Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı günler - hayırlı yarıyıl tatilleri olsun...Aslanları dikkatli kullanınız !!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

Hayırlı günler - hayırlı yarıyıl tatilleri olsun...Aslanları dikkatli kullanınız !!!!!

Aminnn...
  • Yarın akşam (Cumartesi) 21:00'da yola çıkıp İstanbul'dan Konya'ya gitmeyi planlıyorum. 4 yetişkin iki çocuk. Araç şu anda 600 km civarında sanırım (hatun kullandığı için bilemiyorum). Bir sonraki hafta sonu döneceğiz.
    Araç hakkındaki yorumlarımı ve yakıt ölçüm değerlerimi paylaşacağım. Araç 2013 model 115bg, 2014 trafiğe çıkışlı.
    Ankara'ya kadar 120 km-saat cruise control, devamında 110 km-saat cruise control planlıyorum. Kazasız belasız inşallah.
    Herkese selamlar, kazasız belasız yolculuklar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidin0

Yarın akşam (Cumartesi) 21:00'da yola çıkıp İstanbul'dan Konya'ya gitmeyi planlıyorum. 4 yetişkin iki çocuk. Araç şu anda 600 km civarında sanırım (hatun kullandığı için bilemiyorum). Bir sonraki hafta sonu döneceğiz.
    Araç hakkındaki yorumlarımı ve yakıt ölçüm değerlerimi paylaşacağım. Araç 2013 model 115bg, 2014 trafiğe çıkışlı.
    Ankara'ya kadar 120 km-saat cruise control, devamında 110 km-saat cruise control planlıyorum. Kazasız belasız inşallah.

Hayırlısı ile gidip hayırlısı ile gelmek nasip olur inşaallah !!!!!
  • Ganeja dostumuza bir kez daha acil şifalar dileyelim...
  • C4 PICASSO PARK ASISTANI

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 24 Ocak 2014; 20:58:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

C4 PICASSO PARK ASISTANI

İyi forumlar...

Anlayamadığım vitesi de kendi ayarlamıyor mu ?Gaz haricinde vitesi de biz ayarlıyorsak , sadece direksiyon için değer mi ??? Hıımmm hıımm ! Düşünmek lazım !!!!Ayar büroksasisi de cabası !!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayblrdija -- 24 Ocak 2014; 23:13:37 >

• quote:

quote:

C4 PICASSO PARK ASISTANI

İyi forumlar...

Anlayamadığım vitesi de kendi ayarlamıyor mu ?Gaz haricinde vitesi de biz ayarlıyorsak , sadece direksiyon için değer mi ??? Hıımmm hıımm ! Düşünmek lazım !!!!Ayar büroksasisi de cabası !!!!!

Ağbiciğim gerek yok, kendim park ederim, o ne öyle paralel parka giriş - çıkış için ayrı ayar, dik park için ayrı ayar, hem direksiyondan hemde ekrandan ayrı uğraş , bu karmaşa için citroen mühendisleri bayağı uğraşmış herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

quote:

quote:

C4 PICASSO PARK ASISTANI

İyi forumlar...

Anlayamadığım vitesi de kendi ayarlamıyor mu ?

Gaz haricinde vitesi de biz ayarlıyorsak , sadece direksiyon için değer mi ???

Hıımmm hıımm !

Düşünmek lazım !!!!Ayar büroksasisi de cabası !!!!!

Ağbiciğim gerek yok, kendim park ederim, o ne öyle paralel parka giriş - çıkış için ayrı ayar, dik park için ayrı ayar, hem direksiyondan hemde ekrandan ayrı uğraş , bu karmaşa için citroen mühendisleri bayağı uğraşmış herhalde.

Bize hitap eden bir özellik olmadığı aşikâr, ancak benim yine de hoşuma gidiyor.

Benim girdiğim bir çok yere bu sistem girmek olanaksız diyecektir, ancak bayan sürücüler ve bizim kadro dışında kalan sürücüler için kullanılabilir bir opsiyondur.

İyi forumlar...

• Arkadaşlar bu haftada yazı dizisi yerine melodramm'ında değinmeye çalıştığı 2014 Citroen Picasso'da ki özellikleri derledim ve toparladım. Ama bu sefer ki yazı değil Özellik videoları İyi seyirler diliyorum.

"Waoo arkadaşlar Peugeot 5008'i ilk alacağım zaman özellik videolarına bakarken ki heyecenı yaşıyorum şuanda. Bu Citroen C4 Grand Picasso'nun amma özellikleri varmış... Özellikle Vision 360 derece özelliği HARİKA... Valla bu videolardan sonra aracınızın özellikleri bir anda yetersiz gelebilir benden demesi..."

