Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.302
Cevap
70
Favori
222.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    76.800 e bu hafta içi tel.de bıraktı ankara göral.. tabi bir kaç zorunlu paketden bahsetti fiyata ilave çamurluklar kartel koruma vb. gibi ve de sigorta ile kaskoyu onlardan yaptırma zorunlulugundan.. açıkcası ona bozuldum biraz geri dönüşte yapmadım sanki bu fiyatları ben belirliyomuşum ve bu aracı kendi emegimle kazandıgım parayla almıyomuşumda bana özel uygun veriyolarmış gibi.. ayrıca fotumda birkaç yorumda okudum araçların içlerinin çok kötü durumda olduğu hakkında yorumlardı kötü derken kirli ve direksiyon etrafındaki tuş ve silecek gibi kolların kırık olduguna dair.. ne kadar doğrudur bilemem gidipde gözümle görmedim açıkcası..
  • 16DAG kullanıcısına yanıt
    O yorumlardan sonra ben de göral'daki teşhir araçlarını gördüm. Açık renk döşemeler falan kirliydi hoş değildi. O araçlarsa boşverin 3-5 bin km'de 2. el alsanız en azından 2-3 kişi oturmuş olur araca. Bunlara her gün kaç kişi oturup mıncıklıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freelance308

Benzer bir şey evet. Boğuk ıslık sesi gibi yalnız, tiz bir ses değil. Yürüyenden mi acaba demiştim ama gazdan çekince ses kesiliyor o zaman yürüyenden olamaz.

hocam megane4 grubunda okumuştum doğruluğu nedir bilmiyorum ama mantıklı geldi.

''Benim bildiğim soğuk havada zaten motoru çalıştırdıkran sonra normal rolanti devrinden yüksek olur 1100 rpm civari bu 800 rpm gibi değerler motor sıcakken normal rolanti devridir arabayı çalıltırın 2 veya 3 dakika içinde zaten normal devire iniyor araç sonra devam edin stop ederkende eğer yüklendiyseniz turbo içindeki pervaneler yüksek devirde döner ve hemen stop ederseniz yağlama kesileceği için pervaneler yağsız hızlı döner ve uç kısımları zarar görür buda zaman içinde ıslık sesi yapar ve bi süre sonra turbo gereken basıncı verememeye başlar yüklendikten sonra aracı 1 dakika rolantide çalıştırın turbo normal devrine düşer ve zarar almaz uzun yoldan geldiyseniz ve yüklendiyseniz 5 dakika kadar bekleyin''

• Arkadaşlar Bluetooth ile telefon bağlıyken sarki listesini smeg ekrandan göstermiyor aynı sey Spotify icinde geçerli telefonum Samsung sizdede var mi bu durum ayrica asiri derecede yavas çalışıyor ses kalitesinide düşürüyor bir güncelleme vs durum var mi acaba bu durum icin.
  • 1 2 foto da bizden gelsin :)

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...
    Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme...

• almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Haci ne yaptın arabayı, yılan gibi olmuş iyi seker bu şimdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah iki araçta çok iyi olmuş. Kazasız belasız.

(1 ay öncesinden haber alıp konu açmama rağmen bir türlü parayı denk getiremedim.)

Bana da bir iki tur attırırsınız artık saygıdeğer 308 sahipleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavurma verin lan ! -- 17 Ocak 2017; 11:36:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıskandırmayın. :) Bende kafaya koydum. Önümüzde ki ya da bir sonraki ay yapacaklarımı belirledim kafamda.

Önce GTi difüzörü alacam. 1300 lira fiyatı var. Daha sonra S Line kapı logoları ve S Line jant logolarını alacam. Arkaya da GTline - Sline logosu ne bulursam.. Birde SLine Siyah, Kırmızı şeritle dikiz ayna kapağı. 1600-1700 lira arasına patlıyor. Ama değer. Biraz hava katar arabaya. :)
  • 308 classic edition plus diye grup açtım facebook da beklerim sizleri bilginiz olsun istedim

• Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    Karabük tarafına yolun düşerse yemek yerük beklerim

• Allah kaza bela vermesin kimseye. Araçlar çok güzel duruyor.
  • malum sitede fiyatlar çok düşük seyrediyor,3 kuruş kar edelim mantığı güderek kendi ayağımıza sıkıyoruz 75 liraya sattım kar ettim denilen arabanın sıfırı 100 bin civarında
  • arka süspansiyon ile ilgili yükseklik farkı tespit eden arkadaşlar, servise giden oldu mu, var mı bir gelişme?
  • merhabalar,
    c.e.plus çıktığında çok istekliydim ancak bütçe nedeniyle alamadım. şu an da ikinci ellerinden ciddi paralar istiyorlar. 2014-15 arası 1.6 e-hdi manuel allure almayı düşünüyorum. max 40k km kadar. ilave opsiyon istemem, allure yeterli.
    bir tanıdığımda var 14 model allure. opsiyonsuz. bana 59k fiyata verebileceğini söyledi. kazası yok. 2 lokal boyası var. km 42k civarıydı. sizce nasıl? beni biraz zorluyor ama piyasa da malum. 2.el böyle bi arabaya bu parayı verirsem ilk olacak. çekiniyorum.
    sizlerin yorumlarını da almak isterim.
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    maşallah kazasız belasız inşallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

Kıskandırmayın. :) Bende kafaya koydum. Önümüzde ki ya da bir sonraki ay yapacaklarımı belirledim kafamda.

Önce GTi difüzörü alacam. 1300 lira fiyatı var. Daha sonra S Line kapı logoları ve S Line jant logolarını alacam. Arkaya da GTline - Sline logosu ne bulursam.. Birde SLine Siyah, Kırmızı şeritle dikiz ayna kapağı. 1600-1700 lira arasına patlıyor. Ama değer. Biraz hava katar arabaya. :)

Difüzörü nerede buldunuz acaba?
  • SMEG ekranın USB'deki müzikleri hafızasına aldığını okumuştum(bütün müzikleri değil de listesi de olabilir) böylece araba her çalıştığında tekrar tekrar yüklemiyor ve hızlıca çalmaya başlıyor, ancak yeni müzik attığımda yada müzik sildiğimde müzik listesi eski kalıyor listeyi güncellemeyi beceremedim kendi kendine düzeliyor bir süre sonra bunun bir yolu yok mu?
  • ztyfnp kullanıcısına yanıt
    bence fiyat uygun. boyanma nedenlerini öğrenin. basit işlemlerse alınır.
  • elcas kullanıcısına yanıt
    foto var, park halinde ufak bi sürtmeden biraz ezik olmuş. başka bişe yok
  • ztyfnp kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi fiyat uygun bence. allure + donanım yaz aylarında 64 civarı idi. şu ortamda 68-70 civarına çıktı. yani sizin aracın bana göre ederi 62-64 arası. hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.