Şimdi Ara

PHILIPS 40PUK6809/12 DVB-S UHD 4K SMART LED LCD TV 1599 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
25.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mali198534

quote:

Orijinalden alıntı: Monkey.D.Dragon

arkadaşlar tv bende mevcut gayet memnunum ps4 olsun film izlemem olsun herşey tıkırında 7-8 tane güncellemede yaptım son dönemlerde

2 tane pilli 3d gözlüğüde verdiler

Güncellemeler bir işe yaradı mı veya ne bileyim mesela 4k yı dahili uydusu ile izleyebiliyor musunuz? Gözle görülür bir değişim oldu mu cihazda?

hocam pek bişi olmadı biraz menüsü değişti tv canavar gibi fiyatı gibi felan çok menmunum ps4 icinde tv icin ayarlarda felanda yaptım iyice güzel görüntüsü oldu
  • Selam aleykum kardesim bende uygun fiyata diyerek bu ürünü spotcu dan aldım 1300 e neyse fare taktım fareyi geç algılıyor sonra bilgisayar bağlayınca hdmi bilgisayar dan seçilince berbat görüntü ve yine fareyi geç algılama sıkıntısı çekiyorum acaba sizde bu sıkıntılar var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant03

Selam aleykum kardesim bende uygun fiyata diyerek bu ürünü spotcu dan aldım 1300 e neyse fare taktım fareyi geç algılıyor sonra bilgisayar bağlayınca hdmi bilgisayar dan seçilince berbat görüntü ve yine fareyi geç algılama sıkıntısı çekiyorum acaba sizde bu sıkıntılar var mı

oyunlarda da konsolda da aynı tepki süresi 1 saniye gibi. berbat bu tv ben 5 sene kullanıp sattım alan adama allah sabır versin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.