Şimdi Ara

PHANTEKS P350X (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
8.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Phantex ve CoolerMaster vertical gpu kiti için kasanın arkasına uygulama yapmak gerekiyor.
    Öylede içime sinmedi.
    kartı uygulama yapmadan dik takmak isteyen varsa. aşagıdaki ürün ilaç gibi.

Kasaya uygulama yapmadan kartı dik olarak yerleştirebiliyor, birlikte gelen extender ile kasanın arka slotuna görüntü çıkışını taşıyıp o şekilde kullanabiliyorsunuz.
    Tek dezavantajı GPUnun biraz ön tarafta kalması.

Ürün adı:
    Kaislin Vertical Graphics Card Holder Bracket

Güncelleme:
    Ürünle birlikte gelen uzatıcıda sedece hdmi çıkışı mevcut. displayport kullanmak için arka slotun birini boş bırakıp o delikten kabloyu ekran kartına bağlayarak kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 20 Şubat 2019; 23:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

Hocam adam h500 gibi sirkülasyon yok demiyor, direk olarak sirkülasyon yok diyor tuhaf olan bu.
    Eğrisini doğrusunu konuşmak lazım.
    İsteniyorsa full ayarlarda açalım oyun hwinfo sıcaklıklarını fan devirleri ile yazalım buraya.

Hocam bende emektar Corsair 400R dan bu kasaya geçmeyi düşünüyorum n11 de kupon ile 363 gibi bir fiyata geliyor. Bu fiyat aralığında bulabildiğim alternatifler Dark, Frisby, Everest, Xigmatek vs. Sorun yaşar mıyız acaba kasayla sıcaklık ya da başka bir konuda? Veya bu fiyat aralığında daha iyi bir kasa önerisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoLand -- 30 Ocak 2019; 15:53:20 >

• RevoLand R kullanıcısına yanıt
    hocam corsair 400r bildiğim kadarıyla hava soğutmada muazzam performans veriyor. değişiklik olsun çok zaman geçti diye mi değiştirmek istiyorsunuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında kardeşime sistem toplayacağım da bendeki kasayı verip kendime topluyayım dedim daha mantıklı geldi

Birde görsel olsun istedim cam panel vs
    400r ile ilgileniyorum bi suredir, yorumunuzu gorunce biraz endiselenmistim. bir memnuniyetsizlik olmadigina sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 30 Ocak 2019; 17:42:37 >
  • Bence yine de eskidi hocam, ciddi fiyat farkı olmadığı sürece P350X gibi kasalara yönelelim artık
    7 yil once cikan 400r bence gunumuzdeki en guzel kasalardan biri. o zamanlar yani cam kasada bile fan icin izgara bulunuyordu simdi ise rgb+sivi sogutma aldi basini gitti, kimse fan koysak mi yana diye dusunmuyor nerdeyse. icim rahat etmiyor ekran kartina dibinde ek bi fan uflemezse

• Arkadaşlar, Coraxalpha ile bu sabah görüştüm gemi gelmiş ve mallar indirilmeye başlanmış. Muhetemelen hafta içi çarşambadan itibaren dağıtıma başlanacak denildi Eğer evrak ve gümrük işlerini erkenden bitirilebilirse çarşambadan önce gönderiledebilirmiş. Hayırlısıyla oturduk bekliyoruz.
  • Hocam bende mail yoluyla görüştüm. Onların getirdiği ürün sadece riser, yani kasanızın kendinde dikey ekran kartı takmaya uygun olması gerekli parçayı kullanmak için. Maalesef holder yani ekran kartını tutacak aparatı yok, p350x’i kesip biçecek bile olsanız. Riser linki:https://www.coraxalpha.com/phanteks-dikey-ekran-karti-tutacagi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba , ben de bu kasayı kullanıyorum. Fakat kasanın önünde ve yanında bulunan Rgb'yi çalıştıramadım. Kasadaki rgb kabloları hangileri ve anakartta nereye takılacak? Ya da güç kaynağına sata slotuna mı takılıyor acaba? Çözüldü edit; Kasadaki rgb sata kablosunu psu'dan gelen sata kablosuyla bağladım çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SychoMind -- 19 Şubat 2019; 1:10:3 >
  • 25 şubatı bekleyip buradaki bütün yorumları okuyan biri olarak p350x kullananlar kulübü kurulması çok iyi olur diyorum. Arkadaşın biri anakartın heatsinkinden dolayı egzos fan kullanamadığını söylemiş. Ben de bu anakartı almayı düşünüyorum. Aynı sorunu yaşar mıyım?

• PHANTEKS P350X

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

25 şubatı bekleyip buradaki bütün yorumları okuyan biri olarak p350x kullananlar kulübü kurulması çok iyi olur diyorum. Arkadaşın biri anakartın heatsinkinden dolayı egzos fan kullanamadığını söylemiş. Ben de bu anakartı almayı düşünüyorum. Aynı sorunu yaşar mıyım?
    Evet kullanamıyorum ne yazık ki daha ince çerçeveli fan bulabilirsem takabilirim. Anakart MSI x470 gaming pro carbon.

• quote:

Orijinalden alıntı: münşi

Heatsink ölçüsünü al hocam bende sana akşam dönüş yapacağım. Şu kadar kurtarır yada kurtarmiyor diye

• münşi kullanıcısına yanıt
    120'lik fan kullanırsın hertürlü 140'lık sığmayabilir.
  • münşi kullanıcısına yanıt
    Asus anakartların I/O Cover için uyumluluk sertifikası olması lazım sorun çıkarmaz özelliklede bu kartta
  • Bu kasanın iç hacmi nasıl arkadaşlar 3 fanlı ekran kartları için takıldıgı zaman yeteri kadar yer kalır mı ve hava sirkülasyonu nasıl yardımcı olursanız sevinirim veya başka kasa öneriside alabilirim.
  • Konudaki resimlere bakarsanız detaylı resimleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Bu kasanın iç hacmi nasıl arkadaşlar 3 fanlı ekran kartları için takıldıgı zaman yeteri kadar yer kalır mı ve hava sirkülasyonu nasıl yardımcı olursanız sevinirim veya başka kasa öneriside alabilirim.
    Gpudan sıkıntı yaşamazsın ama işlemci sogutucusunu seçerken dikkat et hocam. Hava sirkülasyonu fena değil ama ben Corsair 275r TG modelini tavsiye ederim 350x'in ön tarafı 360mm olsaydı efsane olurdu. MBnin heatsinkinden dolayı bazen egzoz fanı olmuyor mesela ben kullanamıyorum egzoz fanı.

• Ön sipariş iler alıp coraxalpha tarafından aranan kimse vaarmı? Gümrük işlemleri bitmiş ve gümrükten çıkarma durumu kalmış en geç cuma gününe kadar dağıtım olabilirmiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.