Şimdi Ara

Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
5.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @yoizhik abimin desteğiyle tamamlandı 👍

Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • Arkadaşlar ekran kartını kasaya dik koymak istiyorum.kasadan bir yuva çıkıyor.benim sadece x16 uzatması almam yeterlimi?

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Saolasın abi 👍👍

• Mukarnas kullanıcısına yanıt
    asma fan iyimiş kasanın özelliğimi?
  • Güç kaynağıyla beraber kasa içindeki oled ekranları üçledik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 22 Ağustos 2019; 14:28:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasa çok şık, çok iyi hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    anakart pcie 4.0 destekliyor kabloda pcie 3.0 yazıyor bir sıkıntı olur mu ? yada bu pcie in kabloyla alakası yok mu?
  • Pcie 4.0 kablo bulursan al tabi. Onlar yeni çıktığı için pahalı olur şimdi, Türkiye'de de bulamazsın. Şöyle birşey buldum meselahttps://www.amazon.com/LINKUP-Riser-Cable-64GB-Extender/dp/B07B9FKPYS?th=1

Bununda en kısası 30cm. PCIE 4.0 için kablo uzunluğuda önemli diyorlar. Eğer anakartın pcie yuvasının dibine redriver yada retimer koymuşsa (sinyal kalitesiyle ilgili çipler doğru anlamışsam) kablo maksimum 7inch olmalı diyenler var. Karışık bir konu sen araştır "pcie 4.0 riser cable" yazarak google'dan.
    https://www.reddit.com/r/sffpc/comments/aemkua/pcie_40_what_does_it_mean_for_pcie_extenders/
    https://community.amd.com/thread/240587

Saolasın abi biraz araştırdımda vazgeçtim dik koymaktan 😂

• Arkadaşlar P600S ve Evolve X arasında kaldım, aralarında 380 TL gibi bir fiyat farkı var. Görsellik benim için pek önemli değil, tek önemli olan konu hava sirkülasyonu ve testlerde sonuçlara bakarsak hangisi daha iyi performans veriyor ? Noctua NH-D15 ile kullanacağım.
    Teşekkürler hocam, peki testteki Evolv x'de fanlar full performansda mı çalışıyor P600S gibi ? Bir bilginiz var mı ?
  • jeffogu kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok ama öyleymiş gibi farzedin.
    Ben kasayı inventustan 1.060TL'ye aldığım için "en serin kasayı alayım" diye düşünerek almadım. Önceki seride hava akışı sıkıntılıydı ön panel yüzünden, bunda çözmüşler denildi o yüzden düşünmeden sipariş ettim. Siz daha serin çalışsın istiyorsanız P600S sipariş edin. Ön paneli mesh sonuçta.
  • Evet şuan kullanıyorum x olan modelini almıştım çok büyük olduğunu görünce normal modelini aldım ve kullanıyorum.Kasa yüzde yüz yük altında 59 dereceyi geçmiyor sıvı soğutmada cooler master 120 mm
  • Konuyu hortlatıyorum, satmayı düşünen varsa evolv x arıyorum :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.