Şimdi Ara

peugeot 407 modifiye edilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar peugeot 407 modifiye elemanlarını nerde bulabilirim
    en azından görünüşüne eklenecek bişeyler vardır
    ben pek ilgilenmiyorum ama ortak arabasını yaptırmak istiyo ancak onunda bilgisayarla arası
    iyi olmadığı için bu işi bana yıktı
    arabanın özellikleri
    2006 model 407 executive 2.0 hdi düz 6 vites sedan biri aleminyum grisi diğeri obsiden siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeharita -- 14 Ocak 2006 14:45:32 >

• edilir edilmesinede prof etmen lazım yani öle basit şeylerle arabanın orjinalliğini kaçırmaman lazım o işi iyi biliyorsan et ama bilmiorsan hiç kasma güzel olmaz bide sorun yaşarsın..
  • o arabanın neresini beğenmiyo ya da beklentisi ney araç oldukça yakışıklı bence hiç gerek yok görünür modifiyeye ama full ziebart ve ses sistemi jbl opsiyonlu alınmadıysa yapılabilir onun dışında dışına yapılacak herşey o arabayı bozar belki kalite jant takılabilir ama bence gerek yok
  • BENCE DİŞİYLA OYNA MA Bİ 18İNC KROM JANT Bİ DE FİLM CEKTİR(ARABA TABİKİ SİYAH OLACAK AMA)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sayss

BENCE DİŞİYLA OYNA MA Bİ 18İNC KROM JANT Bİ DE FİLM CEKTİR(ARABA TABİKİ SİYAH OLACAK AMA)

• yardımlarınıza teşekkür ederim bende sizin gibi düşünüyom
    dışına eklenecek pek bişi yok jantlar zaten 16 inç müzik sistemide bana göre yeterli opsiyonlarını almamıştık fazladan 2 milyara yakın para ediyodu
    ortağıma pazartesi görüşlerinizi okuyacam
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeharita -- 16 Ocak 2006 22:29:09 >
  • Benim arkadaşım sendeki aynı arabaya sadece 17 cant taktırdı
  • Bildigim kadarı ile senin jantların zaten 17" olması lazım. Benim araba 2.0 benzinli ve jantları 16". 2.0 dizellere 17" takıyorlar.

Modifiye işi benim de kafamı kurcalıyor, ama ben sadece camlara orta koyulukta ziebart film çektireceğim herhalde.
  • bu işte ustaysan ve modifiyeye verebilecek iyi miktarda paran varsa yaptır çunku arabayı modifiye ettirirken orjinal parçalar takmak zorundasın bu parçalara da iyi para gidececeği için önce yeterli miktarda para bulmalısın sonra da iyi bir modifiye dukkanı bulman lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: pug407

Bildigim kadarı ile senin jantların zaten 17" olması lazım. Benim araba 2.0 benzinli ve jantları 16". 2.0 dizellere 17" takıyorlar.

Modifiye işi benim de kafamı kurcalıyor, ama ben sadece camlara orta koyulukta ziebart film çektireceğim herhalde.

Düzgün bişiler bulursan haberim olsun
    arabayı basitleştirmeyecek kaliteli bişiler jantlar 17 inçmiş zaten hiçbakmamıştım iyimi
  • adamlar yapıyo bazıları çıkma gibi duruyo Bodykit alın takın o araba 50 milyarlık bi araba değmez diğer türlü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.