Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (568. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
12.076
Cevap
114
Favori
1.409.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2012 Ocak ayında 0 aldığım 3008 EHDI ALLURE model hatasız boyasız 100.000 km yi yeni devirdiğim beyaz renk aracımı Şubat ayında satacağım ve kısmetse yine 3008 in sıfırını alacağım aracın 100 binde en az 85 bini cruise control ile uzun yolda yaptım 30000 de garantiden değişen baskı balata volant dışında hiç bir sıkıntı yaşamadığım aracımda extra xeon far ve komple ön cam dahil film mevcut araç orjinal Ankara arabasıdır Göral dan alınmış servis bakımlıdır ilgilenen olursa Ankara Oto Battal ustayada sorulabilir Şubat ayına kadar bekleyebilirim diyen olursa görüşebiliriz şu an kışlık lastiği takılı olan aracın yazlık lastikleri de verilecektir yanlız 1 yaz kullanılmıştır yenidir Akü yine bu yaz başı takıldı
  • 2015 model broşürü internette bulamadım. active ve allure farkını nasıl bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edipbalkan

Arkadaşlar merhaba 2012 Ocak ayında 0 aldığım 3008 EHDI ALLURE model hatasız boyasız 100.000 km yi yeni devirdiğim beyaz renk aracımı Şubat ayında satacağım ve kısmetse yine 3008 in sıfırını alacağım aracın 100 binde en az 85 bini cruise control ile uzun yolda yaptım 30000 de garantiden değişen baskı balata volant dışında hiç bir sıkıntı yaşamadığım aracımda extra xeon far ve komple ön cam dahil film mevcut araç orjinal Ankara arabasıdır Göral dan alınmış servis bakımlıdır ilgilenen olursa Ankara Oto Battal ustayada sorulabilir Şubat ayına kadar bekleyebilirim diyen olursa görüşebiliriz şu an kışlık lastiği takılı olan aracın yazlık lastikleri de verilecektir yanlız 1 yaz kullanılmıştır yenidir Akü yine bu yaz başı takıldı

30000 de baskı volan nasıl bir arıza verdiği için garantiye degistiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracın kış performans i nasıl arkadaşlar?Grip kontrol işe yarıyor mu?
  • Merhaba arkadaşlar bir yıldır takibimde bu araç ve almaya karar verdim . Arkadaşım 3 yıl önce 2010 model premium park 100 binde aldı şimdi 140bin ve satıyor almayı düşünüyorum. Araçta 2 kapı boyalı sağ 13 bin hasar var şuana kadar bakım dışı sıkıntı çıkarmadı .dizel otomotik .siyah bu araç ne eder ? Sanayiden korkan biriyim Arıza çıkartır mı tavsiye eder misiniz ? Ağır bakımlık durumu var mı bu km de ? Kullananların görüşü önemli . Bluetooth var mı? Telefon çok kullanırım şimdiden teşekkür ederim .fiyatı da 46 bina ama ödemelerde de yardımcı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: quantum78

quote:

Orijinalden alıntı: edipbalkan

Arkadaşlar merhaba 2012 Ocak ayında 0 aldığım 3008 EHDI ALLURE model hatasız boyasız 100.000 km yi yeni devirdiğim beyaz renk aracımı Şubat ayında satacağım ve kısmetse yine 3008 in sıfırını alacağım aracın 100 binde en az 85 bini cruise control ile uzun yolda yaptım 30000 de garantiden değişen baskı balata volant dışında hiç bir sıkıntı yaşamadığım aracımda extra xeon far ve komple ön cam dahil film mevcut araç orjinal Ankara arabasıdır Göral dan alınmış servis bakımlıdır ilgilenen olursa Ankara Oto Battal ustayada sorulabilir Şubat ayına kadar bekleyebilirim diyen olursa görüşebiliriz şu an kışlık lastiği takılı olan aracın yazlık lastikleri de verilecektir yanlız 1 yaz kullanılmıştır yenidir Akü yine bu yaz başı takıldı

30000 de baskı volan nasıl bir arıza verdiği için garantiye degistiler?

