Şimdi Ara

Phil Spencer, Project Scarlett'te VR'a Odaklanmayacaklarını Söyledi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Phil Spencer, Project Scarlett'te VR'a Odaklanmayacaklarını Söyledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2269 Mesaj

Yeni nesil konsolların çıkışı yaklaşırken, konsolların detayları da yavaş yavaş açıklanıyor. Xbox'ın başındaki isim Phil Spencer, yeni nesilde VR'a yaklaşımlarının nasıl olacağı konusunda açıklama yaptı.

Phil Spencer, "VR ile ilgili bazı problemlerim var. Müşterilerimizin istekleri bizim için değerli ve şu anda kimse VR istemiyor. Müşterilerimizin çoğunluğu VR isterse, biliyorlar ki gidilecek başka yerler var. Ayrıca VR'ın milyonlarca satması da pek olası değil. Eninde sonunda galiba oraya gideceğiz ama evet, odak noktamız VR olmayacak." dedi.

Xbox'ın en büyük rakibi PlayStation'ın yeni nesilde VR konusundaki adımlarının ne olacağını henüz bilmiyoruz ancak şu anda VR konusunda oldukça başarılı bir yok izliyorlar. Mart 2019 tarihindeki istatistiklere bakıldığında, PlayStation VR'ın 4.2 milyon sattığını görüyoruz ki bu da % 4'lük bir büyüme demek.

|
    |

• Hocam hepsi aynı anda çıkarsa tüketici haklı olarak en iyisini seçer? Hani kaç kişi var sence 2013 sonunda PS4 ve PS4 Pro çıkacak, millet düz PS4 alacak? Bence o dediğin zamana yayılır.
  • Misafir Üyelik
    161847 Mesaj
    Oyuna odaklanın yeterli aga. Sağlam konsol yapıyorsunuz da serileri bir bir çöp ettiniz. Ne o Halo 5, Gears 4-5 Kıradawn 3 yav? Adam gibi yeni ip ve exc olması gerek. Yoksa monopol sony ve bu biz son tüketicilere ya ra maz.
    |
    |
    1 Not
    Abicim tamam da odaklandığınız şey bleeding edge mi? Adam akıllı aaa oyun yapın ya
    |
    |
    1476 Mesaj
    Bir arkadaşım var konsol ve ekipman konusunda genelde tahminleri tutar. Geçenlerde PS5 VR ile beraber çıkacak demişti. Yani PS5 paketlerinde VR dahil olacak demişti. Üç çeşit PS5 bekliyorum dediydi. Normal güçte PS5, Disk sürücüsü olmayan normal güçte PS5 ve PS5 Pro ( Güçlü PS5 ) .. Özellikle PS5 Pro paketlerinde VR bekliyor. Hadi bakalım hayırlısı.

PS VR ( PS4 için ) almıştı ben de ilk kez onun evinde denemiştim. Abi demişti. Bu güzel ama çözünürlük düşük. Bir sonraki nesilde yeni PS VR da bunu çözerlerse efsane olur dediydi. Ve geçenlerde haber aldım. PS4 VR ı satmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 26 Kasım 2019; 19:34:49 >
    |
    |
    PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
  • Misafir Üyelik
    161847 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

Bir arkadaşım var konsol ve ekipman konusunda genelde tahminleri tutar. Geçenlerde PS5 VR ile beraber çıkacak demişti. Yani PS5 paketlerinde VR dahil olacak demişti. Üç çeşit PS5 bekliyorum dediydi. Normal güçte PS5, Disk sürücüsü olmayan normal güçte PS5 ve PS5 Pro ( Güçlü PS5 ) .. Özellikle PS5 Pro paketlerinde VR bekliyor. Hadi bakalım hayırlısı.

PS VR ( PS4 için ) almıştı ben de ilk kez onun evinde denemiştim. Abi demişti. Bu güzel ama çözünürlük düşük. Bir sonraki nesilde yeni PS VR da bunu çözerlerse efsane olur dediydi. Ve geçenlerde haber aldım. PS4 VR ı satmış.

Hocam hepsi aynı anda çıkarsa tüketici haklı olarak en iyisini seçer? Hani kaç kişi var sence 2013 sonunda PS4 ve PS4 Pro çıkacak, millet düz PS4 alacak? Bence o dediğin zamana yayılır.
    |
    |

• Yüzbaşı
    646 Mesaj
    Yine bir özgür eroglu haberi, yine sony ye yanlamalar. Çok başarılı yol izliyormuş. Tam tersi bir mevzu olsaydı ms yerden yere vurulurdu. Ne güzel adam tüm focus u geleneksel oyun performansına verecek cihazda. One in çıkışındaki gibi kırpilmalar olmayacak bu nesilde sistemde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    NatuRom DeMoNto

Ms cephesi olarak bünyelerindeki kaliteli ekipler ile sadece AAA oyunlara odaklansınlar. VR falan zaten 3D gibi tozlu raflardaki yerini alacak.
    |
    |
    Müesses Nizam

MS donanım işine abanmayacagini söylüyor ama oyuna da odaklanmayacak bu adamlar. Tüm planları servis odaklı bir sistem kurmak, kısacası yeni nesilde de MS tan bir şey beklemeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,417
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.