Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrhm_

arklar benim aracda torpido gozunde aydınlatma yok lamba takılan kısımın plastigi bile duruyor fabrika cıkısından sonrada hic takılmamıs olarak dusunuyorum torpidoya led uyulaması dusunuyorum fakat elektrik tesisati cekilimidir deilmidir yoksa cakmaklıkdanmı alıcaz bilgisi olan arkadaslar vardir umarim

Bu arada nkre52 guzel olucaga benziyor hadi bakalım hayırlısı

Aynı sorundan bende muzdariptim.Torpidoda ne lamba var nede elektrik tesisatı.Ledleri yaptıktan sonra switchte alın ve - kısmı küllükten,+ kısmın elektriğini ise sigorta kutusundan alın ve switche takın.Bu sayede her zaman lambanız torpido açılınca yanmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

quote:

arklar benim aracda torpido gozunde aydınlatma yok lamba takılan kısımın plastigi bile duruyor fabrika cıkısından sonrada hic takılmamıs olarak dusunuyorum torpidoya led uyulaması dusunuyorum fakat elektrik tesisati cekilimidir deilmidir yoksa cakmaklıkdanmı alıcaz bilgisi olan arkadaslar vardir umarim

Aynı sorundan bende muzdariptim.Torpidoda ne lamba var nede elektrik tesisatı.Ledleri yaptıktan sonra switchte alın ve - kısmı küllükten,+ kısmın elektriğini ise sigorta kutusundan alın ve switche takın.Bu sayede her zaman lambanız torpido açılınca yanmış olur.

saolasn murat su ayın 15 i bi gelsin maası bi aliyim elime 1-2 işle ilgilenicem hemen torpidoyu halledip ekran aramaya baslıcam su yol bilgisayarını bende yapiyim artık dimi

• quote:

quote:

quote:

saolasn murat su ayın 15 i bi gelsin maası bi aliyim elime 1-2 işle ilgilenicem hemen torpidoyu halledip ekran aramaya baslıcam su yol bilgisayarını bende yapiyim artık dimi

Ekran aramana gerek yok elimde 0 ekran var

• Valla bende hevaslendim aydınlatma işine. Ama murat senden yardım isterim. Önümüzdeki ay bi cumartesi günü şu aydınlatma işlerini seninle birlikte halledebilirmiyiz?
  • Bende girişiyorum aydınlatmaya:) forumun biti kanlandı yine galiba hadi bakalım hayırlısı :)
  • arkadaşlar aracımın 1 depo ile 520 km gitmesinın ardından lpg işini ciddi ciddi düşünür oldum artıları ve eksileri nelerdir kullanan arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

özgür abi o fazladan soket kararan aynanın soketi mi?

yok görkem değil.kararan aynayı tavan lambasından çektim.
    harita lambasının sandım ama onunda değilmiş.
    neden koymuşlar anlamadım.
    geriye bir tek açılır tavan kalıyor.başkada birşey gelmiyor aklıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbar43

Valla bende hevaslendim aydınlatma işine. Ama murat senden yardım isterim. Önümüzdeki ay bi cumartesi günü şu aydınlatma işlerini seninle birlikte halledebilirmiyiz?

Abi tanıdık elektrikçi usta var hallederiz onla beraber.Haftasonu size bir sürprizim var
  • enteresan aletsin peugeot
  • Bu ara herkesin kanı kaynıyor ya hayırlısı bakalım
  • aracına sonradan sis farı taktıran var mı arkadaşlar ?
  • arkadaşlar gerekli ledli aydınlatma için çok fazla kesip biçmeye lüzum yok.. hatta yapılması gereken sadece dipsiz beyaz led ampul almak...

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

aydınlatma fazlasıyla tatminkar..

hepsiburada dan satın almıştım.. dip kısmı düz ancak sokete oturuyor.. kenarlardan biraz geniş geldiği için torpido içindeki sokete uygulayamadım ama aracın içini fazlasıyla aydınlatıyor.. hatta fırça bile yedim hanımdan " ticari taksiye çevirdin arabayı" diye..

not : bu arada resim uploadları konusundaki yardımı için "uruk33" e tekrar teşekkür ederim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran aramana gerek yok elimde 0 ekran var

sendeki o ekran 307 deilmiydi?

