Şimdi Ara

Philips 32PFL5605H - Kararsızım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1500 TL verip 32 LCD almaktnsa 1650 verip bu LED'i almam daha mı mantıklı?

Yardımcı olursanız sevinirim...

http://www.hepsiburada.com/philips-32pfl5605h-32-full-hd-led-televizyon-/productDetails.aspx?categoryid=163192&productid=evph32pfl5605h

• Yardımcı olacak yok mu ?
  • seninle aynı görüşteyim.bu saatten sonra lcd alacağıma ben led alırım. zaten lcd'de ve led'de istediğim tek marka philipsdir.

http://www.hepsiburada.com/philips-32pfl5625h-32-full-hd-led-televizyon-/ProductDetails.aspx?productId=evph32pfl5625h&categoryId=163192

bir de bu ürün var ne farkı var bilmiyorum ama bu model 40-50 tl daha pahalı.

size özel 1600 tl yazıyor her an sipariş verebilirim.
  • 1600 32 8404 var lcd dir ama kullanıyoruz 8 serisi iyi bir seridir. Amblight cabası.
  • Peki 1:1 Pixelmapping destekliyor mu bilen var mı ?

Aynı zamanda bilgisayar monitoru oalrak kullanacagım, ayrdımcı olursanız sevinirim...
  • LEd'i alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak ÇAVUŞOĞLU

LEd'i alın

Philips 32PFL5605H

Bu üründe herhangi bir sıkıntı yaşamam diyorsunuz değil mi bilgisayar monitoru kullanma hususunda ?
  • 32PFL5605H modeli hem yeni hemde led destekli bir model.Düşük tepki süresi ve yüksek kontrastı sayesinde rahatça pc monitörü olarak kullanabilirsiniz.Almanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbedir

32PFL5605H modeli hem yeni hemde led destekli bir model.Düşük tepki süresi ve yüksek kontrastı sayesinde rahatça pc monitörü olarak kullanabilirsiniz.Almanızı öneririm.

Selamlar tekrar

Bimeks ile Teknosa arasında ciddi fiyat farkı var, Teknosadaki eleman Bimeksin Philips Turkiye garantisi vermedigini soyledi,
    Kafam karıstı gercekten

Bimekste 1517 TL, Teknosada 1699 TL.

Bimeksten alsam Philips Turkiye garantisi olmayacak mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_girit

quote:

32PFL5605H modeli hem yeni hemde led destekli bir model.Düşük tepki süresi ve yüksek kontrastı sayesinde rahatça pc monitörü olarak kullanabilirsiniz.Almanızı öneririm.

Selamlar tekrar

Bimeks ile Teknosa arasında ciddi fiyat farkı var, Teknosadaki eleman Bimeksin Philips Turkiye garantisi vermedigini soyledi,
    Kafam karıstı gercekten

Yardırmış heralde. Benden tavsiye 1600 hepsiburadan al 200 liralıkta çek verecek diğer ihtiyaçlarını karşıla son gün yarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

Selamlar tekrar

Kafam karıstı gercekten

Yardırmış heralde. Benden tavsiye 1600 hepsiburadan al 200 liralıkta çek verecek diğer ihtiyaçlarını karşıla son gün yarın.

Eksen bilgisayarda 1500 TL ye buldum, 2 sene philips TR garantisi tabiki avr diyor.

Sanırım ordan alacagım,

Bir sorum daha ise, acaba biraz daha paraya kıyıp 32pfl7605 almaya deger mi ?

• Eksen de fiyat 1630 Tl olmus, yine de alacagım sanırım...
  • 5605 'in incelemesi AVforumda yayımlandı...
    http://www.avforums.com/reviews/index.php?reviewid=137
  • Arkadasim bugun daha 1-2 saat once ben de Tv aldim. Evimde Samsung UE-40B7000 mi ne oyle bir led tv var. Bir tane de 94 ekran LG led tv aldim bugun. Yazlikta kullanma amacli. Ekrani mat, 82 ekran samsung ledler 2450 liraydi , bu 94 ekran 2150 lira... Samsung ekranlari crystal bright , bunun ekrani mat iste.. Daha kullanmak nasip olmadi ama baktim kagit ustunde en iyi ozellik bundaydi. Iyi mi ettim bilmiyorum ama almisken de dogru duzgun bir sey olsun istedim. Samsung mukemmel bakalim LG nasil..
  • Ben uzun zamandır bu yeni nesil Sharp UV2A Modüllü Phil panelleri bekliyordum

32" alacağım ve ilk tercihim Phil in bu yeni Baclit-LED leri idi+

Ancak AVF den gelen "tarafsız" yorum beni hiç açmadı!!
    Teknik olarak incelediğim kadarıyla sadece Modülün Sharp olması sebebiyle tepkimesi düşük ve 40ms Standard mode çalışması normal
    resim izlemede oldukça iyi+Game Mode 20ms ye ise çok iyi demiş ama çok iyi bir değer değildir 20ms(özelliklede stabilitesi tam değilse)

Açıkçası 3 adayımdan şimdilik Phil Baclit-LED i eledim

AVF den bazı İngiliz arkadaşlarlada görüştüğümde,gelen notların çokta iyi olmadığı yönünde,total olarak beni açmadı bu Seri+

Pany Baclit-LED;bu seviyede AVF den çok daha iyi not almıştı ki buda benim diğer adayım idi

Tosh SL ise(veya LV ise)hazırda bekliyor++

++
    Dikkatimi en çok çeken;Siyahların iyi olmaması;Sharp bu konuda en iyisidir ama UV2A da neden böyle oldu yada Phil S/W denmi bunu
    daha iyi hale getiremedi bunuda bilmiyorum!