Yokuşlarda ilk kalkışta feci titriyordu

• Suleyman7272 S kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzel bence. Km çok fazla değil. Eksikler baskı balata volant değişmemiş ise yakında çıkabilir. Kalkışta titreme yapıyor ise değişmesi yakın. 3000 masrafı var. Bluetooth yok bende aynı model. Siyah Renk çok kir gösterir. Gri Renk bile çok gösteriyor. Bir de döşemesi açık renk aldım ben de hemen kirleniyor. Şimdiki aklım olsa açık renk koyu döşeme alırdım. Bunun dışında bu fiyata bu konfor zor. Fakat elindeki aracı uzun yıllar kullanacak isen al. İkinci eli zayıf aracın. Hele senin baktığın araç çok zor. Ona göre al. O yüzden fiyat düşürmeye bak.

• Teşekkür ederim araç ekspere koydum boyalı parçalar ıkı kapı arka çamurluk değişen de ön kaput ve çamurluk o yüzden almadım .

• mrb arkadaşlar 2011 2012 model 55000 tl civarı 3008 bakıyorum. start stop hangi modelde var. saygılar
  • engafume E kullanıcısına yanıt
    2012 ve sonrası e-hdi 112 ve 115 beygir olanlarda var.
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    tşk hocam 2011 e hdi yazıyor onlarda yok o zaman. sizce hangi motor seçeneği almalıyım.
  • merhaba,
    geçen hafta benim 2010 model 3008'e hırsız girdi (şoför tarafındaki kelebek camını kırarak) ve benden önceki sahibinin taktırdığı navigasyonlu dokunmatik ekranı almış.
    izlemek isteyen için şuraya videosunu da bırakayım, bu işler ne kadar basitmiş herkes görsün: (yukardaki benim araba, önde olan komşunun reno clio'su)

bu konularda cahil olduğum için kaskoya işletmemiştim yaklaşık 1 hafta da onla uğraştım. neyse şimdi standart orjinal teybi takmışlar. aslında tüm özellikleri çalışsa benim için çok sorun değil ama bluetooth ve usb özellikleri kullanamadım bir türlü. en sonunda size sorayım dedim. şu örnek görsel paylaştığım orijinal teyp ile bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılabiliyor mu, müzik dinlenebiliyor mu?
     PEUGEOT 3008

telefonu bağladım onda bir sorun yok ama arama yaptığımda telefon ekranından arama yapılıyor teyp'de bir tepki yok ve konuşma sesi arabanın kolonlarından gelmiyor. telefondaki müzikleri hiç çalamıyorum source tuşu hiç çalışmıyor gibi tepkisiz. aynı şekilde kol dayamanın içindeki usb girişine de taktığım usb'ye karşı hiç bir tepki vermedi (usb'yi fat32 ve fat formanlarında denedim) yarın başka bir usb ile de deneyeceğim. acaba bu orijinal teybi kullananlar bu sorun yaşadığım özellikleri kullanabiliyorlar mı, ben mi bir şeyleri atlıyorum veya yanlış yapıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsusian

merhaba,
    geçen hafta benim 2010 model 3008'e hırsız girdi (şoför tarafındaki kelebek camını kırarak) ve benden önceki sahibinin taktırdığı navigasyonlu dokunmatik ekranı almış.
    izlemek isteyen için şuraya videosunu da bırakayım, bu işler ne kadar basitmiş herkes görsün: (yukardaki benim araba, önde olan komşunun reno clio'su)

bu konularda cahil olduğum için kaskoya işletmemiştim yaklaşık 1 hafta da onla uğraştım. neyse şimdi standart orjinal teybi takmışlar. aslında tüm özellikleri çalışsa benim için çok sorun değil ama bluetooth ve usb özellikleri kullanamadım bir türlü. en sonunda size sorayım dedim. şu örnek görsel paylaştığım orijinal teyp ile bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılabiliyor mu, müzik dinlenebiliyor mu?
     PEUGEOT 3008

telefonu bağladım onda bir sorun yok ama arama yaptığımda telefon ekranından arama yapılıyor teyp'de bir tepki yok ve konuşma sesi arabanın kolonlarından gelmiyor. telefondaki müzikleri hiç çalamıyorum source tuşu hiç çalışmıyor gibi tepkisiz. aynı şekilde kol dayamanın içindeki usb girişine de taktığım usb'ye karşı hiç bir tepki vermedi (usb'yi fat32 ve fat formanlarında denedim) yarın başka bir usb ile de deneyeceğim. acaba bu orijinal teybi kullananlar bu sorun yaşadığım özellikleri kullanabiliyorlar mı, ben mi bir şeyleri atlıyorum veya yanlış yapıyorum?

