Şimdi Ara

Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
5.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Abi dediğin kit 400TL'ler üzerinde.
    https://www.qp.com.tr/catalog/product/view/id/920/s/nzxt-aer-rgb-140mm-3-lu-paket-rgb-aydinlatmali-kasa-fani/
    https://www.qp.com.tr/catalog/product/view/id/919/s/nzxt-aer-rgb-120mm-3-lu-paket-aydinlatmali-kasa-fani/

Phanteks fanları satmak istemem, kasanın orjinal parçası olması hemde sessiz ve performansı iyi.
    Evga Hybrid için 50TL'lik Cooler Master Blade fanlardan aşırı memnunum. CFM'leri çok iyi. Satmak istesem onlarda satılmaz. :)

Ben kasa içinde yüzleri gözüken 6 fanada Halos takayım diyorum. Yoksa abartıyor muyum bilmiyorum. Sadece arka eksoz konumunda duran Evga Hybrid ve tepe iki taneyemi taksam bilemedim.
    Kasanın alt tarafına cırt ile sabitlediğim fana Halosu vidalayamayacağım muhtemelen. Ondan ince bir patafix ile üstüne yapıştırabilirim.
    Ön tarafta push/pull H100i v2 üzerindeki Corsair SP'lerede tersinden takacağım Halosları.

Bir görüntüsünü gördüm nasıl gözükeceğine dair. Sıkıntı yok gibi duruyor.

Yani 3 fan mı yapsam 6 fanı da mı yapsam bilemedim.
    Ya 175Tl ya 350TL tutacak :D (3x140 + 3x120 fanlar için)

Hesap çok basit 6 çakma rgb çözümü =350 TL
    3 Aer 120 Pack 400 TL.

Bu arada Aer fanlar FDB motor, baya kaliteli fan.

@Digital Reaction a sorunuz, Noctua dan full Aer ve Be Quiet setup a döndü mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu konu içerisinde mevcut kasayı alıp kullananlar, yalnızca aio soğutma mı tercih etti?

cpu/gpu için custom soğutma yapmış birisi varsa, rica etsem detaylı görsel paylaşabilir mi?
  • Birkaç tane redditte filan gördüğüm kasanın fotoğraflarını atayım.

Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Birkaç tane redditte filan gördüğüm kasanın fotoğraflarını atayım.

teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bir tane daha belkide görmek istediklerini sunacak bir değerlendirme ve videosunu buldum.
    https://ggflan.com/phanteks-evolv-x-review-build/

Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri.

• elimde phanteks black sleeve set (gpu cpu 24 pin) + custom comb set var. İlgilenen olursa pm
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar örgü mü plastik mi

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Fiyat ne kadar örgü mü plastik mi
    dükkanımda bütün detaylar mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

Ben yillardir begeniyorum kasayi yani ne yalan soyleyeyim :) Basarili bir kasa

tekrar aklima geldide kasa zaten pozitif hava basincina gore tasarlanmis yukariya egsoz taksanda takmasanda pek degismeyecek bence. negatif te vakum gibi disardan iceri hava cekiliyor vakumlaniyor, pozitifte tersi yonde. kasayada bagli biraz. bendeki enthoo pro m i satasim geldi ama cok uyguna aldim zamaninda ve evolv x cok pahali suanda :)
    Hocam açıklamanız için tşkler.
    Üst tarafı içeriden Bi şekilde tamamen kapatsam mı diyorum? Daha sonra ön tarafa 1 tane daha 140mm ekleyip ön 3x 140mm arka 1x 140mm a stok olarak nedersiniz nasıl olur?
    Birde ön kapağı birkaç cm ileri alma olayını araştırıyorum onuda yapabilirsem içeri baya rahat olur die düşünüyorum.

• kasa içinden çıkan fanları kullanmayıp satmayı düşününen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

kasa içinden çıkan fanları kullanmayıp satmayı düşününen varmı?
    Nasıl fanlara ihtiyacın var, ledli ledsiz ?
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    evolv x in orjinal fanından lazım 1 adet. Ledlerden hevesimi aldım 9 tane ll120 var elimde

• quote:

9 tane ll120 var elimde

• Dün inventus'un indiriminden sipariş ettim (1060TL), bugün elime ulaştı. P400S'ten sistemi söktüm, temizledim, buna taktım, çalışan Kraken X62 cortladı, onu söktüm, 3800x'le gelen soğutucuyu taktım, sistem çalıştı. Tamam toplayayım o zaman dedim. En son ön kapağı taktım. Led yanmıyor. Yan taraftaki led yanıyor, modları değişiyor, öndeki yanmıyor. Ön kapağı taktım çıkardım birkaç kez, sata güç kablosu bağlantısını değiştirdim başka kablolar denedim (çalışan hdd'nin kablosunu taktım) yok, yine çalışmıyor. Varmı başına gelen? Geri gönder derlerse bi dünya uğraş dur şimdi. Şansımı s..yim bu arada.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Ledler kapalı durumdaysa Renk veya Modu değiştirdiğin butonlara uzun süre basılı tuttugunda açması gerek. arıza yoksa deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 9 Ağustos 2019; 21:33:40 >
  • unconc3rn3d kullanıcısına yanıt
    yan taraf çalışıyor, herneyse denedim kapatıp açmayı yan taraf kapandı tekrar açıldı, önde hala bir aksiyon yok.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Baglantı yerlerini kontol ettiysen gevseme, temassızlık yoksa gönder hiç ugraşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 10 Ağustos 2019; 3:47:42 >
  • rog ekipmanlı evolv x, thor psu yolda

Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri. Phanteks Evolv X alınır mı kullananlar içeri.

• unconc3rn3d kullanıcısına yanıt
    Akşam bıraktım o şekilde sabaha sakin kafayla birdaha bakarım dedim, 3 pinlik bir bağlantıyı bağlamadan bırakmışlar, onu taktım çalıştı. Kalite kontrol = 0
    Neyse sök tak gönder geri gelsin derdinden kurtulduk en azından.
  • Arkadaşlar selamlar bu kasaya kurulum yapıyorumda bilirsiniz kendi içinde bir kontrolcüsü var ben sıvı soğutmanın (rgb) led uçlarını o kontrulcuyemü takmalıyım? Yada o kontrolcuden cıkan ucu mu anakarta takmalıyım? Tüm rgbler senkronize olsun diye?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.