Şimdi Ara

Peugeot 207 trendy-vti trendy ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
13.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Peugeot 207 trendy ile VTI trendy arasindaki farki bilen kimse var mi?Ikinci el 207 otomatikler pek tavsiye edilmese de cok guzel gorunuyorlar.Kullanan veya kullanmis arkadas varsa yorumlarini ogrenebilirmiyim.

• Bende 1.4 hdi manuel var. Hangi konuya iliskin bilgi istersen yardimci olurum ancak otomatik ve benzinli modellerini bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyildiz2

Bende 1.4 hdi manuel var. Hangi konuya iliskin bilgi istersen yardimci olurum ancak otomatik ve benzinli modellerini bilmiyorum

Bu 207 ler icin genelde kotu yorumlarda bulunuyorlar ve cok sorun cikardigi soyleniyor.Gercekten boyle bir durum var mi ,kullananlara sormak istedim.Yakit tuketiminin nasil oldugunu ve trendy ile trendy vti arasindaki farki merak ediyorum.
  • Vti nedir bilmiyorum. Aracin suspansiyonlari sert. Cukurlari iceride hissedersiniz. Onun disinda ic hacmi genis, yol tutus ve frenler cok basarili.

207 lerin kronik sorunu yok. Almadan cok arastirdim. Ama bazi kisilerde bagaj su tahliye kanallarindan sikayetciydi.

Aracin test surusunu yapin bence, araci ozellikle bozuk yollarda test etmeye calisin.

Bu arada 207 yi hangi araclarla kiyasliyirsunuz?
  • 1.4 Trendy 1.4 75hp 8valf ve kısmen eski olan bir motordur.

Trendy Vti ise 1.4 90hp 16 valf değişken sübap zamanlamalı motordur. Mini One'da da aynı motorun 95hp'lik versiyonu var.

207 sahibi olmadım ama bildiğim bir kronik arızaları yok.
  • quote:

Vti nedir bilmiyorum. Aracin suspansiyonlari sert. Cukurlari iceride hissedersiniz. Onun disinda ic hacmi genis, yol tutus ve frenler cok basarili.

207 lerin kronik sorunu yok. Almadan cok arastirdim. Ama bazi kisilerde bagaj su tahliye kanallarindan sikayetciydi.

Aracin test surusunu yapin bence, araci ozellikle bozuk yollarda test etmeye calisin.

Uygun fiyata polo veya jazz bulursam alicaktim ama piyasada otomatikleri cok az.

Yaris,Corsa,207 ve clio lara bakiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

1.4 Trendy 1.4 75hp 8valf ve kısmen eski olan bir motordur.

Trendy Vti ise 1.4 90hp 16 valf değişken sübap zamanlamalı motordur. Mini One'da da aynı motorun 95hp'lik versiyonu var.

207 sahibi olmadım ama bildiğim bir kronik arızaları yok.

Tesekkur ederim.O zaman Vti daha mantikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauvage

quote:

Vti nedir bilmiyorum. Aracin suspansiyonlari sert. Cukurlari iceride hissedersiniz. Onun disinda ic hacmi genis, yol tutus ve frenler cok basarili.

Uygun fiyata polo veya jazz bulursam alicaktim ama piyasada otomatikleri cok az.

Yaris,Corsa,207 ve clio lara bakiyorum.

Ben de corsa, yaris 207 arasında kalmıştım. Eşim yarisi istemedi çok sessiz keyifli ve güzel bir araç bence. ancak yüksek hızlarda pek güven vermiyormuş yüksek yapısıyla... Corsa is pahalı gelmişti. Ancak ikinci el birazda kısmet işi umarım içinize sinen güzel bir araç alırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.