Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (567. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi ile ikinci el ve dizel araç almak her zaman RİSK tir. Ben aldım memnunum. Arada sorunlu araç çıkıyor demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hgs yi nereye yapıştıralım tam olarak?

• Cam üzerinde aynanın arka tarafında yer alan nokta nokta olan bölgeye. Sakın boş yere camın ortalık yerine yapıştırmayın. Benim O.G.S. yıllardır orada citroen c4 aracımda da oradaydı. Bu bilgiye O.G.S. kullanım kılavuzunda yer alan tek tek her araç için tarif edilmiş "Nereye asılmalı" isimli sayfadan ulaştım ezbere konuşmuyorum, yanlış anlaşılmasın.

• sağolun grip kontrol var, o yüzden 215/60/16 olmak zorunda sanırım, yoksa grip çalışmaya bilirmiş, bütçe 1000-1300 arası olacak mecburen, ankarada kış lastiği istiyor, en hankook bakıyorum, daha önceki araçlarımda memnundum, aslında yerli olsun paramız dışarıya gitmesin istiyorum da bilemedim, bu arada araç şans işi servis bakımlı astrada beni yıldırmıştı.
  • aoert A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Arkada sağ ve solda siyah noktalı yerler var. Oraya koyacağım.

• kış lastiği alcaklar nokian geçen yıl aldığım 3d modeliydi tanesi 350 tlden aldım berbat paraya kıyın goodyear ya michelin felan alın

Birde kar çorabı çok kafama yattı onu alcağım
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı.Peugeot servis kampanyalarını genelde ne zaman yapıyor?Yakın zamanda servise gitmem gerekiyor,1.5-2 ay içerisinde,peugeot 3008 2015 bluehdi allure modelinin 50.000 bakımı tahminen kaç tl dir.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • M.LE SAGE M kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla yaz ve kis baslangicinda yapiyolar
    Ben ekimde yaptirmistim bakimi %25 indirim vardi ozel servisle ayni paraya gelmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: M.LE SAGE

Arkadaşlar bir sorum olacaktı.Peugeot servis kampanyalarını genelde ne zaman yapıyor?Yakın zamanda servise gitmem gerekiyor,1.5-2 ay içerisinde,peugeot 3008 2015 bluehdi allure modelinin 50.000 bakımı tahminen kaç tl dir.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

İstanbulda olan arkadaşlar Kartaldaki DKY peugeot servisine gidip servis muduru Bülent beyle görüşüp fiyat alsınlarBülent bey bu konuda çok hassas gerekli indirimleri hee daim yapıyor. Hatta selamimi soyleyin ilgilenecektir.
    30000 bakımını ve kışlık lastik değişimi balans mazot filtresi hava klima filtreleri yag ve yağ filtreleri cam suları 560 tl yaptı. Start stop akümude garantidden hemen değiştirdi.

•  PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008

• quote:

Orijinalden alıntı: quantum78

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-pevgoet-3008-5008-android-5.1.1-navigasyon-kamera-ar-lox-ar-3500-363454313/detay

Ve

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-peugeot-3008-5008-tepe-cyclone-navigasyon-dvd-tv-usb-mp3-kamera-327556491/detay

Ürünlerinden hangisi 3008 ler için daha iyi kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim fiyat 1700 civarı daha uygun secenek varmıdır?

İkinci ürünü tavsiye ederim, birinci ürün çöp ürün.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• slm arkadaşlar 2010 model 3008 premium arcımı sattım model yükseltmek istiyorum forumdaki arkadaşlardan satmak isteyen 100000km altında olursa haberleşebiliriz aydın merkezdeyim bu arada aracımdan çok memnundum 1.5 yıl bindim çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım
  • M.LE SAGE M kullanıcısına yanıt
    Aralık ayı için kampanya var , Aydın'da 15000 bakımı yaptırdık 380TL den 246TL ye indi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugunes -- 27 Aralık 2016; 13:5:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k434343

Kardeşim evet bu araca bindik 15-20 bin km de kullandık.Allah kahretsin peugeot u da 3008 i de ne sorusu sorcaksan hepsini cevaplarım.Alırken 45-50-60 a al satarken ya da takas ederken 35-40 a tutsunlar.Sorun desen hiç eksik olmaz.Sattım kurtuldum çok şükür...

3008'den yana çok dertliydiniz ama şikayetleriniz ve yaşadığınız sorunlardan hiç bahsetmendiniz. Tecrübelerinizi paylaşmanızı merakla bekliyoruz.

• ostrah O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2012 model aracım. 215/60/16 grip kontrol var.
    4 mevsim lastik almayı düşünüyorum. aracın üzerinde gelen 4 mevsim
    michelin lastikler artık 50bin km ye yaklaştı. michelin crossclimate almayı düşünüyorum.
    ancak 4 adeti 1700TL yi geçiyor. 215/60/16 ara bir ebat sanırım ve çok çeşit yok ve olan da pahalı.
    Ben piyasada çok bulunan 205/60/16 ya da 215/55/16 crossclimate alsam neler değişir. 4 lastikte toplam 400TL fark var. Tabi bu lastiği alırsam, lastik 4 mevsim olduğu için
    sürekli kullanacağım. Yol tutuşta, güvenlikte, yakıt ekonomisinde ne değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydin76 -- 22 Aralık 2016; 14:32:56 >
  • 205/60/16 alırsanız lastiğin yere bastığı taban alanını lastik başına 1cm daraltarak (21,5 yerine 20,5 cm) yol tutusunuzu zayiflatirsiniz ki güvenlik açısından riskli olur şahsen ben yapmazdım. 215/55/16 alırsanız yanakları 0,5 cm daraltırsınız onda tam ne olacağını bilmek için bir takım matematik formülleri var (tur başına alınan mesafeyi etkiliyor) ancak o konuda tam bilgi sahibi degilim ancak emin olduğum şu var yanak daralınca konfor azalır darbeleri daha sert alırsınız fakat yol tutuşunuz da artar (spor araçlarda hep dar yanaklı lastik kullanılır). En iyisi bir kaç lastik üreticisi firmaya mail atın ve sorun müşteri hizmetleri mutlaka cevap verir. Sonuç itibariyle bence orijinal en iyisidir ama takdir sizin.

• İstanbulda iseniz Michelin cross climate her türlü işinizi görür ben yazlık Michelin kışlık Michelin Alpine serisi kullanıyorum yol tutuşu süper

PEUGEOT 3008
  • Direksiyon parmaklık parçalara karbon görünümlü folyo kaplama uygulaması.

İyi forumlar...

PEUGEOT 3008  PEUGEOT 3008

• aoert A kullanıcısına yanıt
    205/60/16 da teorik olarak yol tutuş ve sürtünme azalır doğal olarak yakıt tüketimi azalır. Kışın karda çekiş daha güzel olabilir. Lastik çevresi %1,8 kısalıyor, araç yüksekliği 1,2 cm azalıyor. Ağırlık merkezi yere yaklaşıyor. Ancak bunlar hissedebileceğim kadar etkiler mi, bilemiyorum.
    Yazılı olarak paeugeota da sordum. Acelem yok cevap bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.