Şimdi Ara

PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
7.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 maç kaybeden takım elenir. astralisin hala şansı var. 3 maç kazanıp 3-2 skorla üst tura çıkar

• Astralis için helvayı birisi kavurmaya başlasın şimdiden PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

• 1 sürpriz olabilir demiştim, astralis gösterdi kendini yazık oldu. ama belli olmaz yinede geri dönüşleri sever,

Copenhagen Flames tahmin ettiğim gibi ki gösterdiği performans top seviyeside efsanelerdede favorim olacak

• Aras. kullanıcısına yanıt

teşekkürler başarılar sizede. geç dönebildim ancak işten dolayı kusura bakmayın.

• hadi astralis bari Sharks Esports'u yende öyle faydan dokunsun bize PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

• 2.görev bende hala yeşil olmadı neyi yanlış yaptım acaba

• Vay be.. Major zamanı ne heyecan yapardık

• bende de yeşil olmadı. sorun olacağını düşünmüyorum PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

• renegades-big 4. round, tabsen bir şeyler yaptı

• copenhagen flames on fireee

• Ben Heroic 'in Copenhagen' i 2-1 yeneceğini düşünüyorum ama şu dk dan sonra hiç bir şey imkansız değil ve her şey mümkün. PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 27 Ekim 2021; 14:44:1 >
  • Arkadaşlar aşamaların seçim tahminleri ne kadar kısa sürede yapılıyor? Mesela 2. Aşama tahminler ne zaman açılacak ve ne kadar süre verecek tahmini?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mtnei kullanıcısına yanıt

29'unda ilk aşama bitecek. 30'unda Efsaneler aşaması yapılacak. Tahmin ettiğim kadarıyla ve daha önceleri de olduğu gibi aradaki saatler arasında yapılacak.Yani 1 gün bile sürmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alti9Otuz5 -- 27 Ekim 2021; 16:13:34 >
  • Kopenhag 11-7 de hileyi açtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alti9Otuz5

29'unda ilk aşama bitecek. 30'unda Efsaneler aşaması yapılacak. Tahmin ettiğim kadarıyla ve daha önceleri de olduğu gibi aradaki saatler arasında yapılacak.Yani 1 gün bile sürmeyecek.

Teşekkürler hocam yanıtınız için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aslında böyle düşünülmemesi için, turnuvanın offline yerine online yapılmasını isterdim, major turnuva yapılıyor ve offline bana saçma geldi, kamera görüntüsü bile yok.

Copenhagen Flames çok iyi takım bu arada özenle seçmişler oyuncuları 2,5 sene araştırmışlar bana yapısı biraz eski renegades gibi geldi ama daha iyiler katowice 2019 da renegates e kimse şans vermemişti sanıyorum 3-0 la çıkmışlardı C.F bence onlardan kat ve kat daha iyi bayada iş yapacak yine söyleyim bu turnuvayı boşverin, youıtubede filtre den 1 aylık maçlarını izlerseniz bi tek vitality'e yenilmişler oda kök söktürmüşler basit hatalardan kaybetmişler.

• Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt

30' undaki maçlar 11.00 da başlıyor saat 10.00 da tahminler yapılabilinir mi?

• roadmaster170 kullanıcısına yanıt

yanlış hatırlamıyorsam maç başlama saatinde kapatıyorlardı. şimdi net bir bilgi veremeyeceğim. konuyu ve oyunu takip ederseniz sevinirim PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

• son durum

PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn1721 -- 27 Ekim 2021; 21:25:2 >
  • ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt

Şaka bir yana dünkü maçta da 15-11'de heaven'a sızıp 2 kişiyi aldı bu maçta da neredeyse aynısı oldu. İnsan düşünmeden edemiyor.

PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu]
    PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu]hltv.org
    pita's ESIC ban reduced to 5.5 months
    https://www.hltv.org/news/30991/pitas-esic-ban-reduced-to-55-months
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.