Şimdi Ara

Phantom Bow Görevi / Phantom operative assisgnment Çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Phantom Bow sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

İlk önce 4 kişi olmalısınız 2 si düşman 2 si aynı takımda olacak şekilde.

Bu dört kişininde phantom assigmentlerin tamamlamış olması lazım .

PHANTOM PROSPECT
    PHANTOM TRAINEE
    PHANTOM INITIATE

quote:

Eğer bu assignmentleri daha önce açmadıysanız şu adımları izleyin
    1. Battlelogdan Leaderboards kısmına girin
    2. ekranın sol en altında bir kuru kafa var ona tıklayın bir pencere açılacak
    3. bu ekrana sırasıyla şu kodları girin.

*bumpinthenight
    * epic dream worlds
    *24344241893

Bu kodlar 3 görevin açılmasını sağlayan kodlardır sırasıyla düzgün girildiğinde assigmentlter gelicektir

Daha sonra her bir kişi final stand haritalarındaki dog taglardan bulması gerekiyor .

Dogtagların haritadaki yerleri

Phantom Bow Görevi / Phantom operative  assisgnment Çözüldü

Bu bölgelere gidip 1 kes ateş etmeniz yada bıçak sallamanız yeterli .

Daha sonra 4 kişi dog taglarını değiştirmek zorunda. Sağ taraftaki dog tag herkes de
    PHANTOM PROSPECT bu assigmentden gelen dog tag olmalı . Sol tarafdakiler ise 4 kişininde haritalardan bulduğu dogdan olmalı ama hepsinin farklı olması gerekiyor burası önemli !

Ardından herkes hem silahına hemde askerin üstündeki kamuflajı phantom yapması lazım .

Bu işlemler yapıldıkdan sonra hangar haritasında A noktasının en sağ köşesinde şu asansor var :

Bu asansöre 4 kişi binilince asansör aktif oalcak ve sizi Bow un olduğu odaya çıkartacak. Bu odada bir key pad var ve güvenlik duvarının açılması için sizden bir şifre istiyor şifrede : 1290-429-397648-970 . Şifreyi girince güvenlik duvarı ortadan kalkıyor ve artık bowu alabilirsiniz. Tek bir adım kaldı dolabın üstündeki kağıdı alıp assigmenti tamamlamak . Onuda Jackfrags videosundan bakarak kolayca halledebilirsiniz.

Videoda burada arkadaşlar

Güncel resimler

@namco ' ya teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 26 Şubat 2015; 22:43:43 >

• yeni başladığım için yolum uzun sanırım :) çok teşekkürler bilgi için :)
    2 kere asansör kaldırdık ama içinde ölüyorum hep :) bunlar yokmuş demek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 24 Kasım 2014; 12:44:59 >
  • Bir ara ilk Phantom Assignmentları tamamlanmış arkadaşlarla skypeta buluşup halledelim bu işi bence.
  • benim şuan 0 xD oyuna yeni başladım bunları bilmiyorum bugün öğrendim xD neyse zamanla artık :)
  • bu phantom asıgmentler nasıl acılıyor peki çünkü bende görev soylemıyor yanında tık var ve içi boş
  • mazochist M kullanıcısına yanıt
    bende phantom assignmentler da birtek 15 tane road kill eksik onu yapınca hepsi tamam hangar 21 deki dog tagi de buldum şu an sadece bana 3 arkadaş daha lazım 2 kişi daha bulup yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

bu phantom asıgmentler nasıl acılıyor peki çünkü bende görev soylemıyor yanında tık var ve içi boş

İsden eve donunce onuda eklerim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sscarecroww kullanıcısına yanıt
    SUAV'la yapmak rahat oluyo roadkill'i
  • mazochist M kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapıyorum zaten ama üşendiğim onla uğraşmaya önce dog tagleri tamamlayıp 5. yi açmak istiyorum oyuna Final standi indirip girdikten 5 dk sonra hangar 21 de dog tag aldım ama hammerhead de 1 saat uğraşmama rağmen bulamadım çıkmadı çıkması gereken yerlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan bilmeceler yerine şu oyunu düzeltmekle ilgilense Dice.Her gelen patchle daha fazla içine ediyorlar oyunu
  • Arkadaşlar bu phantom bow'u bir acalım ya skype adreslerimizi ekleyelimde şunu bugün açalım Türkün türkten başka dostu yoktur skype adım mujdatsayar
  • Bunun için bir Türk topluluk var mı?
  • Şu Phantom görevlerini de bitirmek zor ya keşke şart olarak onları aramasaydı
  • sanırım 4 kişi olsak o asansöre binip bow'u alabiliriz değil mi arkadaşlar
  • Ben de gece bir ara dogtagleri toparlayacağım, bende Phantom Assignment'lar yapılmış durumda. En iyisi 1-2 güne herkes ön gereklilikleri halletsin, sonra skype üzerinden alırız oku.
  • arkadaşlar o zaman skype isimlerimizi yazalım birbirimizi ekleyelim şu okları alalım ne dersiniz.

•  Phantom Bow Görevi / Phantom operative  assisgnment Çözüldü Ben aldım phantom'u ama isterseniz yinede asansörede yardım ederim malum en az 4 kişi lazım
  • Diğer görevler açıldı ama PHANTOM INITIATE görevini açmak için 4344241893 bu şifreye yanlış dedi bu şifreyi kabul etti 24344241893

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provezza. -- 25 Kasım 2014; 2:51:18 >
  • Dogtag bulmak çok zor kaç saattir bulamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Diğer görevler açıldı ama PHANTOM INITIATE görevini açmak için 4344241893 bu şifreye yanlış dedi bu şifreyi kabul etti 24344241893

Baktım yanlış yazmışım hemen düzelttim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.