• ufukyus
    rica ederim.
    ben tavan lambanı çok begendim.
    link verebilir misin?
    ben buldum ama 22 gibi bir fiyat çıktı.emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo
    aracına sonradan sis farı taktıran var mı arkadaşlar ?

Sonradan sis fari taktiran dgil ama dusunen var :) hatta bugun dusundum ve servisi aradim tamponu orjinal sis farina gore kesip yapiyolarmis ve sigorta kutusu degisiyomus, sis farlari ve sigorta kutusu haric sadece iscilik 300 tl dediler cok gb geldi bana buna brde sis farlari ve sigorta kutusu eklenince 500 bulacak neredeyse bir arastirmak lazim daha makul bir cozum
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

ufukyus
    rica ederim.
    ben tavan lambanı çok begendim.
    link verebilir misin?
    ben buldum ama 22 gibi bir fiyat çıktı.emin olamadım.

teşekkür ederim.. link http://www.hepsiburada.com/Liste/photon-canbus-uyumlu-park-ampulu-85d018/ProductDetails.aspx?productId=otm85d018&categoryId=20024643

ürün 2 adet geliyor.. ama uyarayım; park lambalarının soketine sığmıyor aslında oraya uysa bi çift daha sipariş edecektim, beyazlığı ve parlaklığı gerçekten ışıl ışıl... hep ön parklara hem de arka plaka aydınlatmasına kullanacaktım ama dediğim gibi dip kısmı düz sokete geçiyor ancak gövde kısmı led ünitesi yüzünden geniş. ön park lambaları için sokete uydu ama lambanın yuvasından far ın içine geçmedi, ben de geçiş yuvasını bozmayı göze alamadım. içerde kullanmaya da ondan sonra karar verdim, iç aydınlatmada muazzam sonuç verdi. ah bir de bagaj ya da torpido aydınlatmasının yuvasına uysaydı çok iyi olacaktı..

ama onun içinde daha yuvarlak bir gövde formuna sahip, beyaz ledli dipsiz ampul düşünüyorum. biraz kaliteli ürünler iyi ışık veriyor. far içi parklarda, torpido, bagaj aydınlatmasında ve plaka ışıklarında bu tip dipsiz ampuller kullanılıyor. yani arabayı yürür bir floresan a çevirmek mümkün..

• evet baktığım ürün buydu.
    buna 20 tl vermeye değer diyorsanız alıyorum hemen eski lambanın 2 katını verse yeter.bende birde harita lambası var.onun soketinede uyarsa süper olur.
  • ışık konusunda kesinlikle pişman olmassınız.. üstelik devreydi, lehimdi derdi de yok.. tek sorun gövde genişliğinden dolayı iç aydınlatmanın dışında bir yere takamamış olmam. onu da yedek diye saklıyorum.
  • 206'cı arkadaşlar merhabalar....
    2004 Model 2 HY klimalı,CD çalarlı,Çelik Jantlı, 3-4 parça boyalı 127.000 Km de dizel bir araç var. Evveliyatını biliyorum. Araç sahibi önceden triger kayışını değiştirdiğini iddia ediyor. Aracın dinomalarında bir sorun olmuş, kömürü bitmiş, bu arada kayışlarıda değiştirdim dedi.

Bu araçlardan hiç anlamıyorum.Kayış mı zincir mi var onu bile bilmiyorum. Önceden Getz kullandım. Sizce Getz'e göre bu araçlar nasıl?

Bu aracı alırsam yakındaki büyük bakımı ne zaman ve ne kadar tutar?

15.000 TL isteniyor, eder mi?

206 lar ile bilgi sahini olmadan fikir sahibi olan bazı arkadaşlarım yaramaz diyor.

Sanırım sorularımın cevapları önceki sayfalarda vardır ama ben kolaya kaçarak sizlerden cevap bekliyorum.

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erfe -- 5 Şubat 2011; 0:20:48 >

• alacağın araç benzinli mi dizel mi ben 4 ay kadar önce 2006 benzinli feline modelini aldım 15.200 e sadece bir çamurluk boyalı peugeot servisten geçmişeni bakmıştım bütün bakımları serviste yapılmış triger debriyaj olsun hepsi değişmiş olarak görünüyordu 117.000 km'de idi ben aldığımda

getz'e göre daha oturaklı olduğu kesin ben bi süre kullandım sanki koltukta emanet gibi idim buda benim şahsi fikrim
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.