Şimdi Ara

Peugeot 5008 (847. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

Bu arada teknik acidan su mumkunmudur?

Araca double din taktirdik diyelim. On konsoldan usb yi takinca kablo kirliligi olacak. Bunu engellemek icin usb girisinden bi baglanti yaparak cakmak soketine paralel yapamazmiyiz? Hem stabil olur hem daha orjinal goruntu alir.

İlginç fikir ama bana uygun değil.Ön konsoldaki usb bağlantı o zaman iptal oluyor.Malum olarak ta torpido içine usb kablosu çekiyorlar.Bu konuda Melodramm başkanın kendince has düşüncesi vardı ama denemediğini düşünüyorum.Mantıklıda açıklama getirmişti.Yarın daha net cevaplar verir sanırım.Boşuna başkan seçmedik.Çalıştı mı çok çalışıyor.Şu sıralar işle ilgili hazırlık döneminde olduğu için giriş-çıkış saatleri sınırlandı..

Çakmak soketine bağlantı olayını tam anlayamadım bu arada.Torpido yerine çakmak girişinin yanına monte etmekten kastınız ????Eğer öyleyse çok usturuplu monte etmek gerekecek.Görsel olarak orijinali gibi durmalı !!

Bu 12v -Usb converterlardan alip cakmak girisine taktik diyelim, double' in onundeki usb girisi varya onun arkasindan bi kablo cekerek cakmakliktaki usbye baglasak diyorum, boyle oldugunda double' in onundeki usb calismaz sadece cakmakliktaki usb calisir. Ben cakmaklik girisine monte ettigim usb girisine flash disk taktigimda cihaz okusun bunu istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende hyundai elantra var 2004 model sifir aldiydik zamaninda, aslani alirken bayileri bilirsiniz takasa çok dusuk verirler ki nitekimde oyle oldu yakarim yinede vermem bunu takasa dedim duruyo simdi, ona double almayi dusunuyorum aslana almayi dusunurken oda aklimi celiyo degil.. Piranha encore 7" ile gece gorusu kaliteli kamera dusunuyorum sizce cihaz iyimidir? Double din keyini yasayip double dini oyle taktirmak istiyorum aslana...

Piranha encore 7 inch cihazın iyi olduğunu araştırırken rastlamıştım.Ama elime dahi alıp inceleyip araştırmadığım için ne yazsam yanlış olur.Kağıt üstünde malumunuz birçok özellik her cihazda iyi olduğu yazılır.Ama icraat için zaman gösterir.
    Ben zamanında navigasyon için Piranha Tahoe 7 inch tv özellikli olanını aldım.Navi olarak çok memnunum.Kamera bağlantı ( av-in ) girişi tam olarak belli değil.Sitesinde bile bağlandığı yazmıyor.Ama cihazı Melodramm usulü açıp incelediğimde Av-in giriş özelliğinde yuvası olduğunu keşfettim.Bir ara deneyecektim fırsatım olmadı.
    Tabi benim cihazın fly-audio tipi detaylı özelliği yok.
    Arka kamera özelliğini de kendimce bir metod ile zamanında çözdüm.
    Geçen sene açılır kapanır ekranlı 4 inch büyüklüğündeki minik ama yeterli monitör aldım.Bagaj kapağının çıtasına da ( plaka ışıklarının yanına) geniş açılı ( metrajlı-balık gözlü olanı değil) kamerayı da serviste elektrikçiye ücret karşılığı monte ettirdim.Fatura da aldım.
    (elektriksel sorun çıkartmamaları için),Bayağı oldu.Ama çok memnunum.Bağlantı sistemi ise çok kolay.Geri vites esnasında devreye giriyor.Açı geniş olduğundan çok net görüntü veriyor.Ama hiç bir zaman sadece kamera ile park yapmam.Mesafe ayarı uzak göstermesine rağmen , aslında çok yakın oluyor.Sensörler ve kamera bütünlük sağlıyor.