Öncelikle geçmiş olsun.

Caydırıcı cezalar olmadığı sürece, bu durumlar hepimizin başına her an gelebilir.

Eğer aracın orijinal usb girişini iptal edip, onun yerine multimedya sistemin USB girişini bağladılar ise, çalışmaması oldukça normal.

Yani sizin USB BELLEK i taktığınız soket çalınan ürüne ait soket olabilir.

İyi forumlar...

• engafume E kullanıcısına yanıt
    START stop sevmediğim için 2010 model aldım. Hdi normal 110 beygir. Premium pack yada allure olsun doku paketler onlar. Bluetooth 2011 model ve sonrası allure paketlerde var. Benim araçta yok. Motor hepsi güzel sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: tarsusian

merhaba,

PEUGEOT 3008

Öncelikle geçmiş olsun.

Caydırıcı cezalar olmadığı sürece, bu durumlar hepimizin başına her an gelebilir.

Eğer aracın orijinal usb girişini iptal edip, onun yerine multimedya sistemin USB girişini bağladılar ise, çalışmaması oldukça normal.

Yani sizin USB BELLEK i taktığınız soket çalınan ürüne ait soket olabilir.

İyi forumlar...

sağolun, önceki dokunmatik ekran'ın usb girişi bir kablo ile torpido gözündeydi, şimdiki kullandığım yer kol dayamanın içinde olanı. üstelik usb'nin ışığı yanıyor, yani o usb girişi bağlı olmalı. bugün farklı usb ile deneyeceğim. gerçi bluetooth düzgün çalışırsa usb'yi o kadar aramam. source tuşunun hiç tepki vermemesi kafamı kurcalıyor. usb veya cd olmasa da ekranda bir şeyler değişmeli sanki, en azından aux falan yazmalı. eğer telefondaki müzikleri dinleyemeyeceksem ve telefon görüşmesini aracın hoparlörü ile yapamayacaksam bluetooth'un bir anlamı kalmıyor.

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo! iyi çıkmış nedir lastikler? İzmirde kar lastiği değildir büyük ihtimal, cross climate mı ?. Bu gün ben de böyle yokuşta değil ama düz yolda 30 cm karda cross climate ları denedim maaşallah hiç üzmedi verdiğim parayı helal ettim. Bu arada lastiklerim 30.000 km'de ve nisan 2015 imalatı. Yalnız böyle yokuş olsa zorlanirdim ama biraz şoförlükle çıkardım diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoert -- 10 Ocak 2017; 20:7:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoert

Bravo! iyi çıkmış nedir lastikler? İzmirde kar lastiği değildir büyük ihtimal, cross climate mı ?. Bu gün ben de böyle yokuşta değil ama düz yolda 30 cm karda cross climate ları denedim maaşallah hiç üzmedi verdiğim parayı helal ettim. Bu arada lastiklerim 30.000 km'de ve nisan 2015 imalatı. Yalnız böyle yokuş olsa zorlanirdim ama biraz şoförlükle çıkardım diye tahmin ediyorum.

Lastikler yazlık lastik, ama güzel iş çıkardı.

İyi forumlar...

2015 üretimi continental ecocontact5 225 50 17

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sabah arabayi ilk calistirmada ekranda "vites kutusu arizasi servise gidin "gibi anlik uyari cikti ve grip control isigi yanmiyodu kontagi kapatip tekrar actigimda ikaz vermedi hersey normaldi

Sorun ne olabilir volan ve balata degisim zamani geldiginde boyle bir ikaz veriyo olabilirmi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.