Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün bayiye sordum 407 nin üretimi devam edicek ve 508 den farklı bir durumu olduğunu 407 nin devamı olmadığını anlattı ve artık indirimlerin 5 gün içinde son bulacağını söyledi.

quote:

Orijinalden alıntı: driftspec

quote:

Orijinalden alıntı: novecento35

508 gelince 407 nin fiyatlarını aşağıya çekerlerse süper olurdu.

407 nin uretimi durdu.yerine 508 uretilecek.
  • arkadaşlar, bu haftaki otohaber dergisinde 2011 de piyasaya çıkacak araçlar diye bir bölüm var. burada peugeot 508 SW nın türkiyeye getirilme durumunun kesinlik kazanmadığı söyleniyor. bu konu hakkında detaylı bilgisi olan var mı ? ben sw e bayılmış ve bu kasanın çıkışını beklemeye karar vermiştim (önceki tercihim insignia sports tourer dan vazgeçerek) bu yüzden benim için çok önemli.

teşekkürler
  • bayide bana 508 in kesin olmamakla birlikte nisan-mayıs gibi geleceğini söylediler belki daha erkende gelebilirmiş henüz tam netleşmemiş ayrıca 407 nin ne olacağıda henüz belli değilmiş ama büyük ihtimalle üretimi duracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 4 Ocak 2011; 12:42:47 >
  • Peugeot ile konuştum, kendi soruma kendim cevap vereyim, SW gelecekmiş. bununla beraber aldığım 1-2 ek bilgiyi sizinle paylaşayım

- araçların nisan sonu-mayıs başına gelmesi bekleniyor. başka arkadaşların belirttiği gibi öne alınmış bir tarih bilgisi yok.
    - in-built navigasyonun çalışıp çalışmayacağı henüz kesinlik kazanmış değil, bu konuda çalışmaya devam ediyorlarmış
    - fiyatların nisan başı gibi belli olması bekleniyor. ön siparişin yine ancak nisan ayında verilmesi mümkün olabilecekmiş.

nisanda özel sipariş demek aracın teslimatının temmuz sarkamsı demek. nereden baksanız 7 ay gibi bir süre beklermiyim bilmiyorum
  • 6-7 ay beklemek mi.

Bu durumda Peugeot'ya Pazarda iyi bir yer kapma şansını elleriyle teptiler. Ben diğer markalara dönüyorum.
  • Şu navigasyonu artık halletmeli PUG TR... çoğu marka kullanmaya başladı, 508 de olmaması büyük eksiklik olur. 508 in konsolu navisiz olmaz, olamaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

6-7 ay beklemek mi.

Bu durumda Peugeot'ya Pazarda iyi bir yer kapma şansını elleriyle teptiler. Ben diğer markalara dönüyorum.

araçta nisanda gelecek arkadaşlar. tüm bilgiler bu yönde. temmuza kalması imkansız. yeni model 3008 leri bile aralık son haftasında yetiştirdiler. aralıkta 3008 in hem premium pack ler satıldı hem de yeni motorlu allure ve feline leri.

• Ben de Peugeot bayisine 308GT sormak için gittim, 508'i de sordum. Mart sonu bir ihtimal, nisanda kesin dediler.
    Ayrıca sedan versiyonda sunroof olacağı söylendi.

Bu arada Google'a Peugeot 508 yazıldığında 2. sayfada çıkıyoruz.
  • bence 508 çok geç kaldı ocak-şubat gibi gelmesi gerekirdi
  • quote:

bugün bayiye sordum 407 nin üretimi devam edicek ve 508 den farklı bir durumu olduğunu 407 nin devamı olmadığını anlattı ve artık indirimlerin 5 gün içinde son bulacağını söyledi.

bende peugeot bayi muduruyle konustum,407 uretimden kalkacak yerine 508 gelecek dedi.407 zaten 6-7 senelik bir model,407 + diye bir model cikmadigi surece uretimden kalkma zamani zaten gelmis.407 GT versiyonu ve millesuim ozel serileriyle eldeki araclari bitiriyorlar,nisanda 508 geldiginde 407 nin uretimi duracakmis,gecen gun 8.etap programindada 508 geldiginde 407nin uretimden kalkacagini soyledi. 2 tane d segmenti otomobil sacma olur zaten.508 f segmenti olacak niteliklere sahip degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driftspec -- 9 Ocak 2011; 6:32:48 >
  • quote:

quote:

bugün bayiye sordum 407 nin üretimi devam edicek ve 508 den farklı bir durumu olduğunu 407 nin devamı olmadığını anlattı ve artık indirimlerin 5 gün içinde son bulacağını söyledi.

