitesi tvnin kendi uydu alıcısı kadar iyi değil. Aynı kanala bir tv'den bir de alıcıdan baktım. Bariz fark var.

Velhasılı kelam harici uydu alırken 1,4 hdmi olayına dikkat edin. 3d yazan yeter diyorlar- yetmiyor kanmayın.

46pfl8008 aldım. tvnin tuneri iyiydi ama. benim inpax hd9100 çok daha iyiydi. yalnız piyasada biraz zor bulursun. şimdi d-smart aldım mesela. inpax kadar iyi değil tuneri.

Benim de evde inpax9100 HD bos bos duruyor.

Hem 47pfl6097 tvnin uydusunun iyi görüntü kalitesinden, hemde erinmekten takmiyordum.

Bunu ogrenmem iyi oldu. Yarın takip deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 4 Kasım 2013; 1:27:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali3232

LG 42LA660S Mİ YOKSA BU PHİLİPS 42PFL6877K MI ?

HANGİSİ SİZCE

LM660 ile karşılaştırma fırsatım olmuştu. Bizim tv nin görüntü kalitesine bariz fark var. Ancak tvyi artık bulmanız pek mümkün değil. Philipslerin çok klasik sorunları var.

dts, pili azalınca kumandadan açılmama, açılması için fişi çekip tekrar takma vs.

3d olsun hd yayındaki kalitesi olsun gerçekten çok iyi. Teknosa tarzı marketlerde kendiniz karşılaştırın. Bu led tvleri alması karar vermesi zor, aldıktan sonra izlemesi çok keyifli.

LA660 hakkında bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghokun
    altyazıyı büyütemiyorum programlarla denedim fakat olmadı . bunun çözümünü bilen var mı ?

Malesef bunu çözümü yok. Altyazı büyümüyor. Filmin kendi içine gömülü olursa onların boyutu farklı oluyor bir tek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fulemars

quote:

quote:

Benim de evde inpax9100 HD bos bos duruyor.

Hem 47pfl6097 tvnin uydusunun iyi görüntü kalitesinden, hemde erinmekten takmiyordum.

Bunu ogrenmem iyi oldu. Yarın takip deneyeyim.

babama da 47 6097 aldık. güzel bir tv. hd yayınlarda zaten çok güzel de sd yayınlarda sanırım inpax çok daha iyi sonuç verecektir. deneyip bilgilendirirsen sevinirim.

• 47 pfl6877 tv'de Next Machine 3D ile Atlanfa Smart G4 kıyaslaması için görüşleriniz ne olur, hangisi tercih edilmeli?
    Kanal geçiş hızı?
    SD/HD görüntü kalitesi -ip tv
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    42PFL6877 derim 6000 serisi görüntü netliği ve kalitesi açısından çok iyi. Ambilight özelliği de var yeni güncellemelerle daha hızlı bir smart tv oldu. Kesinlikle tavsiye ederim bende de Philips var çevremdekilere de almalarını öneriyorum hep. Smart tv ne kadar kullanıyorsun bilmiyorum ama smart tv konusunda da çok kötü olduğunu düşünmüyorum pek çok uygulama var en son turkcell tv geldi film izlemek isterse yalnızca izlediğini ödemen yeterli. Lg de güzel tv ama görüntü kalitesi Philips kadar iyi değil tasarım olarakta çok şık değil ama smart tv olarak iyidir. Benim sana tavsiyem Philips'tir.
  • Yeni güncelleme yayınlanmış arkadaşlar 11.05.2013 tarihli 000.150.091.000 sürüm

Sürüm notları
    QF1EU-0.150.91.0 (Date published: 2013-11-06)
    Improvement for Microsoft Smooth Streaming.
    Solution about teletext cannot be turned off for Antenna 1 in Romania.
    Solution for Russian time zones.
    Improvement hover effect on App in the Smart TV application when using the pointer
    Improvement on streaming video applications.
    Improvement about quick startup behaviour.
    Improvement about language selection when using MKV selections.

