Şimdi Ara

peugeot teyp kodu. acil (clarion marka)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
17.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yardımcı olursanız sevinirim.

marka: clarion

model PU-9971A

serial: 0167303

diğer serial: CL0267W0167303

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• serviste bunların kodu vardır,neden servise sormuyorsun da burda arıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizdeyim

serviste bunların kodu vardır,neden servise sormuyorsun da burda arıyorsun?

servis 30 tl ücret talep ediyor.
  • Hocam resimdeki gibi barkod numarası lazım. Program bende var, barkod no son 4 haneyi verirseniz koda ulaşmaya çalışırım. Eğer resimde soldaki gibi çift barkod varsa ikisinin de son 4 hanesini verin.

• fotosunu ekliyorum. ama sizdeki gibi bir barkod yok.

ilginize teşekkürler.
  • sorunu uzun uğraşlar sonucu kendim çözdüm. yakında elektronikçi olacağız bu gidişle... :)

peugeot 106 clarion pu-9971a teyp için benzer sorunu olan arkadaşlar bize ulaşabilirler.

ilgilenen ve cevap verme nezaketinde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.
  • [QUOTE=ozkandonmez;2018057]Nasıl çözdünüz açıklarmısınız.[/QUOTE]

teybin anakartının üzerindeki (sağ alt köşedeki bir bölge) lehimlerin (tabloda gösterilen 10 adet bağlantı var. bunlardan hangilerine lehim yapıldığını bir programa girmek gerekiyor) bir programa girilmesi sonucu çıkan şifreyi kullanarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt-46 -- 25 Eylül 2013; 22:44:24 >
  • CalcGen isimli bir program var. onu çalıştırıyorsunuz.

mesela aşağıdaki fotoğrafta 1-5-6-9-10 numaralara lehim yapılmış. bunları ilgili programa girdiğinizde çıkan şifre sizin şifrenizdir.
     peugeot teyp kodu. acil (clarion marka) peugeot teyp kodu. acil (clarion marka) peugeot teyp kodu. acil (clarion marka)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt-46 -- 11 Ağustos 2020; 14:41:45 >

• .................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt-46 -- 13 Ekim 2013; 9:33:20 >
  • arkadaşlar radyo kodu sorunu bende de var, bana bu konuda yardımcı olurmusunuz,olursanız benden hangi kod yada noyu istiyorsunuz,şimdiden teşekkürler.
    bu arada aracım 98 model 106 xr
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt-46

CalcGen isimli bir program var. onu çalıştırıyorsunuz.

mesela aşağıdaki fotoğrafta 1-5-6-9-10 numaralara lehim yapılmış. bunları ilgili programa girdiğinizde çıkan şifre sizin şifrenizdir.
     peugeot teyp kodu. acil (clarion marka) peugeot teyp kodu. acil (clarion marka) peugeot teyp kodu. acil (clarion marka)

bahsettiğim programa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. program virüslü olabilir. indirirken dikkat ediniz. tşk
    https://cloud.mail.ru/public/HXTE/BS46EBYt6
    http://www.mediafire.com/file/cmm53ni29vn5coq/CalcGen.rar

konu ile ilgili bir forum sayfası:http://www.uydudoktoru.com/threads/oto-teyp-kodlarini-cozen-programlar-full.208/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt-46 -- 5 Nisan 2017; 18:58:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

arkadaşlar radyo kodu sorunu bende de var, bana bu konuda yardımcı olurmusunuz,olursanız benden hangi kod yada noyu istiyorsunuz,şimdiden teşekkürler.
    bu arada aracım 98 model 106 xr

cevap verildi... lütfen bir üstteki mesajımızı okuyunuz. tşk
  • Sağolun hocam üstünden bayağı geçti unutmusum bile,ruhsatın bir köşesinde yazıyormuş zaten :) bu arada geçenlerde bir arızadan dolayı radyo yine gitti bu seferde kodu giremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu teyıplerın kodunu açıyorum işyerım kartal istanbulda 0216.389.70.12
  • mhmt-46 kullanıcısına yanıt
    Nasıl cözdünüz konuyu benimde aynı sıkıntım var peugeot icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0818818

Nasıl cözdünüz konuyu benimde aynı sıkıntım var peugeot icin

bu teyıplerın kodunu açıyorum işyerım kartal istanbulda 0216.389.70.12

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.