Şimdi Ara

Phil Schiller, Galaxy S4'ün lansmanından önce yine Android'e çattı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
1.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsung her reklamında iPhone'a laf sokunca sorun olmuyoda aynısını Apple yapınca mı sorun oluyor?

• quote:

adam haklı abi adam yiyor ama calışıyor süper apple ios mükemmel tıkır tıkır babam iphone 4s kullanıyor vallahi süper bende galaxy s 1 kullanıyorum android beş para etmez iyi degil brakın artı androidi yakında iphone 5 alıcam borclarımı bitirim adam dogru söylüyor gercek arkadaşlar android güvenli degil herşeyiyle berbat kullanıyorum biliyorum kardeşimde kullanıyor iyi degill

Bu mevzuda yorum yapmak istemiyorum çünki ios deneyimim az ve o az deneyim kısaca; duvarları mavi beyaz boyanmış resmi dairede gezinti gibiydi olarak nitelendirebilirim. Fakat bu yorumu okuyunca şunu yazmak istedim arkadaş ya başka ülkeden yazıyo ve google translate ile çevirip kopyala yapıştır yapıyo yada çok heyecanlandı ekrana bakmadan yazıyo :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cos179

Takla atmamanın tek yolu beyin gücüyle bilgisayarı kontrol edebilmektir.

Samsung ve kopyacı hırsız Google ekibi yakın zamanda bunu da çıkartırlar.

Sonuçta Samsung yeni telefonuna ekranı ellemeden hareket ettirme ile ilgili "sorunsuz çalışan" süper teknolojiyi entegre etmiş.

Hehe fakire bak bu devirde İ4 İpad2 kullanıyor. Bit pazarından mı aldın lan.
  • o kadar reklamın üstüne gele gele s3 ün klonlanmış halimi geldi

• samsung fanları çok üzülmüştür şimdi iphonee

• http://s9.postimage.org/r3r1ab62n/Ads_z.png

• Tamam Iphone stabilite ve program desteği acısından çok basarılı ve sorunsuz, iyide ekran ufacık kardeşim, buyutsene ekranı. Daracık ekran kullanılmıyor işte sıkıntı yaratıyor. Sırf ekranı buyuk ve kullanımı kolay diye Note kullanıyorum. O daracık ince uzun ekranı kullanmak zorundamıyız Apple? Ipad mini cıkaracağına 5 inç Iphone cıkarsaydın, ne Android kalmıştı ne Samsung...
  • Yusuf Yusuf sesleri duyuyorum apple dan sizde duyuyormusunuz.9 olayına katılmıyorum ama sürekli işletim sistemi çıkartıyor android 4.0 alıyorsun telefon mesela hoop 2 ay sonra 4.1 çıkıyor acaba benim telefonuma gelirmi diye düşünüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aulkem

http://s9.postimage.org/r3r1ab62n/Ads_z.png

quote:

Orijinalden alıntı: aulkem

http://s9.postimage.org/r3r1ab62n/Ads_z.png

Bu arada s4'ün de s3'ün kopyası olması bana i4-i4s esintisi gibi geldi. Bence tasarıma harcayacagı paradan kısmamalı samsung. Telefonu efektif kullanan(canını çıkaran) biri olarak s4ün çoğu yeni özelliğini de kullanmazdım alsaydım bile.

Kaçınız tercüme yapıcak? Iphone sahipleri kaçını Siri kullanıyosunuz, ya da s3 sahipleri SVoice? Telefonu alanlar 3.haftasında airZıkkım olayını bırakıp sayfaları ne yazık ki "dokunarak" geçiricek. fullHD çözünürlük için de dediklerimi üstteki linke bakan arkadaşlar görebilir.

O yüzden...Geçiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Senin telefona da bir şey atmak için 30 takla attırmak gerekiyor,ucuz numaralar bunlar,laf yapma iş yap demişler.

artık yeni alternatif yazılımlarla epey kolaylaşmış, ben de androidden tekrar ios'a geçtim hiçbirşeyin eksikliğini hissetmedim.
    en basitinden ifunbox diye itunes alternatifi yazılım var, herşey sürükle bırak cihaza yolluyorsun, androidden pek farkı yok.
    jailbreak olayı ayrı birşey zaten, cydia'dan birçok özellik geliştirici yazılım ile o özgürlüğü yaşayabiliyorsunuz.
    android alın, romdur, oyundur launcherdır kurcalayın bir süre sonra zaten sıkılıp bunlar yerine stabilitesi yüksek, kotun cebine girebilen ve rahat tek elle
    kullanılabilen bir cihaz arıyorsunuz. kısacası iş hevesi alana kadar.. bir çok kişinin geçiş yaptığını görünce benim gibi düşünen de fazla kişi olduğunu görebiliyorum.
    şahsen internet ve oyun vs. gereksinimleri tabletten hallettiğim için artık büyük ekrana da ihtiyaç duymuyorum, sonuçta 4.7-5" ekranlı cihazlar da internet(tam sürüm web görüntüleme)
    ve video için yetersiz, bu işler için hiçbir telefon bekleneni sunmaz, git gide ekran büyür büyür ama nereye kadar ? 10" tablet ideali.