Google translate çevirisi
    QF1EU-0.150.91.0 (Yayımlanma günü: 2013/11/06)
    Microsoft Smooth Stream için iyileştirme.
    Teletekst hakkında Çözüm Romanya Anten 1 kapalı olamaz.
    Rus saat dilimleri için çözüm.
    Smart TV uygulamasında Işaretçi kullanırken duraksama İyileştirme
    Video akışı uygulamaları geliştirilmesi.
    Hızlı başlatma davranışları hakkında İyileştirme.
    MKV seçenekleri kullanarak dil seçimi hakkında İyileştirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinuyar -- 8 Kasım 2013; 10:05:16 >

• Diğer başlığa yazdım, burada da belirteyim.Son yazılımı beğenmedim.Çoğunlukla film izleyen birisi olarak aynı videolarda bir önceki yazılıma göre görüntüde bozulmalar ve çok hızlı hareketlerin olmadığı sahnelerde judder efektine benzer şekilde hafiften takılarak ilerlemeler oluyor.Bu durumda sürüm notlarında bulunan ''Video akışı uygulamaları geliştirilmesi'' maddesi uygulamada tam olmamış gibi gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Herkese Merhaba,

47PFL6877K/12 Kullanıcısıyım. 1 saat itibariyle televizyonum açılmıyor önceleri oluyordu ama uzun süre bekledikten sonra düzeliyordu ama şimdi tık yok yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

Diğer başlığa yazdım, burada da belirteyim.Son yazılımı beğenmedim.Çoğunlukla film izleyen birisi olarak aynı videolarda bir önceki yazılıma göre görüntüde bozulmalar ve çok hızlı hareketlerin olmadığı sahnelerde judder efektine benzer şekilde hafiften takılarak ilerlemeler oluyor.Bu durumda sürüm notlarında bulunan ''Video akışı uygulamaları geliştirilmesi'' maddesi uygulamada tam olmamış gibi gözüküyor.

Aynen katılıyorum son yazılımı yüklemeyin görüntü bozulmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mendoza27

quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

Diğer başlığa yazdım, burada da belirteyim.Son yazılımı beğenmedim.Çoğunlukla film izleyen birisi olarak aynı videolarda bir önceki yazılıma göre görüntüde bozulmalar ve çok hızlı hareketlerin olmadığı sahnelerde judder efektine benzer şekilde hafiften takılarak ilerlemeler oluyor.Bu durumda sürüm notlarında bulunan ''Video akışı uygulamaları geliştirilmesi'' maddesi uygulamada tam olmamış gibi gözüküyor.

Aynen katılıyorum son yazılımı yüklemeyin görüntü bozulmuş.

Ee bekleyelim mi yani şimdi korkuttunuz bizi yuklemeyelimmi . Gerçi beğenmezsek eski yazılımı yükleriZ yapılıyordu değil mi eski yazılım yüklemek

• yazılımı yükledim ve menülerdeki akıcılık daha iyi olmuş art arda hızlı kanal geçişi yapılabiliyor . daha film performansını denemedim ama tv yayınında bir problem yok
  • eski sürüme nasıl döneceğiz
    ..
    telefona daha önce myremote uygulaması kurmus kopmalar olsa dahı yıne de en azından tv yı goruyordu ağda sımdı ne bilgisayar ne telefon tv gorunmuyor ağda..
    aynı sıkıntıyı yasayanlar varmı yada yenı yazılımı yukledıgı halde bu konuda problem yasamayan varmı yardım lütfen.. yıne de eskı yazılımı bulmak konusuda yardımcı olabilecek kımse varmı
  • eskı surumu buldum deneyip lınkı koyacagım
  • http://philips.samipupu.com/9xx7.html

en usttekı eskı surum 150.89

yazılım ayarlarından yerel güncelleme dıye bı seçenek var oradan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimtonbul

eskı surumu buldum deneyip lınkı koyacagım

Nasıl yüklediniz.

Normal yazılım yükler gibi eski sürümü USBye atınca görüp yükledi mi ?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.