Hatta geçenlerde Melodramm taktiği uygulayacaktım.Bahsettiğim kameraya switch anahtar bağlayacağım.Park ölçüm düğmesinin yanına.Hareket halinde istersem düğmeye basarak arkayı sürekli göstermesi mümkün olacak.Servisteki elektrikçi ile görüşmüştüm geçenlerde.Hallederiz abi demişti.Sen düğmeyi getir 10 dakikada işlem tamam.Sağolsunlar beni kırmazlar bu konuda..

Sonuç itibari ile dediğin cihazı kullanmadığım için detay yazamayacağım.Ama muhakkak iyidir.

Abi kamera konusunda tam istedigimi anlatmissin, bende arac hareket halindeyken kamera goruntusunu hep dusunmustum, insallah yaparsam onuda paylasirim, kamera en genis aciyo sanirim plaka ustundeki aydinlatma ampullerinin orda veriyor degilmi?

Doğrudur.Geçmiş sayfalarda 40-50 adet bağlantı resimlerini de paylaşmıştım.Bayağı net ve güzel çekimlerdi.İşte başkana oy ver , bazen görevini ihmal etsin.Hewes'in ve benim ne çalışmalarını hiç etti bir bilseniz.Dönerin tadını aldı bizleri unutuyor bazen.
    Ama merak etme bir ara tekrar arşivimden çıkartır yeniden yayınlarım....

Hareket halinde görüntü vermesi hiç sorun değil.O zaman sadece elektriği direk olarak verilmiş olacak.Aracada zararı yok.Çakmakta herhangi düşük voltajda akım çekmesi gibi düşün.Düğmeyi çevirdiğin anda da , elektriği geri vites devreye girdiği anda alacak.
    Melodramm başkan bunu akıl edemedi ya , oh olsun...Şimdi ne karalamalar yazar beraber bakalım.Araca rizikosu var filan , uuuf okumakla bitmez..

Merakla bekliyorum baskanimizi, resim konusunda yormuyayim abi seni simdi hepsini upload etmek kolay degil..

Bu konularda hakikaten çok emek veriyor.Teoriyi geçmesi yetmedi sürekli pratikte yaptı.Ciddi olarak yazıyorum ; Hewes ve Melodramm neredeyse bu tür işler için ders verecek bilgiye sahipler.

Hewes'in bahsettiği navigasyon programı ( araba smilasyon - kameralı özelliğinden faydalanan)Vatan Bilgisayarda normal günde 37 TL ya ; hafta sonu indirimli satışlarda da 30 TL. program olarak satılmaktadır.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
    Vatan Bilgisayarda ; navigasyonlarda arama yapıldığında çıkmakta....

Program telefona kurulan navigasyon programi dediginiz degilmi? Videosunu izlemistim navigasyonda gideceginiz rotada onden 3 boyutlu arac gidiyor, takip ediyorsunuz degilmi? Mutabikiz sanirim.

• quote:

quote:

quote:

Araca double din taktirdik diyelim. On konsoldan usb yi takinca kablo kirliligi olacak. Bunu engellemek icin usb girisinden bi baglanti yaparak cakmak soketine paralel yapamazmiyiz? Hem stabil olur hem daha orjinal goruntu alir.

İlginç fikir ama bana uygun değil.Ön konsoldaki usb bağlantı o zaman iptal oluyor.Malum olarak ta torpido içine usb kablosu çekiyorlar.Bu konuda Melodramm başkanın kendince has düşüncesi vardı ama denemediğini düşünüyorum.Mantıklıda açıklama getirmişti.Yarın daha net cevaplar verir sanırım.Boşuna başkan seçmedik.Çalıştı mı çok çalışıyor.Şu sıralar işle ilgili hazırlık döneminde olduğu için giriş-çıkış saatleri sınırlandı..

Çakmak soketine bağlantı olayını tam anlayamadım bu arada.Torpido yerine çakmak girişinin yanına monte etmekten kastınız ????Eğer öyleyse çok usturuplu monte etmek gerekecek.Görsel olarak orijinali gibi durmalı !!