Uğur MUTLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 25 Ocak 2014; 9:50:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Arkadaşlar bu haftada yazı dizisi yerine melodramm'ında değinmeye çalıştığı 2014 Citroen Picasso'da ki özellikleri derledim ve toparladım. Ama bu sefer ki yazı değil Özellik videoları İyi seyirler diliyorum.

"Waoo arkadaşlar Peugeot 5008'i ilk alacağım zaman özellik videolarına bakarken ki heyecenı yaşıyorum şuanda. Bu Citroen C4 Grand Picasso'nun amma özellikleri varmış... Özellikle Vision 360 derece özelliği HARİKA... Valla bu videolardan sonra aracınızın özellikleri bir anda yetersiz gelebilir benden demesi..."

Uğur MUTLU

Bende incelediğimde , özellikle bayılmıştım.Gerçekten tam istediğim gibi..Melodramm ' da hatırlarsın aracın dört bir tarafını gösterecek kamera koymak düşüncesinde idi..Fikirlerimizi aşırıyorlar mı ne ?Belki de 5008 ' lere kayıt kamera sistemide kurarlar..

• quote:

Yarın akşam (Cumartesi) 21:00'da yola çıkıp İstanbul'dan Konya'ya gitmeyi planlıyorum. 4 yetişkin iki çocuk. Araç şu anda 600 km civarında sanırım (hatun kullandığı için bilemiyorum). Bir sonraki hafta sonu döneceğiz.

güle güle gidip gelin. Kazasız inşallah. Yol değerlerini bekliyoruz. İyi yolculuklar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aracın kilometresi de düşükmüş. Yeni aldınız ama fazla kullanmadınız galiba..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

quote:

quote:

C4 PICASSO PARK ASISTANI

İyi forumlar...

Anlayamadığım vitesi de kendi ayarlamıyor mu ?

Gaz haricinde vitesi de biz ayarlıyorsak , sadece direksiyon için değer mi ???

Hıımmm hıımm !

Düşünmek lazım !!!!Ayar büroksasisi de cabası !!!!!

Bize hitap eden bir özellik olmadığı aşikâr, ancak benim yine de hoşuma gidiyor.

Benim girdiğim bir çok yere bu sistem girmek olanaksız diyecektir, ancak bayan sürücüler ve bizim kadro dışında kalan sürücüler için kullanılabilir bir opsiyondur.

İyi forumlar...

bencede bize hitap etmiyor..

• hewes kullanıcısına yanıt
    iyi seyirler...

• arkadaşlar mrb bakıma kalan km ile birlikte süre gösterimi sadece 5008 e has bir özellikmi yoksa güncellemeyle 3008 de geliyormu tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

arkadaşlar mrb bakıma kalan km ile birlikte süre gösterimi sadece 5008 e has bir özellikmi yoksa güncellemeyle 3008 de geliyormu tşk.

Bu özellik standart bir uyarıdır.

Tüm araçlarda mevcuttur, sizde olmaması ise oldukça ilginç bir durum.

Bir önceki bakımda sayacı sıfırlamamış ve bakım yapılan tarihi araca işlememiş olabilirler mi acaba

İyi forumlar...
  • Herkese iyi akşamlar.. Şimdiden hayırlı pazarlar...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu haftada yazı dizisi yerine melodramm'ında değinmeye çalıştığı 2014 Citroen Picasso'da ki özellikleri derledim ve toparladım. Ama bu sefer ki yazı değil Özellik videoları İyi seyirler diliyorum.

Uğur MUTLU

Bende incelediğimde , özellikle bayılmıştım.Gerçekten tam istediğim gibi..Melodramm ' da hatırlarsın aracın dört bir tarafını gösterecek kamera koymak düşüncesinde idi..Fikirlerimizi aşırıyorlar mı ne ?Belki de 5008 ' lere kayıt kamera sistemide kurarlar..

Kimbilir...

• quote:

Uğur MUTLU

360 derece özelliği gerçekten iyiymiş.. adamlar yeni picassoda gerçekten biraz sınırları zorlamışlar..daha önce mpv araçlarda tamam ortak özellikler de vardı ama genelde birinde olan bir özellik diğerinde olmuyordu..bu sefer acaba şuda olsaymış diyeceğim bir şey kalmamış..tipini hala beğenmemekle beraber donanım açısından şu an en iyisi..ben kardeş picassoyu görünce bunlara ilaveten yeni 5008'de neler olur düşünemiyorum..ama umarım hybrid bir motora sahip bir araç olur..

• 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.