Şimdi Ara

PHANTEKS P350X (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
8.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, konu Phanteks olduğu için soruyorum. Aranızda P400S modelini kullanan var mıdır? Varsa soğutmasıyla, kablo yönetimi ve hacmiyle ilgili bilgi verebilirseniz memnun olurum. Her parçayı seçtim, bir kasa kısmı kaldı, o da kanser ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mach Buster

Selamlar, konu Phanteks olduğu için soruyorum. Aranızda P400S modelini kullanan var mıdır? Varsa soğutmasıyla, kablo yönetimi ve hacmiyle ilgili bilgi verebilirseniz memnun olurum. Her parçayı seçtim, bir kasa kısmı kaldı, o da kanser ediyor...
    ben kasayı hava soğutma ile kullanıyorum. Bana kalirsa ön taraftan hava alma konusunda çok iyi sayilmaz ön kapagi çıkarınca yük altındayken 5-7 derece fark ediyor.

kablo yonetimi acisinda gayet iyi kasa içi gayet temiz duruyor.

Kaliteli bir kasa arada degistirsem mi diye düşünüyorum diğer kasalara bakınca kalite yönünden yaşayacağım eksiklik yüzünden vazgeciyorum. ic hacmi standart mid tower kasaya göre biraz daha geniş diyebilirim.

bugün kasa alsam yine phanteks alırım p600s modelini isterdim ama baya tuzlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ResVR R kullanıcısına yanıt
    Tecrübenizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim hocam. Kasaya şu an için çok bütçe ayırmadım, yoksa Evolve Enthoo modelleri baya şık ve sağlam duruyor Phanteks'in. Diğer bileşenleri yüksek tutunca bir yerlerden kısmak gerekiyor, o yüzden bu skalada mantıklı gördüğüm seçeneklerden biri P400S. Aslında canlı görüp karar vermek lazım ama bir türlü fırsatım olmadı. Diğer markalara da bakıyorum ama Phanteks'in verdiği izlenimi veren pek model göremedim. Kafa karışıklığı hat safhada ne yazık ki...
  • Arkadaşlar benim ön paneldeki ve yan taraftaki temperli camın altındaki ledler çalışıyor ama power düğmesinin etrafındaki led yanmıyor? Ayrı bir bağlantısı mı var? PHANTEKS P350X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi münşi -- 10 Mart 2019; 22:33:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • münşi kullanıcısına yanıt
    Orada led olduğuna eminmisiniz? Bende de yok ışık orda.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    http://www.incelemeks.com/phanteks-eclipse-p350x-incelemesi/amp/

Bu linkten bir bölüm:

PHANTEKS P350X

Hocam bulursan buraya yazarsın benim haberim bile yoktu orada ışık olduğundan :) Benimkide yanmıyor bu arada.
  • Bende bu kasayı almayı düşünüyorum.
    Kullananlar genel olarak memnun galiba.
    Eğer mümkün ise kasayı montajlı halde resim atacak kimse çıkar mı acaba?
    Teşekkür ederim şimdiden.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda resimler mevcut...
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    hangi satıcıdan aldınız link atabilirmisiniz belki sornasında indirim yakalarız :)
  • sametozelci S kullanıcısına yanıt
    N11 den aldım. Satıcı coraxalpha tr distrubitorü.
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    aynı fiyata şu sıralar bulmak zor sanırım. teşekkürler
  • Evet ben de n11 360tl aldim. Şu an en ucuz 450 sanirim.

• sametozelci S kullanıcısına yanıt
    O dönem indirim vardı ön sipariş sunu birde çek vs uyguna geldi. Forumun 2.el bölümüne göz atın. Satan bi çıkabilir.

Bak bundan benimde haberim yoktu. Enteresan bir durum. Baktım harbiden çalışmıyor. Ben direk sata güç girişine bağladım. Dediğiniz gibi bilen biri varsa ve bizleri de aydınlatırsa çok iyi olur.

• Arkadaşlar çok araştırdım ve bu kasada power düğmesinde led olayı malesef yokmuş. P400s modelde var ve düğme aynı şekilde olunca ve incelemeks adlı sitenin yukarıda paylaştığım bölümünü görüncr var diye düşünmüştüm ama malesef site yanlış bilgi vermiş. Ürünün sitesinde ve kullanıcı kitapçığında böyle bir bilgi yok.
    Edit: şimdi gördüm p300 modelinde de power düğmesi ledli. P300den daha sonra çıkan bir üst versiyonda yani p350xte bunu neden kısmışlar hayret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi münşi -- 22 Mart 2019; 9:26:36 >
    Kasa zaten masaüstünde duruyor, power düğmesi tepede kaldığı için sorun olmuyor. Zaten adamlar 3 tane rgb şerit döşemiş boşverin power ışıklı olmasın :) Fena da olmazdı aslında ama :)
    O zaman phanteks kesinlikle saçmalamış. Bir led ışıktan kısmak nedir ki? Zaten bizler genel olarak şu rgb olayı işin içinde olmasınıda istediğinimiz için almıyormuyuz. Aynı paraya boş olanlarda var ama rgb olanı varken olmayanından banane, değil mi?
  • Evet öyle. O düğmeden ledi kısarak ne planladılar anlamadım ☺

• bu kasayla birlikte yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum da şöyle bir sorum olacak.https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9611 şuraya bakınca önde sadece tek bir fanla geldiği yazıyor. ben bir tane de egzos fanı alayım diyorum ama yeterli midir emin olamadım. o yüzden danışayım dedim sizlere.

egzos fanı için de bunu düşünmüştüm.https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9626

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.