Bu 12v -Usb converterlardan alip cakmak girisine taktik diyelim, double' in onundeki usb girisi varya onun arkasindan bi kablo cekerek cakmakliktaki usbye baglasak diyorum, boyle oldugunda double' in onundeki usb calismaz sadece cakmakliktaki usb calisir. Ben cakmaklik girisine monte ettigim usb girisine flash disk taktigimda cihaz okusun bunu istiyorum.

Bu mantık ve yaklaşım doğru.Konu şimdi anlaşılmıştır.Ama bu olayı o şekilde değil de başka türlü yapmak lazım.Şöyle ki usb - convertörler çalışmak için akım çekmeleri gerekmekte.Gerçi denemeden yazmak ta fayda etmez.Bence torpido içindeki orijinal usb girişine
    çekilen bu kablo lehimlenirse sorun çözülür.Ama her serviste bu olayı yaptırmak zor hatta imkansız.Kendimiz deneyeceksek te Melodramm gibi profesyonel ve titiz çalışan arkadaşlara ihtiyaç hasıl olacak.Ancak o zaman dediğiniz gerçekleşir.Öteki olayı da denemeden
    yazmak zor...Ama güzel fikir ve bana çok mantıklı geldi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende hyundai elantra var 2004 model sifir aldiydik zamaninda, aslani alirken bayileri bilirsiniz takasa çok dusuk verirler ki nitekimde oyle oldu yakarim yinede vermem bunu takasa dedim duruyo simdi, ona double almayi dusunuyorum aslana almayi dusunurken oda aklimi celiyo degil.. Piranha encore 7" ile gece gorusu kaliteli kamera dusunuyorum sizce cihaz iyimidir? Double din keyini yasayip double dini oyle taktirmak istiyorum aslana...

Piranha encore 7 inch cihazın iyi olduğunu araştırırken rastlamıştım.Ama elime dahi alıp inceleyip araştırmadığım için ne yazsam yanlış olur.Kağıt üstünde malumunuz birçok özellik her cihazda iyi olduğu yazılır.Ama icraat için zaman gösterir.
    Ben zamanında navigasyon için Piranha Tahoe 7 inch tv özellikli olanını aldım.Navi olarak çok memnunum.Kamera bağlantı ( av-in ) girişi tam olarak belli değil.Sitesinde bile bağlandığı yazmıyor.Ama cihazı Melodramm usulü açıp incelediğimde Av-in giriş özelliğinde yuvası olduğunu keşfettim.Bir ara deneyecektim fırsatım olmadı.
    Geçen sene açılır kapanır ekranlı 4 inch büyüklüğündeki minik ama yeterli monitör aldım.Bagaj kapağının çıtasına da ( plaka ışıklarının yanına) geniş açılı ( metrajlı-balık gözlü olanı değil) kamerayı da serviste elektrikçiye ücret karşılığı monte ettirdim.Fatura da aldım.
    (elektriksel sorun çıkartmamaları için),Bayağı oldu.Ama çok memnunum.Bağlantı sistemi ise çok kolay.Geri vites esnasında devreye giriyor.Açı geniş olduğundan çok net görüntü veriyor.Ama hiç bir zaman sadece kamera ile park yapmam.Mesafe ayarı uzak göstermesine rağmen , aslında çok yakın oluyor.Sensörler ve kamera bütünlük sağlıyor.

Hatta geçenlerde Melodramm taktiği uygulayacaktım.Bahsettiğim kameraya switch anahtar bağlayacağım.Park ölçüm düğmesinin yanına.Hareket halinde istersem düğmeye basarak arkayı sürekli göstermesi mümkün olacak.Servisteki elektrikçi ile görüşmüştüm geçenlerde.Hallederiz abi demişti.Sen düğmeyi getir 10 dakikada işlem tamam.Sağolsunlar beni kırmazlar bu konuda..

