Şimdi Ara

Phantom Bow Görevi / Phantom operative assisgnment Çözüldü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
8.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görevler zevkli tabi ben zor kısmını hallettim dün. Benim görevimimin bitmemesinin nedeni bi ara bozulmuştu mbt killleri saymayı bıraktı 1 ay falan öldürdüklerim boşa gitti hep son updaten sonra düzeldi şimdiye biterdi çoktan.
  • saçmalık yaw uğraşmayın bence hiç gelir bir iki haftaya zaten battlepackle
  • Evet, kesinlikle sırf tag için açılan serverlarda oynamamak gerekiyormuş. Normal bir serverda tagı buldum şimdi 3 farklı taga sahip kişileri bulmaya kaldı iş...
  • Arkadaşlar katılır veya katılmazsınız ama ben bu adamların bizi ciddiye almadıklarını düşünüyorum zaten sorunlar dolu oyunlarını bir yıldır oyunuyoruz lütfedip bir tene ok çıkarmışlar 3 gündür saatlerce o server senin bu server benim dolaşıp dogtag çıkar diye arıyorum ama yok sonra dedimki ya ben bu oyunu keyf almak için oyunuyorum ama işi gücü bıraktım günlerdir çıkar diye dogtag peşindeyin ne sanıyorsunuz kendinizi benden bu kadar başlarım senin sorunlu oyununada dog tagınada okunada bir dahada bu dahada bu adamlarının oyununu alacağımı düşünmüyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asynchronous

saçmalık yaw uğraşmayın bence hiç gelir bir iki haftaya zaten battlepackle

Valla 3 gündür deli gibi arıyorum bulamadım dahada aramam
  • bende varım bu işe, yeni haritalardaki dog taglar dışında herşey mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 27 Kasım 2014; 8:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonist74

Arkadaşlar katılır veya katılmazsınız ama ben bu adamların bizi ciddiye almadıklarını düşünüyorum zaten sorunlar dolu oyunlarını bir yıldır oyunuyoruz lütfedip bir tene ok çıkarmışlar 3 gündür saatlerce o server senin bu server benim dolaşıp dogtag çıkar diye arıyorum ama yok sonra dedimki ya ben bu oyunu keyf almak için oyunuyorum ama işi gücü bıraktım günlerdir çıkar diye dogtag peşindeyin ne sanıyorsunuz kendinizi benden bu kadar başlarım senin sorunlu oyununada dog tagınada okunada bir dahada bu dahada bu adamlarının oyununu alacağımı düşünmüyorum ...

benim 3 phantom görevini yapmam ve dogtagı bulmam toplam 5 saatimi aldı ve 5 saat sonunda yayı açtım siz nasıl bulamadınız anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dimarkurato

quote:

Arkadaşlar katılır veya katılmazsınız ama ben bu adamların bizi ciddiye almadıklarını düşünüyorum zaten sorunlar dolu oyunlarını bir yıldır oyunuyoruz lütfedip bir tene ok çıkarmışlar 3 gündür saatlerce o server senin bu server benim dolaşıp dogtag çıkar diye arıyorum ama yok sonra dedimki ya ben bu oyunu keyf almak için oyunuyorum ama işi gücü bıraktım günlerdir çıkar diye dogtag peşindeyin ne sanıyorsunuz kendinizi benden bu kadar başlarım senin sorunlu oyununada dog tagınada okunada bir dahada bu dahada bu adamlarının oyununu alacağımı düşünmüyorum ...

benim 3 phantom görevini yapmam ve dogtagı bulmam toplam 5 saatimi aldı ve 5 saat sonunda yayı açtım siz nasıl bulamadınız anlamadım

Hocam sen nasıl buldun aralıksız 3 gündür mav'la arıyorum gece görüşle arıyorum sonra gezerek bakmadıgım yer kalmadı ama halen bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mujdatsayar744

quote:

Orijinalden alıntı: Dimarkurato

quote:

Hocam sen nasıl buldun aralıksız 3 gündür mav'la arıyorum gece görüşle arıyorum sonra gezerek bakmadıgım yer kalmadı ama halen bulamadım

Neden arıyosun mavla :D bak şimdi atıcağım linke bakarsın ordaki 4 mapden birine girip birbirine yakın olan bölgelerde 30 dk uğraş ve sürekli bak dogtag spawnlanmışmı diye 10 dk'da bir spawnlanıyor dogtaglar senin yanınada spawn olur zaten

http://imgur.com/a/hzBRN

• Birde dediğin gibi yapayım 10 dakikada bir çıktıgını bilmiyordum valla ben birisi alınca o mapta daha tamam diper maplarda çıkar sanıyordum yada tekrar aynı mapa başka serverdan bağlanılıyor sanıyordum dur birde dediğini yapıcam şimdi
  • Arkadaşlar bow assigment'ini almak için bi harita var adam öldürmek falan yasak direk a ya gidip asansöre binip odaya çıkın. benden size güzellik http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/e0ea9d52-fe28-4712-8e3b-91246fdda53c/CLAIM-you-Phantom-Bow-here/
  • dog tag için boş serverda oyun başladıkdan sonraki ilk 10 dakika sonra haritalardaki noktalara bakın ama unutmayın 10 dakikada bir kutular değişiyor yerleri ben açtım dog taglari sadece assigmentler kaldı onuda açınca sorun kalmıyacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim battlelogda bug oldu bow var achiv de ilerliyor ama battlelogda görünen bir şey yok. Can sıkıcı...
  • o değilde ben bitane bile bulamadım yav
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    hammerhead 6 resimde dogs tag buldum.
    oyunda çıktım dogs dag ekipmanlarda yok nasıl iş anlamadım . moralim bozuk baya aradım.
    yazıcından resminleri haritası çıkaıp öyle buldum
    buna bir çözüm bulmaları lazım..
    edit:
    şuanda gözüktü 3 sefer giriş çıkış yaptım sonuda geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 27 Kasım 2014; 21:40:16 >
  • meydey45 kullanıcısına yanıt
    aldıktan sonra oyunun bitmesini bekleyeceksin en azından ben öyle biliyorum hocam
  • benim sormak istediğim bişi var bi mapde bi tane bulduktan sonra başka serverda aynı mape girersek orda bulamıyoruz artık bize görünmüyo sanırsam böylemidir bu olay ? 2 tane bulabildim çünkü
  • En azından sen bulmuşsun 4 gündür bulamayanlar var örnegin ben :) sanırsam dediğin doğru bir tane bulunca aynısını alamıyorsun
  • Arkadaşlar şöyle birşey buldum işe yarar mı bilmiyorum yada bir hack mi onuda bilmiyorum ama googlede arattığımda bunları buldum

http://www.oldschoolhack.de/forum/battlefield-4/12315-phantom-dog-tag-finder

http://www.unknowncheats.me/forum/battlefield-4/127852-phantom-dogtag-box-finder.html

bunlar nasıl çalışıyor yada nedir bir fikri olan var mı

• Sonunda bende oku aldım arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.