Şimdi Ara

Philips 170X6FB model LCD nereden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen gün 170X5FB modelini bilgisayarcıda baktım. mükemmel görüntü var yanındaki diğer lcd lerle ayırt edilecek kadar, nerede ise vatan bilisayar topkapı magazasında. 170X6FB modelini philipsin sitesinde özelliklerine baktım.X5 modelinde DVI girişi yok ve tepki süresi 12 mili saniye contrast 500:1 , X6 modelinde ise DVI girişi var 8 ms tepki sürei ve contrasr 600:1

monitörü. monitör buraya tıklayın

ama bakıyorum bu yeni modeli hiçbir yerde bulamadım türkçe bir site dahi yok, acaba göreniniz oldumu bu monitörden.
    Ve önerirmisiniz bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everybady -- 24 Eylül 2005, 10:27:09 >

• www.penta.com.tr de var. fiyatları da hs den daha iyi. ama daha fazla yer istiyorsan linkini verdiğin sitede nerde satılır gibi bi şey var oradan bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

www.penta.com.tr de var. fiyatları da hs den daha iyi. ama daha fazla yer istiyorsan linkini verdiğin sitede nerde satılır gibi bi şey var oradan bak.

pentada 19" ler var bu ürün pcnet bu ayki sayısında testte sizce alınırmı?
  • linktedki nerede satılır denen yerlerin hepsini gezdim hiçbirinde yok google yahoo binumum yerde aradım penta da ise mczaga nın dedigi gibi 19 '' var oda bütçeyi çok çok açar, umarım kısa zamnda gelir güze bir monitör ama yok piyasada daha
  • bilgisayarcıdan alınır...
  • up
  • sanırım kimse bilmiyor!!!!!!!!!?????????
  • ben gecen hafta kadıköyde bulamadım ...

bir tane goldun vitrininde vardı ...
    yazıcıogluna girşiteki gold da ..
  • [Deleted by Admins]
  • bimeks'te 190x6 vardı
    ama 170 var mıydı bilmiyorum
    oraya bi sor istersen,orda bulma ihtimalin var..
  • [Deleted by Admins]
  • http://www.gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=LCD/CRT%20Monit%F6rler&MARK=PHILIPS

http://www.penta.com.tr/channels/1.asp?id=188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everybady -- 15 Ekim 2005, 11:19:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.