Sonuç itibari ile dediğin cihazı kullanmadığım için detay yazamayacağım.Ama muhakkak iyidir.

Abi kamera konusunda tam istedigimi anlatmissin, bende arac hareket halindeyken kamera goruntusunu hep dusunmustum, insallah yaparsam onuda paylasirim, kamera en genis aciyo sanirim plaka ustundeki aydinlatma ampullerinin orda veriyor degilmi?

Doğrudur.Geçmiş sayfalarda 40-50 adet bağlantı resimlerini de paylaşmıştım.Bayağı net ve güzel çekimlerdi.İşte başkana oy ver , bazen görevini ihmal etsin.Hewes'in ve benim ne çalışmalarını hiç etti bir bilseniz.Dönerin tadını aldı bizleri unutuyor bazen.

Hareket halinde görüntü vermesi hiç sorun değil.O zaman sadece elektriği direk olarak verilmiş olacak.Aracada zararı yok.Çakmakta herhangi düşük voltajda akım çekmesi gibi düşün.Düğmeyi çevirdiğin anda da , elektriği geri vites devreye girdiği anda alacak.
    Melodramm başkan bunu akıl edemedi ya , oh olsun...Şimdi ne karalamalar yazar beraber bakalım.Araca rizikosu var filan , uuuf okumakla bitmez..

Merakla bekliyorum baskanimizi, resim konusunda yormuyayim abi seni simdi hepsini upload etmek kolay degil..

Bu konularda hakikaten çok emek veriyor.Teoriyi geçmesi yetmedi sürekli pratikte yaptı.Ciddi olarak yazıyorum ; Hewes ve Melodramm neredeyse bu tür işler için ders verecek bilgiye sahipler.

Hewes'in bahsettiği navigasyon programı ( araba smilasyon - kameralı özelliğinden faydalanan)Vatan Bilgisayarda normal günde 37 TL ya ; hafta sonu indirimli satışlarda da 30 TL. program olarak satılmaktadır.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Program telefona kurulan navigasyon programi dediginiz degilmi? Videosunu izlemistim navigasyonda gideceginiz rotada onden 3 boyutlu arac gidiyor, takip ediyorsunuz degilmi? Mutabikiz sanirim.

Mutabıkız.Ben tablet için google playden ücretsiz yükledim ama hiç kullanmadım.Bazı tanıdıklarım cep telefonlarına da yüklemişlerdi ama galiba bir müddet sonra para istemeye başlamışlar.Yolum düştüğünde bulunsun diye alacağım , zararı olmaz..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında çalışma mantığı tamamen kamera sistemine dayalı.Bu özelliği kullanacaklar telefon veya tablet bilgisayarlarının arka yüzünde kamerası olması gerekmekte.Kameradan aldığı görüntüyü kendi yazılımı anında eşleştirerek ve kendi araç smilasyonunu konumlandırarak görsellik aktarmada.İlginç ve hoş program.adres tarifleri içinde ortalama üstü memnuniyet belirtilmekte...

• Nöbet devir teslimi gerçekleşti arkadaşlar.Arınç ve bendeniz sağ- salim nöbetlerimizi bitirdik.Dolayısı ile herkeslere iyi olsun...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu mantık ve yaklaşım doğru.Konu şimdi anlaşılmıştır.Ama bu olayı o şekilde değil de başka türlü yapmak lazım.Şöyle ki usb - convertörler çalışmak için akım çekmeleri gerekmekte.Gerçi denemeden yazmak ta fayda etmez.Bence torpido içindeki orijinal usb girişine
    çekilen bu kablo lehimlenirse sorun çözülür.Ama her serviste bu olayı yaptırmak zor hatta imkansız.Kendimiz deneyeceksek te Melodramm gibi profesyonel ve titiz çalışan arkadaşlara ihtiyaç hasıl olacak.Ancak o zaman dediğiniz gerçekleşir.Öteki olayı da denemeden
    yazmak zor...Ama güzel fikir ve bana çok mantıklı geldi..

