Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bayiideb bayiiye değişen fiyatlar var. her şeye rağmen 308 deki gibi 15 bin tl indirim alamazsınız. maksimum 6 bin tl. en azından burada gördüğümüz rakamlar bunlar. alacağınız donanım ellerinde yoksa indirim de yok. 16 model yoksa 2. el bakabilirsiniz. 17 ler pahalı. bayan için alınacak araç açısından doğru yerdesiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

bayiideb bayiiye değişen fiyatlar var. her şeye rağmen 308 deki gibi 15 bin tl indirim alamazsınız. maksimum 6 bin tl. en azından burada gördüğümüz rakamlar bunlar. alacağınız donanım ellerinde yoksa indirim de yok. 16 model yoksa 2. el bakabilirsiniz. 17 ler pahalı. bayan için alınacak araç açısından doğru yerdesiniz.

Çok teşekkürler hocam cevabınız için. Manuel benzinli modellere bakıyorum aslında. Bakalım hangisi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    50900e aldim ustad. Yeni aldim arabayi.. Nasil memnunmusunuz. Yakit cok geldi bana 6 kusurlu rakamlar soyleyince...

• Deryavuz61 D kullanıcısına yanıt
    hocam bu arada bilgi amaçlı olarak; aracınız vti motor. puretech değil. hayırlı olsun.
  • Selam.

Arada segment farkı var biliyorum ancak 57.000 tl ye laci auris (1.3 100 hp) ile 54.900 civarında pejo 208 (1.2 82hp) arasında kaldık. Pejonun yakıt tasarrufu var, aurisin segmenti ve 2.eli iyi. Bugün pejo 208 EAT5 şanzumanlı aracı test ettim de çok ta rahatsız etmedi açıkcası ve tasarımı daha sportif. Direksiyon simidi küçük filan daha sportif hissiytı var. İkisi arasında kaldık ne dersiniz? Sadece yakıt farkından ötürü pejoya kaydık. Fabrika çıkışında 4.6 yakıyor diyor şehir içinde. 5.5 lt diyelim ona o bile gayet iyi yakıyor. Auris 8.6 yakıyordu. Cidden bu kadar az yakıyor mu pejo?

• elcas kullanıcısına yanıt
    Hocam puretect yada vti ne farki var ? Benim sozlesmede puretech yaziyor vti yazmiyor ki ? Nasil oluyor. Aciklarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Deryavuz61

50900e aldim ustad. Yeni aldim arabayi.. Nasil memnunmusunuz. Yakit cok geldi bana 6 kusurlu rakamlar soyleyince...

Araba güzel gidiyor hocam 1.2 gibi değil 1.4 gibi yokuş çıkması hızlanması falan seri ben memnunum bide yakıtı düşse iyi olacak uzun yol yapmıyorum ev iş kısa mesafe olunca ben düşüremiyorum şu ara Allahtan total in bkm kampanyası var da 3.6 dan benzin alıyoruz yoksa çekilecek gibi değil benzin Parası bakalım bende Kasım'da 48600 e aldım şu ekranı CarPlay olarak kullanamıyorum ya ve de navigasyon olarak bence büyük eksiklik sizede hayırlı olsun kazasız belasız binin binelim

Tesekkur ederim hocam. Kasimda 63bine leon alcaktim. Euro firlayinca zamlar mamlar derken arac 83bin oldu. Su an en iyi fiyat 208de idi.Allah kazadan beladan korusun hepimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deryavuz61 -- 23 Şubat 2017; 22:11:0 >
    Ekran sürümünüz 6.x.x ile başlıyorsa carplay özelliği açılabilir serviste. Src tuşuna basılı tutun ekran sürümünü kontrol edin

• Deryavuz61 D kullanıcısına yanıt
    vti 82 beygir atmosferik, puretech 110 beygir turbo. sizin araç 82 beygir değil mi?
  • ergin88 E kullanıcısına yanıt
    açık olsa ne oluyor ki hocam. bende açık. makyajlı allure. ancak her telefonla olmuyor. J7 ile uyumsuz. 3 bin tlye telefon gerekiyor.
    carplay özelliği apple şirketinin geliştirdiği bir yazılım. sadece apple iphone telefonlarla çalışır.

http://www.apple.com/tr/ios/carplay/
    konu burda tartışılmış daha öncehttps://forum.donanimhaber.com/peugeot-208-1-2-puretech-mi-1-2-vti-mi--95069396

puretech - vti aynı motor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Selam.

Arada segment farkı var biliyorum ancak 57.000 tl ye laci auris (1.3 100 hp) ile 54.900 civarında pejo 208 (1.2 82hp) arasında kaldık. Pejonun yakıt tasarrufu var, aurisin segmenti ve 2.eli iyi. Bugün pejo 208 EAT5 şanzumanlı aracı test ettim de çok ta rahatsız etmedi açıkcası ve tasarımı daha sportif. Direksiyon simidi küçük filan daha sportif hissiytı var. İkisi arasında kaldık ne dersiniz? Sadece yakıt farkından ötürü pejoya kaydık. Fabrika çıkışında 4.6 yakıyor diyor şehir içinde. 5.5 lt diyelim ona o bile gayet iyi yakıyor. Auris 8.6 yakıyordu. Cidden bu kadar az yakıyor mu pejo?

Auris alın bence, daha konforlu bir araç. İkinci eli daha iyi ve daha uzun ömürdlü. Yakıt 1-1,5 litre oynar ama konfora falan değer kesinlikle. Evde ikinci araç olarak yeni kasa auris kullanıyoruz.

Evet 82 beygir. Ama tipi kisminda 208 active 1.2 puretech 82hp. S&s etg5 fl yaziyor. Vti filan hicbiyerde yazmiyor. Adamlar resmi sitesindede boyle yaziyor

• Dun farkinda olmadan aracin sahip oldugu benim farkinda olmadigim bir ozelligini buldum. Belki sizler biliyosunuzdur.ama benim gibi bilmeyenler olabilir.

Sinyal kollundaki dugmeye bastiginizda ekranda bir ses komut sistemi aciliyor.ben beyendim.

Sesli arama,sesli mesaj yazma , okuma,

Hava durumu sorgulama ,en yakin sinema. En yakin bezinlik. Trafik durunu,dolar ne kadar. Ne sorarsan cewap veriyo.eglenceli ve islevli

özellik açısından yazdım. android auto, carplay gibi durumlara peugeot mirrorlink demiş.
    hocam puretech turbo motor. 308 de 130, 208 de 110 beygir. vti ve thp motorlar atmosferik eski nesil. konu tarihinde ülkemizde sadece manuel 130 luk ünite vardı. vti motor 68 ve 82 beygirdir. artık 1,0 68 vti gelmiyor. 1,2 82 geliyor. thp ise 156 beygirdir. şu an yanılmıyorsan 165 olarak güncellendi.
  • sitede 82 lik motor için puretech yazmaya başlamış.
    Peugeot vti 82 liklerede puretech diyor.Özellikle turbo motorlar gelmeden önce bu şekilde adlandırdı.Ama ilk çıktığında vti olarak adlandırıyordu.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.