Şimdi Ara

Philips 42'' Full Hd Lcd Televizyon 42PFL3606H/12

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips 42'' Full Hd Lcd Televizyon 42PFL3606H/12

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=evph42pfl3606&categoryId=155051

TAVSİYE EDERMİSİNİZ

• Şimdi konuyu açmak için buraya giriyordumki, bu konuyu gördüm:) Bende cevap bekliyorum arkadaşlar. Acildir. Son 7 adet ürün..
  • CEVAPLAYACAK KİMSE YOK MU ARKADAŞLAR
  • Ben bitane havale yöntemiyle ayırttım hocam kendime, eğer zaten tek çekim ile alıcaksan, havale ile ödeyin 2 gün araştırma şansı bulursunuz. Bu arada son 3..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 19 Kasım 2011; 21:23:06 >
  • Ben de sizler gibi lcd tv arayanlar grubundayım, hala daha karar veremedim.
    Bugün öğleden sonra şöyle bir teknosaları gezeyim dedim, belki uygun birşeyler düşer diye ama nerdee.
    Bayrampaşa forumda philips 42PFL 3606H ve 42PFL 4606H inceleme fırsatım oldu. İkisinin de renkleri ve görüntüsü hoşuma gitti. Fakat hareketli sahnelerde 4606 2ms tepki süresi öne çıkıyor. 3606da tepki 5ms olduğu için oyunlarda düşük fps olur ya aynen öyle film kareleri arasında donukluk oluyor 4606da ise görüntü yağ gibi akıyor.
    HBda ikisinin arasında 300TL fark var, eğer imkanınız varsa bence 300tl vermeye değer bu fark için. 4606alacaktım tekosadan bitmiş, bir umut marmara foruma gittim orda da kalmamış. Bende netten alacam galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heache

Ben de sizler gibi lcd tv arayanlar grubundayım, hala daha karar veremedim.
    Bugün öğleden sonra şöyle bir teknosaları gezeyim dedim, belki uygun birşeyler düşer diye ama nerdee.
    Bayrampaşa forumda philips 42PFL 3606H ve 42PFL 4606H inceleme fırsatım oldu. İkisinin de renkleri ve görüntüsü hoşuma gitti. Fakat hareketli sahnelerde 4606 2ms tepki süresi öne çıkıyor. 3606da tepki 5ms olduğu için oyunlarda düşük fps olur ya aynen öyle film kareleri arasında donukluk oluyor 4606da ise görüntü yağ gibi akıyor.
    HBda ikisinin arasında 300TL fark var, eğer imkanınız varsa bence 300tl vermeye değer bu fark için. 4606alacaktım tekosadan bitmiş, bir umut marmara foruma gittim orda da kalmamış. Bende netten alacam galiba.

Hocam mesajınız için çok teşekkür ederim, sanırım bu mesajdan sonra kesinlikle alacağım gibi bu tv'yi Bildiğim kadarıyla tepki süreleri tv için birşey ifade etmiyor, sadece ps3 veya pc'yi bağladığımızda öne çıkıyor bu tepki süresi arasındaki fark değilmi? Yanlışmı biliyorum yoksa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 20 Kasım 2011; 12:56:41 >

• quote:

Hocam mesajınız için çok teşekkür ederim, sanırım bu mesajdan sonra kesinlikle alacağım gibi bu tv'yi Bildiğim kadarıyla tepki süreleri tv için birşey ifade etmiyor, sadece ps3 veya pc'yi bağladığımızda öne çıkıyor bu tepki süresi arasındaki fark değilmi? Yanlışmı biliyorum yoksa..

Hocam bu işlerin uzmanı değilim, benim de bildiğim kadarıyla tepki süresi kabaca piksellerin bir renkten diğerine geçiş süresi. Dolayısıyla gerek oyunlarda, gerekse filmlerdeki hızlı sahnelerde düşük tepki süresi olan tv lerde görüntü daha akıcı oluyor. Mesela adam hızlıca elini sallıyor tepki süresi yüksek ise adamın elinin izi çıkıyor peşinden. Maçlarda mesela topun peşinden hafif bir izi geliyor.
    Tabi bu gözden göze değişir, benim şahsi gözlemimdi bu söylediklerim. Ben de 4606alacağım galiba. Hayırlısı olur inşallah herkes için.

• İnşallah hocam

Hb'nin oyunları yüzünden almaktan vazgeçiyordum nerdeyse, indirimli stok bitiyor 1 saat sonra gene koyuyorlar 20 tane ürün, bizde kaçırmayalım gün kazanalım diye havale ile veriyoruz siparişi. Ayıp yaw.. Gerçi düşündüm taşındım aldım gene mecbur, çeki sayarsak 1075'e geldi tv, bu fiyatada hiçbir yerde bulamazdım sanırım. Geldiği zaman resimleri paylaşıcam mutlaka, almak isteyenlere yol göstermesi açısından. Hayırlı akşamlar..
  • evet hocam sen az kaldı deyince bi baktım 10tane daha koymuşlar.
    Neyse görüşlerinizi bekliyoruz. hayılrı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

İnşallah hocam

Hb'nin oyunları yüzünden almaktan vazgeçiyordum nerdeyse, indirimli stok bitiyor 1 saat sonra gene koyuyorlar 20 tane ürün, bizde kaçırmayalım gün kazanalım diye havale ile veriyoruz siparişi. Ayıp yaw.. Gerçi düşündüm taşındım aldım gene mecbur, çeki sayarsak 1075'e geldi tv, bu fiyatada hiçbir yerde bulamazdım sanırım. Geldiği zaman resimleri paylaşıcam mutlaka, almak isteyenlere yol göstermesi açısından. Hayırlı akşamlar..

Ürünü şu anda kullanıyor olmanız lazım Memnunmusunuz performansından? 3606 mı yoksa 4606mı almıştınız siz? Usb'den video dosyalarında sorun yaratıyormu?

• nasıl guzel mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: heache

Ben de sizler gibi lcd tv arayanlar grubundayım, hala daha karar veremedim.

en düşük ms ve en yüksek hz plazmalarda olur,

oyun ve film için tek tercih plazma;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.