Şimdi Ara

Peugeot Bakımı !!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 15.000 30.000 (kimine göre 10.000 - 20.000) bakımlarında (206 hdı için ) servisler aracın hangi parçalarını değiştiriyor? Benim bildiğim kadarıyla Yağ değişiyor, Yağ filitresi, mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresi.. Araçta başka bir sorun yoksa sadece bu parçalar değişiyor diye biliyorum.....
    Birde araçta periyodik kontrol etmemiz gereken yerler nelerdir? soğutma suyu, akü, direksiyon yağı, fren hidroliği, klima, balatalar, lastikler v.b (60.000 70.000 arası triger seti) harici bakılması geren bişeyler varmıdır.. Bilgisi olan arkadaşlardan yazarsa sevinirim.. Saygılar....

• soruna tam cevap değil ama 307 1,6hdi ile 15000km bakımı yapıldı
    değişen parçalar yağ filitresi,hava filitresi,polen filitresi, motor yağı,mazot filitresi toplam maliyeti 170 ytl ve kredi kartı ile 6 taksite böldüler.gecen ay ankara goralda yapıldı o sıralar bakım kampanyası vardı hala var mı bılmıyorum.umarım soruna cevap olmustur.saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkmavi

soruna tam cevap değil ama 307 1,6hdi ile 15000km bakımı yapıldı
    değişen parçalar yağ filitresi,hava filitresi,polen filitresi, motor yağı,mazot filitresi toplam maliyeti 170 ytl ve kredi kartı ile 6 taksite böldüler.gecen ay ankara goralda yapıldı o sıralar bakım kampanyası vardı hala var mı bılmıyorum.umarım soruna cevap olmustur.saygılar

göral hı yetkili servis ama işte azıcık pahalı diyecem ama iyi fiyat. ben yağ yağ filtresi benzin filtresi hava filtresine 120 lira bayıldım aracım benzinli. tek çekim. hem dizel hem göral hemde polen filtresi iyi fiyat bence..

soruya gelince bahsettiğin tüm kontroller yapılmalı. balatlar, şanzıman yağı, fren hidroliği vs hepsi gözle kontrol edilmelidir. usta değil her sürücününde yapabileceği ve yapması gereken çok fazla teknik bilgi gerektirmeyen kontrollerdir. benzinli pug larda triger 80 000 de değişir bu arada..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.