Baskanimiz ugradiginda illaki bir seyler soyleyecektir, bende temiz calismalarini severek takip ediyorum. ALLAH yardimcisi olsun her zaman.

Kamerali navigasyonu da arastiracagim. İphone icin varmi bilmiyorum bakarim yarin.

Simdilik benden bu kadar sabah ictima var

İyi geceler.. Kendinize iyi bakin..

• quote:

Yolcu koltugunun alti derken neresi orta kisimdaki koltuklarin altimi

yoksa sofor koltugunun yanindaki koltukmu malum aslanda o kadar çok koltuk varki anliyamadim yaziyi

Sürücünün yanında bulunan yolcu koltuğu

İyi forumlar...
  • quote:

O zaman alinir bu cihaz degilmi

acaba aracin park sensorunu yakit bilgilerini aynen gosteriyomu

hiz sabitleyici yazilari aracin ariza kayitlari hepsi gozukuyormu bunda?

Ewt ekran görmüş olduğunuz tüm bilgileri gösteriyor

İyi forumlar....
  • quote:

Bu 12v -Usb converterlardan alip cakmak girisine taktik diyelim

double' in onundeki usb girisi varya onun arkasindan bi kablo cekerek cakmakliktaki usbye baglasak diyorum,

boyle oldugunda double' in onundeki usb calismaz sadece cakmakliktaki usb calisir.

Ben cakmaklik girisine monte ettigim usb girisine flash disk taktigimda cihaz okusun bunu istiyorum.

Aslında ufak inverter alınır ise orta konsol içerisine gizlenebilir.

Vites kolunun altında kalan kısım çok büyük bir alan ve bomboş.

Orta konsol yan kapakları açarak bu alana ulaşıp; inverter ünitesini bu alana gizleyebiliriz.

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: BuTo-5008

Arkadaşlar,

Sorun nedir çok takip edemiyorum ama ;
    - Burada yasaklanıyor ve çekip gidiyorsunuz, sonra geri geliyorsunuz.
    - Konular birbirinin içinden geçiyor, geyik muhabbetlerine teknik şeyler karışıyor, kaçan detaylar oluyor
    - Düzenli forum olayına girmek istediniz, orada da karışan oldu orada da yapamadınız.

Bence 5008 özelinde bir forum kurarsanız daha iyi olmaz mı ? böyle tek bir konuda geyik + teknik karışık devam edeceğiz derseniz eyvallah. benimki sadece bir öneri

Dostum sorularının cevabını almışsın.

Ancak; benim fikrim foruma 2 ayda bir uğrarsan bu yaşadıklarını yaşaman çok doğaldır.

Daha sık uğramayı denemelisin

Sadece bir öneri...

İyi forumlar...

Burada her yazılan yorum olumsuz yorum olarak algılanıyor, ben tamamen samimi duygularımla pozitif olarak bunları yazdım. Kimseyi eleştirmek niyetinde değilim. Ama yazılan bu cevaplar çok ağır olmuş malesef... Üzüldüm doğrusu.
    Forumu sıkça takip ediyorum, yazmasam da. ayda 2 kere uğramıyorum, sürekli okuyorum. Kaçırdığım şeyler oluyor zaman zaman. Haksız şeylere maruz kaldığınız durumlar oluyor. Hem sizlerin rahat edebileceği, kurallarını kendinizin koyacağı, konuları isteyen istediği şekilde arayıp erişebileceği, amaca hizmet eden bir forum olsa nasıl olurdu demek istemiştim. Bu kadar ağır suçlamalara maruz kalacağımı bilsem yazmazdım. Yazmayacağım da bundan sonra.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

ne yapayım, araçta teknik sorun yok ben de geyiğini yapıyorum.....

Benim en büyük sorunum şu an Nescafe Mycafe yi nasıl bir invertörle bağlasam da 5008 kullanırken millete kapiçino ikram etsem.

geyikse geyik teknikse teknik bilgierinizi beklerim saygılar

Dostum bu alet benimde hoşuma gidiyor.

