Şimdi Ara

Peugeot 308 alınır mı (eski kasa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar 2008 2011 arası peugeot 308 bakıyorum benzinli otomatik bu aracı incelerken 2008 2010 modellerin kadranları beyaz daha fonksiyonlu 2011 ve üstü aynı kasınan kadranları siyah daha basit geldi ilanları atacağım varmı bu araçtan anlayan

• Dizel otomatik olanını babam kullanıyor süspansiyonları sert bir araç kullanımı rahattır koltuklar geniş iç mekan oldukça geniş ve ferah bagajı da yine iyidir ses yalıtımı da kötü değildir bizdeki araç dizel olduğu için yakıt tüketimi de oldukça düşük ve motor perfromansı çok iyi yalnız yarı otomatik tek kavrama şanzıman mevcut geçişler seri kullanımda oldukça hissediliyor sakin kullanan birisi için problem olmaz
    Benzinlilerde tam otomatik şanzıman var diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt

Evet ben benzinli bakıyorum benzinlide tam otomatik sizdeki kadran beyaz ekranlı mı siyah ekransız mı daha yeni arabanın kadranı eskiden daha kötü yukarıdaki araçlara bakın anlarsınız ne dediğimi

• North star N kullanıcısına yanıt

Bizdeki beyaz kadran ben beğendim güzel duruyor kadranları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt

Ben de beyaz kadranlı olanları beğeniyorum ama diğer premium plus cam tavanlı versiyonları siyah kadran ikisi arasında kaldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.