Şimdi Ara

♦♦♦ Philips 220CW9FB 22 Inch Lcd Monitor KULLANICI INCELEMESİ ♦♦♦ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar aynı monitorden bende aldım. Ancak 2 sorunum var.

1.) HD4850 ekran kartım var.Fakat bir türlü 1680 x 1050 cozünürlükte görüntü alamıyorum.en yuksek cozünürlük 1600 x 1200 (wide screen olamdığı için zaten kullanmıyorum); wide screen olarak en son 1440 x 900 var. En son sürücülerim yüklü. Monitorun driverını yukledim ama bir turlü değişmedi.

2.) DVI kablosundan hiç görüntü alamıyorum.Monitorle beraber gelen DVI-D kablosunu kullanıyorum.Ama bir türlü görüntü alamıyorum.VGA kablosunu DVI-VGA ceviricisiyle kullandığımda bir sorun cıkmıyor.

Acaba bunları nasıl çözebilirim.Yardımcı olurmusunuz...
  • Bende 1680x1050 kullanamıyorum onun yerine 1600x1200 kullanıyorum ve güzel preformans alamıyorum ekran kartık fx5200 ne yapmam gerekli?
  • merhaba, bende aynı monıtoru kullanıyorum bir suredir ancal monitorun arkdasından "vınnnn" diye ses gelmeye başladı, sizde de boyle bir ses var mı ? rahatsız ediyo baya sessiz ortamda, vga olarak baglıyorum
  • merhaba bu monitoru acil almam lazım,
    email adresim kerempg @ gmail . com
    telefon 0539 488 51 16

ulaşabilirseniz sevinirim
  • Arkadaşlar incelemesini yaptığım bu monitörü uzunca bir süredir ihtiyacım olmadığından kullanmıyorum. Bu yüzden satmaya karar verdim, ürün alındığından beri pek kullanılmadığından şu an çok iyi durumda. İlgilenenler iletişime geçsin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.