Nasıl verilen parayı hak ediyormu. ??

Sonuç olarak alındığında her gün kullanılacak ve keyif katacak bir alet olduğunu düşünüyorum.

İyi forumlar...

Melodram hocam bu aleti geçen hafta indirimde komik ama 120 tl ye aldım, tekti, sonuçta 10 tane starbucks kahvesi dedim paraya kıydım. Ben memnunum ama biraz kendi zevkine göre süt ayarı yapman gerekiyor omu bulunca kapiçino süper.

iyi yanları
    1- standart nescafe gold kullanıyorsun kapsül bağımlılığı yok
    2- süt tozu gibi kimyasal madde kullanmıyorsunuz bardağın içine koyduğun 1cm lik sütü tamamen sıcak buharla köpürtüyor.
    3-ben bunu alıp iki koltuk arasına koysam diye düşündüm,

ev kullanımı için bence süper bir alet

ama alete 120 verdim invertör hem 350tl hemde sisteme zarar verirmiyim fazla güç çekince diye fikrinizi soruyorum.

iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: drskycrest

Arkadaslar selamlar,

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22888042.asp

haberde ilginç bir detay var ben yanlış yazıldığını düşünüyorum

Sanayi Bakanlığı’nın son 1 yılda N1 kategorisinde değerlendirip Tip onayı verdiği,

‘Hyundai i20 Evo, Toyota Verso, Dacia Logan MCV, Opel Zafira ve Peugeot 5008’e Maliye Bakanlığı’ndan engelleme geldi.

Yani bizim araç ticari mi?????? Yoksa yazarın işgüzarlığı mı???

Herkese iyi forumlar

Arkadaşlar cepten girebiliyorum pc'de sorun var..pek kimse üstünde durmamış ama aslı astarı var mı bu haberin..

Dostum durum şu, SON 1 YILDA TIP ONAYI N1 olarak verilmiş araçları kapsıyor.

Şimdi soruya gelelim N1 nedir ??

Cevap N1 = Azami kütlesi 3.5 tonu aşmayan, motorlu yük taşıma araçlarıdır.

Bizim araçlar sanırım son bir yıl içerisinde N1 olarak tanımlanmak istenmiş ve Maliye Bakanlığı’ndan engelleme gelmiş.

Yani Sanayi Bakanlığı’nın yanlış kararını, Maliye Bakanlığı engellemiş.

İyi forumlar...

http://www.otoguncel.com/teknik-bilgiler/n-n1-n2-ve-n3-kategorisi-araclar/

Not : Ama E-HDI lar için bir sonuca varılamamış, araç sahiplerinden RUHSAT ları alıp güncelleme yapacaklarmış

bilgi için teşekkürler

• Benim araçta bagaj filesi yok servisten fiyat aldım 75TL fakat türkiye stoklarında yokmuş, 21 gün içerisinde yurtdışından gelecekmiş.. Bu bagaj filesi 75TL edecek kadar değerli bir şey miki çok mu sağlam?? Kullanışlı bir ürün mü? ben bavulları sabitlemek için düşünmüştüm piyasada 10-15TL ye birçok ürün var.

ayrıca diğer konu ile ilgili benim ruhsatta M1 yazıyor, bildiğim kadarıyla panelvan araçlarda N1 yazıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maltanb

Teşekkür ederim melodramm.

Aracın ruhsatında 110 BG yazıyor.

Ancak ben yine de yarın servisle görüşeceğim.

İyi forumlar.

Araç 110 BG ise yakıt filitresi 45.000 de değişecek.

İyi forumlar...

Sayın melodramm, böyle bir genelleme olmadığını hatırlarsanız daha önce konuşmuştuk.

Araç bilgisini servisteki sorgulama ekranına girdiklerinde mazot filtresinin hangi km de değişeceği yazıyor.

Benimki 110luk ama bende 30.000 yazıyor mesela.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdemdincer

Bluetooth kulaklıkların şarj kablosu kayıp. Aldığım adam kaybetmiş herhalde. Arabada aradım bulamadım.