• Bazıları dandroidde sınırsız özelleştirme yapabiliyoruz demiş.

Benim demek istediğimde bu; hiçbir kural tanımadan, düzensiz ve uyumsuz bir şekilde bu işlem yapılınca modifiyeli şahin, hacı murat veya hindistandaki süslü kamyonlar gibi bir telefon sahibi oluyorsunuz.
  • arkaşın note 2 telefonuna bakdımda bugun, uygulama açmaya çalışırken bol aksiyonlu sitelere yönlendiriyo zahmetsizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunlab -- 15 Mart 2013; 23:25:40 >
  • önce yamulmayan telefon yapsın sonra konuşsun
  • İphone o tipini degistirmedikten sonra .... kendimi 3g serisini kullanir gibi hissediyorum . O yuzden apple dusunmuyorum . İos a lafim yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung apple a laf atarken iyi,Apple atinca kotu.. Her firsatta 'S' koyup ayni telefonu sunuyor diye soylenirken kendisi aynisini yapmis..kalitesiz plastikleri gelistirmeye devam etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLoWeR

Tamam Iphone stabilite ve program desteği acısından çok basarılı ve sorunsuz, iyide ekran ufacık kardeşim, buyutsene ekranı. Daracık ekran kullanılmıyor işte sıkıntı yaratıyor. Sırf ekranı buyuk ve kullanımı kolay diye Note kullanıyorum. O daracık ince uzun ekranı kullanmak zorundamıyız Apple? Ipad mini cıkaracağına 5 inç Iphone cıkarsaydın, ne Android kalmıştı ne Samsung...

Gündelik kullanım için 3.5" ideal bir büyüklük bence. Ergonomi herşeyden önce gelir. Yine de Apple rakiplere dayanamayıp 4.0" kadar yükseldi. Yanına da iPad Mini ekledi. Dedi ki sokakta iPhone, onun dışında iPad kullanın. Bu tamamen satış stratejisidir.

Şöyle bir şey olamaz mı peki? iPhone 4S'in üretimi devam edip yanına 5.0" lik bir iPhone. O zaman da iPad Mini'nin satışları düşerdi.

Ama size şu yönden katılıyorum, 5.0" iPhone çıksa satışları epey artar.

• Samsung daha ne kadar ekranı büyültecek acaba ? Bir sonraki Galaxy S, Note'larla kafa kafaya gelecek. Note 3'te 6 inç falan olur. Zaten Samsung'un 7 inç tableti var. Kısacası 1-2 sene sonra ekran boyutları birbirine girecek Samsung için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

quote:

Tamam Iphone stabilite ve program desteği acısından çok basarılı ve sorunsuz, iyide ekran ufacık kardeşim, buyutsene ekranı. Daracık ekran kullanılmıyor işte sıkıntı yaratıyor. Sırf ekranı buyuk ve kullanımı kolay diye Note kullanıyorum. O daracık ince uzun ekranı kullanmak zorundamıyız Apple? Ipad mini cıkaracağına 5 inç Iphone cıkarsaydın, ne Android kalmıştı ne Samsung...

Gündelik kullanım için 3.5" ideal bir büyüklük bence. Ergonomi herşeyden önce gelir. Yine de Apple rakiplere dayanamayıp 4.0" kadar yükseldi. Yanına da iPad Mini ekledi. Dedi ki sokakta iPhone, onun dışında iPad kullanın. Bu tamamen satış stratejisidir.

Şöyle bir şey olamaz mı peki? iPhone 4S'in üretimi devam edip yanına 5.0" lik bir iPhone. O zaman da iPad Mini'nin satışları düşerdi.

Ipad mini nasıl olsa cepte tasınmıyor. Ama note buyuklugunde cihazlar cepte tasınıyor. Ipad mini alacagıma Ipad alırım ki aldım zaten...
    Ancak telefon destegi de olan ve cepte tasınabilen 5 inç bir Iphone olsa tadından yenmeyecek... Ipad mini gereksiz bir cihaz bence...

• Sadece konuşmuş olmak için konuşmuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

quote:

Ipad mini nasıl olsa cepte tasınmıyor. Ama note buyuklugunde cihazlar cepte tasınıyor. Ipad mini alacagıma Ipad alırım ki aldım zaten...
    Ancak telefon destegi de olan ve cepte tasınabilen 5 inç bir Iphone olsa tadından yenmeyecek... Ipad mini gereksiz bir cihaz bence...

Öyle gözüküyor gibi iPad Mini, fakat diğer iPadlere göre inanılmaz ergonomik ve hafif. Çok keyifli bir cihaz bence.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.