+

• Sayin Albani ;

LG 37LE5300 2150 TL'ye aldim bugun 12 taksit. Yazlikta kullanma amacli. Philips'in 82 ekrani vardi 80:000 kontrast full hd 1400 liraydi. Ben onu almaya niyetli gitmistim ama yine gozum ledlere takildi.. Aldim ama oyle hayati anlam tasimior sadece yazlikta ps3 takilmak icin aldim yani.. Bir fikrin var mi bu televizyon icin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Ben uzun zamandır bu yeni nesil Sharp UV2A Modüllü Phil panelleri bekliyordum

32" alacağım ve ilk tercihim Phil in bu yeni Baclit-LED leri idi+

Ancak AVF den gelen "tarafsız" yorum beni hiç açmadı!!
    Teknik olarak incelediğim kadarıyla sadece Modülün Sharp olması sebebiyle tepkimesi düşük ve 40ms Standard mode çalışması normal
    resim izlemede oldukça iyi+Game Mode 20ms ye ise çok iyi demiş ama çok iyi bir değer değildir 20ms(özelliklede stabilitesi tam değilse)

Açıkçası 3 adayımdan şimdilik Phil Baclit-LED i eledim

AVF den bazı İngiliz arkadaşlarlada görüştüğümde,gelen notların çokta iyi olmadığı yönünde,total olarak beni açmadı bu Seri+

Pany Baclit-LED;bu seviyede AVF den çok daha iyi not almıştı ki buda benim diğer adayım idi

Tosh SL ise(veya LV ise)hazırda bekliyor++

++
    Dikkatimi en çok çeken;Siyahların iyi olmaması;Sharp bu konuda en iyisidir ama UV2A da neden böyle oldu yada Phil S/W denmi bunu
    daha iyi hale getiremedi bunuda bilmiyorum!

+

Selamlar

ben 1400 TL civarına 32 LCD TV alcagıma, 1650 verip bu Back Lit Led PFL5605 i alamaya karar vermiştim ki siz de tavsiye etmiştiniz bunu baska yerkerde.

Şu anda 1400 ya da 1500 TL ye alcagım LCD TV ye gore bu 1650 TL olan LED PFL5605 daha iyi degil midir sizce ?

Tşk..

• Benim en başta bu yeni Phil Baclit-LED paneller için sadece ümitliyim/umudum var v.s diye yazmıştım,gelmeyen paneli neden tavsiye edeyimki!
    Zaten kendim de alacağım ama yukarıda yazdım "şimdilik" adayım olmaktan çıktı diye,zira bende iki aday daha var ve Pany 37V2 bu Phil den
    teknik olarak çok daha iyi(bunlar benim görüşlerimdir,kimseyi bağlamaz ayrıca!)

Ben ayrıca CCFL ye göre bu LED i tavsiye edinde demedim!

Ben sadece 5x Serisi Baclit-LED ile ilgilendiğimi ve almak istediğimi(tercihlerim arasında olduğu ve gerekçe olarak markasının Phil olması değil!!!
    Sharp Modül UV2A kullanlılmasını göstermiştim,devamında da geçmişte Sharp Modül ile Phil Sistem uyuşmazlıkları olduğunuda yazmıştım,en son örneğin
    ise ne üst seviye panel olan 9704 idi!

Ben ayrıca Giriş-Seviye 5x değilde 6x/7x/8x/9x lardan ve özellikle 9x için ilgileniyorum dedim,kağıt üzerinde 9x OK ama çıplak göz izlemede
    durum nedir bilmiyorum;aslında ben bu Serilerden 9x ile ilgileniyorum ancak bir sorun daha var 9x ların "çok pahalı" olması
    Ancak gördüğüm kadarıyla Pany daha pahalı!!!

Kısaca 3 panelde benim halen adaylarım ama ben "şimdilik" sadece 5x olanı eledim!

Ancak diğer normal kullanıcılar için örneğin Baclit-LED 5x serisi bana göre F/P olarak diğer rakiplerine göre alınır/alınabilir!!

+

• quote:

Merhabalar,

1500 TL verip 32 LCD almaktnsa 1650 verip bu LED'i almam daha mı mantıklı?

Yardımcı olursanız sevinirim...

http://www.hepsiburada.com/philips-32pfl5605h-32-full-hd-led-televizyon-/productDetails.aspx?categoryid=163192&productid=evph32pfl5605h

Bizde fiyat ve ödeme secenekleri daha uygun. HDMI kablo ve aparat hediyeli. Üstelik Türkiye nin yer yerine aynı gün ücretsiz karkolu kargo

http://www.istanbulbilisim.com.tr/philips-32pfl5605h-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,17481.html

• Yahu LG'den tv aldik adamlar butun gun beklettiler aksam da isimiz bitmedi gelemiyoruz dediler kaldik oyle 1 hafta daha bekleyecegiz tv yi kursunlar diye.. Simdi ben kendim acarsam kutuyu garanti iptal oluyor degil mi ? Bozuk mozuk cikar bir sey olur fatura bana kesilir oyle bir durumda herhalde.. Tv aldik kuramadik sansa bak ya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.