Şimdi Ara

Peugeot bisiklet mi yoksa Bissan mi :P (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
26.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peugeot bisiklet mi yoksa Bissan mi :P

• veee 3. partiiiii

en tipsizi de bu bence...

• quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy
    ekleme:
    en alttaki resimdeki bisikletin ön tekeri nasıl öyle duruyo?gözüm görmüyo bişi.gece gece yoruldu mu gözlerim anlamadım ki..

tekerin sadece bir tarafından iniyor bağlantısı.
    o da diğer tarafta kalmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 4 Temmuz 2007; 3:11:01 >
  • şimdi oldu.sanırım diskin etrafını çevreleyen çember şeklinde bi kol var.
    ben de bu ne diyorum eksenden kaçık yapmışlar seker bu
  • Anladigim kadari ile jant yildizi gibi olan kisim donmuyor, buyuk bir bilyeli gibi hareket ediyor. Valla bunlardan herhangi biri ile Caddebostan sahilinde dolasmak isterdim
  • bu arada "PEUGEOT mu RENAULT mu DAHA İYİ bir marka" basligini yakalamak uzereyiz
  • aynı resimden mi bahsediyoruz ?
    :)
  • benim arkadaşımın peugeot origin bisikleti vardı, gerçekten süper bisikeltti ama tabiiki mavi pinokyomdan güzel değildi
  • benim bisiklet 93 model bianki aspid sx di hala taş gibi duruyo

hatta orjinal lastikleri ile
  • bisikletten motorsikletten küçüklüğümden beri nefret ederim nedense birden sağımdan solumdan çıkıp beni tedirgin etmesi bende böyle bir his yarattı malesef, ilkokulu bitirdiğimde bmx marka bisiklet almışlardı benim istemememe rağmen bende gider kaldırıma çarpar duvara çarpar çukurlara girerdim öyle öyle haşat ettim de kurtuldum, hala trafikte birden önüme veya sağımdan solumdan aniden bir motorsiklet çıksa sinirlenirim bide sokak arası kebapcı vs motorları var kaldırımlardan giderler genelde bir elleri kornada, bunlara da rastlarsam laf atmadan tartışmadan boş geçmem, huyum kurusun

• quote:

Orjinalden alıntı: BySerkan

bisikletten motorsikletten küçüklüğümden beri nefret ederim nedense birden sağımdan solumdan çıkıp beni tedirgin etmesi bende böyle bir his yarattı malesef, ilkokulu bitirdiğimde bmx marka bisiklet almışlardı benim istemememe rağmen bende gider kaldırıma çarpar duvara çarpar çukurlara girerdim öyle öyle haşat ettim de kurtuldum, hala trafikte birden önüme veya sağımdan solumdan aniden bir motorsiklet çıksa sinirlenirim bide sokak arası kebapcı vs motorları var kaldırımlardan giderler genelde bir elleri kornada, bunlara da rastlarsam laf atmadan tartışmadan boş geçmem, huyum kurusun

vallahi iyi bir konuya değindin serkan arkadaşım bisiklet severim de motorsikletlere karşı ileri derecede alerjim var sıkışık trafikte bi sağdan bi soldan geçmeleri yokmu hiç bakmıyor direk kırıyor önüne sanki çarpsa ben uçacam adamın rahatına bak, hiç uçmayanlar böyle korkusuz oluyor bir de şu çin motorsikletlerinden sonra trafik bunlarla doldu taştı sivrisinek gibi her an rahatsızlık veren bişey işte

edit: iyki amerikada yaşamıyoruz bu başlıktan sonra kaslı choppercılar topiği basıp bize bi temiz dayak atardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 4 Temmuz 2007; 15:54:54 >

• wall saka makasa peugeot bisikletlerin frenleri kadar sorunlu ve sesli fren tertibati olan bir marka gormedim bende hi power vardi hala var da kullanmayali 4 5 sene olmustur frenlerinin sesinden geceleri sokaga bile cikamiyoduk zamaninda yazlikta
  • ya harbi frenler çok çabuk mu gidio? kuzenimin eskisini çarptımda
  • bisiklet ne alaka abi bu forumda..çözemedim ya
  • En kral bisikleti mercedes yapıyor. fuarda görmüştüm dehşetti
  • ya bende bisan var arkdasımda peugeot mosaik var :))) kalkısta alıorum ama sanzumanda sorunum var 12. vitesin üstüne cıkmıo top speed te geciorrrr hahahahahahahah
  • BENİM BİSİKLER 1997 MODEL PEUGEOT DAHA SAPA SAĞLAM BİNİYORUM GAYET
  • Pegeutun hiç bir şeyi alınmaz. Fransız malı değilmi.
  • bilader sorunun ne??
    ilk bi peugeot yazmayı ögrende gel
  • quote:

Orjinalden alıntı: net_katil

Pegeutun hiç bir şeyi alınmaz. Fransız malı değilmi.

o zaman bu kadar peugeot alanlar aptal bi sen zekisin değilmi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.