Şimdi Ara

PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
7.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maç simülatörü belki işinize yarayabilir.

PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu]major.ieb.im
    CS:GO Major Matchup Simulator
    https://major.ieb.im/21stockholm
  • 15 Majör tecrübesi...

PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Rica ediyorum konudan devam ediniz. 50tane özel mesaj atarak veya eski 2.el bölümündeki konularımdan numaramı bulup arayarak pickem tahmini istemek nedir PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

Sakin olun ilk sayfadaki mesajımı düzenledim şimdilik tahminim böyle değiştirirsem yine güncellerim.

• mdxceed kullanıcısına yanıt

efsaneler ile ilgili tahmininiz nedir hocam

• seçim yapmak için son 3 saat bilginiz olsun

• ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt

Sinir bozucuymuş, ben şu şekilde yaptım :

G2 yerine başka bir şey mi koysam diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 30 Ekim 2021; 9:42:8 >
  • Selamlar olsun. 2 saat kadar bir süre kalmış artık paylaşayım istedim.

3-0 seçimleri oldukça riskli ilk maçlarda favori takımların karşılaşmaları var o yüzden daha az riskli bir seçim yapmak mantıklı olur puanlama açısından.

Tur atlayabileceğine inandığımız takımlar NİP, Navi, Vitality, Gambit bence en başta olması gereken takımlar. Devamında Liquid, Ence ve Faze diyorum. Faze bir bu turnuvanın takımı her ne kadar içime sinmese de onu ekledim.

0-3 için Astralis tercihim vardı ama ilk karşılaşmalar mühim. Evil ile karşılaşırsa alma ihtimali olur diye evili ekledim. Astralis için bu turnuva kesinlikle bitti.

Bol şans diyorum.

• Aras. kullanıcısına yanıt

başarılar seçim sizin ben birşey diyemem sonuçta tahmin bizimkilerde.

Ben NAVI'yi garanti diye zaten öncelikle 3-0 a yazdım ki şu aşamada patlamaya hazır bomba gibiler maç kaybetmezler ki aşşağıyada 1 tane fazladan takım yazabilmek için birazda.

Ben GAMBIT'e çok güveniyorum. Sh1ro'ya dikkat bu takımda.

En güvendiğim takım Copenhagen Flames çok araştırmıştım çok iyi kurulmuş 2,5 senenin eseri bir takım benide demek doğru araştırmışım legend stagede maç kaybedebilir ama kesin çıkacaktır o yüzden ben 3-0 a yazmadım.

Liquid'e G2 ye güvenmiyorum.

Heroic içimde kaldı %70 çıkacak gibime geliyor

Bu arada Virtus.Pro eski AVANGAR gibi birşey JAME,qikert,buster 2019 Katowicede burada olanlar hatırlar ama güzel 2 takviye yapmışlar Takım çok kompakt ama bakalım %50 %50yim Virtus.Pro ya

Entropiq'te bi sürpriz yapabilir güzel işler yaptılar ki heroic takımın yerden yere vurdular.

reddit'te ne alaka ise FURIA yazmayan yok ben inanmıyorum ihtimalde vermiyorum.

Bakalım bidaha araştırayım biraz düzenlersem belirtirim yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 30 Ekim 2021; 10:16:7 >

Teşekkürler size de başarılar, G2'yu çıkarıp Heroic'i ekledim.

Birisi Copenhagen'a diğeri de NaVi'ye yenilebilir, belki de 0-1'ken G2-Gambit maçı görebiliriz.

Furia pickleyenleri ben pek göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 30 Ekim 2021; 10:56:9 >
  • bu da benim seçimlerim. kemik takımlardan sürpriz gelmezse zaten yine çoğu kişi 5 bilir.

Astralis turnuvaya kötü başladı fakat son maçlarındaki oyunu tatmin ediciydi. bu zor pickem de alta bankoları yazmak daha mantıklı. Astralisden sürpriz bekliyorum. herkese bol şans

• Ben Virtus.pro ya takıldım katowice'de ki avangar dan 3 kişiler ve Legend stageden çıkamamışlar ama o kadroyla bu kadro arasında baya fark var Virtus.proyu çıkarıp kimi yazayım desem öyle biri yok Heroic sadece

yok yok ellemeyecem böyle kalsın.

NAVI 3-0 PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

Copenhagen Flames 3-1PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

Gambit 3-0 PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

bunuda tahmin edeyim içimden böyle geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 30 Ekim 2021; 11:30:38 >
  • PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu]
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt

erkencisiniz hocam PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

• blizzarddd kullanıcısına yanıt

hahahahaa

• blizzarddd kullanıcısına yanıt

Anca yetiştirdim bu arada, buraya geç paylaşmadım yaniPGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

• çok seri 1de0 olmuşum

• Aras. kullanıcısına yanıt

3-0 yazmayın diyecektim bo1 maçta Copenhagen Flamesi ama karışmak istemedim, sonra iyi olunca allahtan kötü olunca bizden biliniyor

aslında tüyo da verdim 3-1 diye ama PGL Major - Stockholm 2021 [Ana Konu] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 30 Ekim 2021; 13:20:21 >

copen yazmasam g2 yazardım oraya, sonra g2'yi çıkarınca benim de kafam karıştı

• 3-0 ve 0-3 bu seviyede takımlar için gerçekten büyük tahminler. O yüzden genel itibariyle ben hep garantiye oynamayı tercih ediyorum. Yoksa 3-0 adayı olarak seçilebilir net 1 takım var mı var.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.