Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.790
Cevap
95
Favori
620.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben kasım ayında 208 etg5 aldım 0 olarak 48600 e aldım artı kasko sigorta ve boya kaput koruma 52 ye geldi şimdi liste fiyatına bakıyorum 62900 yazıyor bu kadar yükselmiş olabilir mi fiyatı son zamanlarda 208 etg5 için fiyat alan oldu mu bide bu garanti uzatımını ne zamana. Kadar yaptırabiliriz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 15 Şubat 2017; 22:43:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Merhaba arkadaşlar ben kasım ayında 208 etg5 aldım 0 olarak 48600 e aldım artı kasko sigorta ve boya kaput koruma 52 ye geldi şimdi liste fiyatına bakıyorum 62900 yazıyor bu kadar yükselmiş olabilir mi fiyatı son zamanlarda 208 etg5 için fiyat alan oldu mu bide bu garanti uzatımını ne zamana. Kadar yaptırabiliriz acaba

1.6 HDI 90 beygir activeler için peugeot 74 küsür fiyat çıkarıyor

Ötv cart curt derken inanilmaz uçtu. Babamın bi arkadaşı 6 ay önce 0 comfortline Polo almış 60 bine. Doğuş şimdi ayni konfigurasyona 83.000 tl fiyat veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Merhaba arkadaşlar ben kasım ayında 208 etg5 aldım 0 olarak 48600 e aldım artı kasko sigorta ve boya kaput koruma 52 ye geldi şimdi liste fiyatına bakıyorum 62900 yazıyor bu kadar yükselmiş olabilir mi fiyatı son zamanlarda 208 etg5 için fiyat alan oldu mu bide bu garanti uzatımını ne zamana. Kadar yaptırabiliriz acaba

Gt-Line de geçtiğimiz sene 64-73 bandında gezdi. 2017 ile beraber 83 oldu. Hak etmiyor parasını. 83'e 2013'te BMW Mercedes alınıyordu
  • Halilowich kullanıcısına yanıt
    2013te dolar 1.8 di

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcnyk

2013te dolar 1.8 di

Evet ama işte bu süre zarfında maaşlara çok bir zam gelmedi. Alım gücü düştü o yüzden. 2007-2008'de de 1,10 civarındaydı.
    ithal ettigin urun alim gucune bakmaz ki

• Merhaba,
    Mirrorlink desteklemeyen android telefonlar için bir şekilde mirrorlink özelliğini aktive edebilen var mıdır aranızda? Android auto kullanarak mesala. Teşekkürler, iyi çalışmalar.
  • arkadaşlar 2015 model 1.2 benzinli active smeg ekranlı araca geri görüş kamerası taktıran var mı kaça mal olur acaba bilgisi olan var mı

• Arkadaşlar, shell den benzin alinca ortalama yakıt tüketimi daha düşük oluyor? Bunu tecrübe eden var mı?

• Ben genelde Total den veya BP den alıyorum Total daha az yakıyor gibi ama Shell denemedim siz ne kadar fark gözlemlediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efendicans

Merhaba,
    Mirrorlink desteklemeyen android telefonlar için bir şekilde mirrorlink özelliğini aktive edebilen var mıdır aranızda? Android auto kullanarak mesala. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Bunu ben de merak ediyorum. İlla htc veya samsung telefonumuz mu olması lazım? Android Auto olsaydı keşke araçlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amino26

arkadaşlar 2015 model 1.2 benzinli active smeg ekranlı araca geri görüş kamerası taktıran var mı kaça mal olur acaba bilgisi olan var mı

Aracın orjinal ekranından görüntü almak istiyorsanız interface taktırmanız lazım. Önceki yorumlarda konuşuldu bu konu. Fark etmez diyorsanız harici ufak ekranlı uygulamalar mevcut 300-1000 liraya hallolur.
  • FthGTI F kullanıcısına yanıt
    Bp ile arasında 100 km de 1 lt gibi fark gözlemledim. Ama su an hala deneme asamasindayim. Kesin birsey söyleyemiyorum. Tecrübe eden varsa yazabilir.

• Gerçekçi bir ölçüm için aynı yolda aynı hava şartlarında denemek gerekir ama bende Shellden alıp deneme yapcağım

Bugün peugeot dan yetkili birisiyle telefonla görüştüm. Multimedia için yazılım güncellemesi beklediklerini söyledi. Güncelleme sonrası mirrorlink desteği olmayan android telefonlar üzerinden de ekran paylaşımı yapılabileceğini iletti. Bilginize.

• Selamunaleyküm benim araba 2015 1.2 VTİ otomatik 9700 km oldu arkadaşlar servis uyarısı vermedi daha ama hiç bakıma girmedi acaba servise girsemmi bilemedim, yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Bugün peugeot dan yetkili birisiyle telefonla görüştüm. Multimedia için yazılım güncellemesi beklediklerini söyledi. Güncelleme sonrası mirrorlink desteği olmayan android telefonlar üzerinden de ekran paylaşımı yapılabileceğini iletti. Bilginize.

Umarım geçiştirmek için dememişlerdir. Böyle bir güncelleme varsa takip edeceğim, lütfen siz de takip edin ve haberleşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emy_644

Selamunaleyküm benim araba 2015 1.2 VTİ otomatik 9700 km oldu arkadaşlar servis uyarısı vermedi daha ama hiç bakıma girmedi acaba servise girsemmi bilemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

Aracı aldıktan kısa süre sonra sonra bir kontrol bakımına çağırıyorlar ona gittiniz mi? Bu dediğimden ayrı olarak aracın periyodik bakımları yılda bir veya 15.000 km'de birdir. Hangisi önce dolarsa ona göre bakıma götürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halilowich

quote:

Umarım geçiştirmek için dememişlerdir. Böyle bir güncelleme varsa takip edeceğim, lütfen siz de takip edin ve haberleşelim.

Hocam sizin eski 208'in ekranı SMEG 1 değil miydi yani yazılım sürümü 3.xx olan? Bendeki.

o kontrolde neler yaptılar hocam. benim de gelecek ay gitmem gerek.
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.