Bayiye sordum onlarda yokmuş. Var mıdır nereden edinileceğini bilen?

Yarın Peugeot merkezi taciz edeceğim. Nasıl ellerinde olmaz, değil mi ama?

Merhaba "erdemdincer"

Kulaklık şarz cihazına ait resmi ancak yükleyebildim.

Umarım yardımcı olur.

Bu arada ben biraz detaylı inceledim. İnce uç nokia şarz cihazı bir ihtimal ulabilir.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

Aha buldum

İyi forumlar...

sanırım benim araçta da çıkmadı aracı aldığım şahıs biraz soruyorumm haberi yok. nerden bulcaz ne yapacağız elinde olan varmı varsa resmi daha net çekerek elektrik güç giriş bilgilerini paylaşabilir mii.

bir şarj aletine 2000 tl diyor pejo birde

bu araçlarda video lu paketlerrde aracın yanın kulaklık şarj aleti , 2 bluetooth kulaklık olması yanında başka ne olmması gerekiyor..

ve ayrıca araçta olması gereken aparatlar nelerdir. Demir sıcakken dövülür araç sahibi bana sadece aracı+2 anahtar+1 kullanım klavuzu+ 2 kulaklık verdi.

başka vermesi gereken parça ve ekipman varmıdır..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freemanx

Peugeot 5008 video paketindeki bluetooth kulaklar nasil sarj ediliyor

ben araci ikinci el aldim yaninda bir ekipman varmi varsa aracin neresin de yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba "freemanx"

Kulaklık şarz cihazına ait resim aşağıdaki gibidir.

Umarım yardımcı olur.

Bir ucu çakmak girişine giriyor, diğer ucunda ise iki adet jack var.

Bu jackları da her bir kulaklığa takıyorsunuz.

2. sıra koltukları altı, 2. sıra paspas altındaki gözlere ve sürücü koltuğu altındaki çekmeceye bakın.

Zayıf bir ihtimal olsa da 3. sıra koltukları açıp altlarına ve 3. sıra kolçak içlerini de ihmal etmeyin.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

Ben de bu kulaklıkları nasıl şarj edeceğim diye düşünüyordum, benim araçta o da yok bagaj filesi deyok aracı alırken fileyi sordum ama kulaklık şarjını sormak hiç aklıma gelmedi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bluetooth kulaklıkların şarj kablosu kayıp. Aldığım adam kaybetmiş herhalde. Arabada aradım bulamadım.

Merhaba "erdemdincer"

Umarım yardımcı olur.

Bu arada ben biraz detaylı inceledim. İnce uç nokia şarz cihazı bir ihtimal ulabilir.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

Aha buldum

İyi forumlar...

sanırım benim araçta da çıkmadı aracı aldığım şahıs biraz soruyorumm haberi yok. nerden bulcaz ne yapacağız elinde olan varmı varsa resmi daha net çekerek elektrik güç giriş bilgilerini paylaşabilir mii.

bu araçlarda video lu paketlerrde aracın yanın kulaklık şarj aleti , 2 bluetooth kulaklık olması yanında başka ne olmması gerekiyor..

ve ayrıca araçta olması gereken aparatlar nelerdir. Demir sıcakken dövülür araç sahibi bana sadece aracı+2 anahtar+1 kullanım klavuzu+ 2 kulaklık verdi.

Sarj aletine 2000 TL mi dediler? Eger dogruysa, inaniyorlarmi satacaklarina?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba "erdemdincer"

Umarım yardımcı olur.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

Aha buldum

İyi forumlar...

Sarj aletine 2000 TL mi dediler? Eger dogruysa, inaniyorlarmi satacaklarina?

Bi sıfır fazla koymuştur bence ki 200TL bile etmez, bana kalırsa iki sıfır fazlası var.

• Aracın antenini değiştirip böyle birşey mi yapsak acaba ?

Peugeot 5008
  • 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.