bende peugeot bayi muduruyle konustum,407 uretimden kalkacak yerine 508 gelecek dedi.407 zaten 6-7 senelik bir model,407 + diye bir model cikmadigi surece uretimden kalkma zamani zaten gelmis.407 GT versiyonu ve millesuim ozel serileriyle eldeki araclari bitiriyorlar,nisanda 508 geldiginde 407 nin uretimi duracakmis,gecen gun 8.etap programindada 508 geldiginde 407nin uretimden kalkacagini soyledi. 2 tane d segmenti otomobil sacma olur zaten.508 f segmenti olacak niteliklere sahip degil

Evet haklısın her bayii farklı konuşuyor onlarda şaşırmış ve bilgi kiriliği içinde kalmış vaziyetteler. Herhalde onlarda kulaktan dolma bilgileri bize satıyorlar. Ama senin söylediklerin mantıklı 407 nin sonuna geldik artık. bi ucuza kapatabilseydik şunu gider ayak süper olurdu aslında ama hala ilgi gören bir araç pekde bir indirim olacağını sanmıyorum.

• stokta bulunan 407 yi alsammı diye düşünüyorum ay sonunu bekliyoruz ama ya 407 getirmezlerse ozaman ne yapacağız bu fiyata d sınıfı araba bulmakta zor fırsatı kaçırırsak çok üzülürüm
  • evet gerçekten üzücü olur. Ama gelicek diyorlar , hiç olmadı ikinci ellere takılıcaz artık..
  • acaba fiyatı nasıl olucak ve otomatik vitesi kalitelimidir?....
  • bikaç resımde benden

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

acaba fiyatı nasıl olucak ve otomatik vitesi kalitelimidir?....

peugeot ailesinden bildiğimiz auto 6r olacak bu kesin. yarı otomatik ve debriyajlı olduğu için vites geçişleri hissedilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özdemir43

quote:

peugeot ailesinden bildiğimiz auto 6r olacak bu kesin. yarı otomatik ve debriyajlı olduğu için vites geçişleri hissedilecek.

Yani otomatik almak dert almak gibimi yoksa astranın easytronic vitesinden daha mı iyi? Tabiki dsg konforu beklemiyorum ama beklentileri karşılarmı?....
  • quote:

quote:

quote:

Yani otomatik almak dert almak gibimi yoksa astranın easytronic vitesinden daha mı iyi? Tabiki dsg konforu beklemiyorum ama beklentileri karşılarmı?....

auto6r easytroniği,dualogic i katlar,çarpar,böler,üstüne bir bardak su içer:) hillholder olduğu için yokuşta kaydırma yapmıyor,spor modu taminkar performansta ve oldukça hızlı,yavaş hızlanmalarda vites geçişleri hissedilmiyor.508e, rcz deki tam otomatik 6 ileri viteside koyabilirler belli olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

auto6r easytroniği,dualogic i katlar,çarpar,böler,üstüne bir bardak su içer:) hillholder olduğu için yokuşta kaydırma yapmıyor,spor modu taminkar performansta ve oldukça hızlı,yavaş hızlanmalarda vites geçişleri hissedilmiyor.508e, rcz deki tam otomatik 6 ileri viteside koyabilirler belli olmaz.

o zaman çok problem yok gönül rahatlığıyla alınabilir. Ben açıkcası bu aracı almayı düşünüyorum 6 ileri olması ( manuel 5 ileri ), start&stop olması (manuelde yok), f1 sanzıman (direksiyondan vites atma) olması beni cezbediyor yoksa ilk defa otomatik vites araç alıcam ve köprü trafiğinde işime çok yarayacağa benziyor.... Cevapların için teşekkür ederim bu arada...:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

peugeot tr nin internet sitesinde 508 in performans bölümünde dizel motorlar için 6 speed semi automatic yazıyor. dolayısıyla tam otomatik bir şanzıman beklemeyin. yarı otomatik 6 vitesli bir şanzıman olacak.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.