Şimdi Ara

PEUGEOT 5008 7' MULTİMEDIA DVD PROJESİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
6
Favori
24.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CYCLONE-2 GELEN CAĞRI MELODISI MOD İŞLEMİ

İyi forumlar...
  • dream_04 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar,
    Nende 2 gün önce 2011 model Premium pack 5008 alarak aranıza katıldım.
    Bende aracıma multimedya sistem taktırmak istiyorum ve Sn. dream_04 sanırım sadece sizin sizteminiz burada oldukça övülen cyclone sisteminden farklı fakat bir okadarda uygun görünüyor.
    Benim merak ettiğim aracın ses kalitesinde orjinale göre bir düşüklük fark ettinizmi?
    Yol bilgisayarı ve direksiyon kumandasının tüm fonksiyonlarını sorunsuz bir şekilde kullanabiliyormusunuz?
    Hand free- bluetotth sisteminin veriminden memnunmusunuz?
    Vereceğiniz yanıtlara göre bende bu sistemden taktırmayı düşünüyorum. Selamlar
  • hocam alakasız bir soru ama cvplarsanız sevinirim, 2006 model yeni kasa Premium 307 1.6 hdi aracım var yol bilgisayarı iptal olmadan bu multimedia gps navigasyon sistemlerinden aracıma taktırabileceğim bir ürün var mı? 5 li cd changeri iptal edip o bölgeye takanlar var ancak yol bilgisayarı iptal oluyormuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theistman -- 18 Ocak 2015; 23:00:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: og_ozturk

Merhaba Arkadaşlar,
    Nende 2 gün önce 2011 model Premium pack 5008 alarak aranıza katıldım.
    Bende aracıma multimedya sistem taktırmak istiyorum ve Sn. dream_04 sanırım sadece sizin sizteminiz burada oldukça övülen cyclone sisteminden farklı fakat bir okadarda uygun görünüyor.
    Benim merak ettiğim aracın ses kalitesinde orjinale göre bir düşüklük fark ettinizmi?
    Yol bilgisayarı ve direksiyon kumandasının tüm fonksiyonlarını sorunsuz bir şekilde kullanabiliyormusunuz?
    Hand free- bluetotth sisteminin veriminden memnunmusunuz?
    Vereceğiniz yanıtlara göre bende bu sistemden taktırmayı düşünüyorum. Selamlar

Hocam, cihaz güzel ancak tüm fonksiyonları desteklemiyor. Öncelikle ses için eğer orjinal ses sisteminden memnunsanız cihaz başarılı. Direksiyon kumandası çalışması düzgün, ancak Yol bilgisayarı sıfırlanamıyor. Araç parametreleri orijinalden ayarlandığı gibi kalıyor, bu cihazdan değişmiyor. Eğer bir şekilde sıfırlanırsa orjinal sistem gerekli. Radyo çekim kalitesi normal, navigasyon başarılı Üzerindeki program önemli. Tv normal ancak hareket halinde tüm cihazlar kötü, çekim sinekli.
    Tavsiye için birşey diyemem ben ucuz olduğu için tercih etmiştim, cyclone bana göre biraz Pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: theistman

hocam alakasız bir soru ama cvplarsanız sevinirim, 2006 model yeni kasa Premium 307 1.6 hdi aracım var yol bilgisayarı iptal olmadan bu multimedia gps navigasyon sistemlerinden aracıma taktırabileceğim bir ürün var mı? 5 li cd changeri iptal edip o bölgeye takanlar var ancak yol bilgisayarı iptal oluyormuş?

2006 model 307 aracta deneyimim yok, fakat izmir de oturuyorsaniz benim sistemi, sizin araca takip deneyebiliriz.

En azindan uyum konusunu netlestiririz.

İyi forumlar...

• dream_04 D kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Dorum belki saçma olabilir ama öğrenmek istediğim, aracın yol bilgisayar panelinimi yoksa multimedya cihazın yol bilgisayar panelinimi sıfırlayamıyoruz? Tekrar teşekkürler, iyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cevap için teşekkürler. Dorum belki saçma olabilir ama öğrenmek istediğim, aracın yol bilgisayar panelinimi yoksa multimedya cihazın yol bilgisayar panelinimi sıfırlayamıyoruz? Tekrar teşekkürler, iyi akşamlar

aracın yol bilgisayarında tüketim bilgilerini sıfırlayamıyoruz.

cihaz aracın bilgilerini ekrana getiriyor, anlık, ort. tüketim, menzil bilgileri arasında geçiş yapılıyor.
  • Merhaba, benim 3008 aracıma taktığım cyclone cihazımda ve internette gördüğüm başka videolarda, cihazın park sensörü ve kapı açılma ekranlarında citroen görselleri vardı, bunları intenetten indirdiğim 3008 görselleri değiştirdim. ( Yol bilgisayarındaki 1 ve 2 seçenekleri üstündeki önden görünüş resmi dahil) Linkteki videodan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar...

https://www.youtube.com/watch?v=zpDX7HznZAc
  • Sn. Dream 04 teşekkür ederim... Bu durumda sanırım cyclone 2 bakacağız.Şu anda en uyhun nerede ve kaça bulabilirim bilgisi olan varmı? Herkese selamlar

• quote:

Sn. Dream 04 teşekkür ederim... Bu durumda sanırım cyclone 2 bakacağız.Şu anda en uyhun nerede ve kaça bulabilirim bilgisi olan varmı? Herkese selamlar

Hepsiburada.com da mevcut.

İki gun once bir arkadasim aldi.

Subatin ilk pazari montajini yapacagiz.

İyi forumlar...

• Merhaba Arkadaşlar,

Arka ekranlar için WD TV mini media player aldım.

Adaptör işi tamam cihaz çalışıyor. Ön ekranda eşleştirmeyi yaptım.

Fakat bir türlü görüntüyü elde edemiyorum.

Display mode ayarı 4:3 mü yoksa 16:9 mu olacak?

Video output resolution ayarı Component AV (CVBS) mi yoksa Component (YPbPr) mi?

Üstteki ayarı yaptıktan sonra NTSC composite ve PAL composite den hangisi?

Tecrübelerinizi paylaştığınız için şimdiden teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowbulls

Merhaba Arkadaşlar,

Arka ekranlar için WD TV mini media player aldım.

Adaptör işi tamam cihaz çalışıyor. Ön ekranda eşleştirmeyi yaptım.

Fakat bir türlü görüntüyü elde edemiyorum.

Display mode ayarı 4:3 mü yoksa 16:9 mu olacak?

Video output resolution ayarı Component AV (CVBS) mi yoksa Component (YPbPr) mi?

Üstteki ayarı yaptıktan sonra NTSC composite ve PAL composite den hangisi?

Tecrübelerinizi paylaştığınız için şimdiden teşekkürler,

Video cikisi component cvbs olacak.

Ntsc yerine ise pal sececeksiniz.

Baglantiyi ise kirmizi-sari-beyaz seklinde yapacagiz.

İyi forumlar..

• Problemi çözdum teşekkür ederim

• navigasyon sistemi gidilecek yönü hem ekranda harita şeklinde hem de sesli olarak komutlar ile söyler.
  • montaj bittimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bada_cuda

montaj bittimi

Hangi montajdan bahsediyoruz.

İyi forumlar...

• quote:

montaj bittimi

İyi forumlar...

• quote:

montaj bittimi

İyi forumlar...

• quote:

montaj bittimi

İyi forumlar...

• quote:

montaj bittimi

İyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.