Şimdi Ara

peugeot 301 1.6 hdi active Onerirmisiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar citroenden ve bu aractan uzak duru n deniliyo ama peugeot 301 1.6 hdi active onerirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya hacım araba süper bir araç çok güzel uzun ömürlü baktığın zaman ama 2 kötülüğü var fitiller biraz kötü çünkü 120 130 dan sonra ses geliyor yani uzun yolda çekilmez olabilir birde fazla sert plastik var arabayı fazla yormaz ise badalda yada fazla hasar vermez ise vurmalı kırmalı işlerde kullanmaz isen oda sorun çıkarmaz tavsiye ederim kullandım gayet güzeldi zaten arabayı ilk 2 3 ay sonra anlıyorsun çünkü ilk 2 3 ay heycanla geçiyor anlamıyorsun sonra artık araba sıkabilir fitil olayını bir usta ile gayet kaliteli fitiller ile değiştirip dışardaki sesten kaputada bir döşeme ile motor sesini çok fazla indirebilirsin tek sıkıntısı bana göre sert plastik ama iyide kullanırsan o sesde olmaz köy alanında çok kullanılmış bir 301 gördüm full paket 250.000 km de sesler yokdu ama başka 301 de 150.000 de sesler vardı yani kullanımınada bağlı biraz full paketini almanı kesinlikle öneririm aracın ekranı dijital kliması ayrı bir hava katıyor jantlar kromajlı cam çıtaları ön kaput logosu falan öneririm dediğim sorunları halledebilirsen

• IyoWen kullanıcısına yanıt
    Ohoo hocam 2 kere araç aldım nerdeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Ohoo hocam 2 kere araç aldım nerdeyse
    Kusura bakma hocam hortlarmışım biraz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.