Şimdi Ara

peugeot 206 benzinli düşük hararet problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 model peugeot 206 benzinli lpg yok hararet problemi icin özel servise gittim gecen sene hararet problemim cozuldu ancak 90 olmasi gereken hararet 80-82 arasi asla yukselmiyor.
    Birkac kez gittim bisey olmaz gbi cevaplar aldim ustalari bildigimden dahada kocalatmak istemiyorm buyuk sehirde degilim
    Cok uzun sure daha bu araca binecegim oyuzden ilerleyen donemde bunun bana zarari olurmu yakitimi etkilermi fikri olan varmi
    Temostat 90 lik
    Hararet musuru 90 lik iki kez degistirdim.
    Sanirim fan erken aciyor.
    Bunlarda fan iki kademeymis direk 2 de aciyor 1. Kademeyi atliyor diye dusunuyorm
    Smdi aracin baska sorunlari ile ugrastigimdan 1 senedir erteledim
    Bir zarari olurmu saygilar

• Updullah
  • Bendede 2004 modeli var benzin lpg li ozel pejo servisinde ki ustam bilgisayari takip baktiginda 90 yaziyor ama aracda 82 gibi duruyor nedenini sordugumda 7-8 derece hep dusuk gosterir bunlarda dedi.
    Bi sorun yok yani
  • Ama fan direk 2 de aciyorsa kesin bir elektriksel bir ariza var demektir. Bugun olmazsa yarin seni yolda koyar ozel pejo servisi bul adam akilli onu yaptir bence
  • cesur_0342 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap icin tesekkurler
    Şanziman otomatik yag kaciriyor onu gostermeye bursaya gittigimde bunada baktirayim.
  • cesur_0342 kullanıcısına yanıt
    Hicam lpg kitinin markasi ne sizdeki
    Memlunmusunuz
    Buzamana kadar direndim ancak olacak gbi degil lpg taktirabilirim
    Benim arac 2000 model hic tup takilmamis otomatik
    Tr de bir elin parmagi kadar kalmistr heralde tup takilmamis otomatik 206 xd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.