Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum ben 2001 model 206 xt aldım 12.750 ye aldım araba 90 beygir mi 110 beygir mi onu bilmiyorum daha dogrusu araç hakkında hiç bilgim yok bana aracın teknik bilgilerini söylerseniz çok memnun olurum birde airbag pass bölümü off gözüküyo bu normal mi on mu olması lazım acele cevap verirseniz çok sevinirim..
  • Merhaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluepower06

arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum ben 2001 model 206 xt aldım 12.750 ye aldım araba 90 beygir mi 110 beygir mi onu bilmiyorum daha dogrusu araç hakkında hiç bilgim yok bana aracın teknik bilgilerini söylerseniz çok memnun olurum birde airbag pass bölümü off gözüküyo bu normal mi on mu olması lazım acele cevap verirseniz çok sevinirim..

ON YAPICAKSIN..YANİ AÇIK OLUCAK.YAN KOLTUGA KİMSE OTURMUYORSA ONU BİLEMEM TABİ..TEKNİK VERİLERİNİ İNTERNETTE BULABİLİRSİNİZ ZATEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: login35

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

1 HAFTA OLDU EROL ABİ.

Görüşelim kardeşim bir ara sana güle güle diyemedik ama en azından bir hoşgeldin diyebilelim demi?

İNŞALLAH EROL ABİ.ASKERDEN ÖNCE UĞRAMIŞTIM AMA ÇIKTIGINI SÖYLEMİŞLERDİ
  • 1.6 90 hp lerde arkada kampana var 110 larda disk var..
  • şimdi size bir soru:)benim plus ta kontağı açınca yağ seviye göstergesi çıkmıyo ancak ekranda var aktif değil.acaba yağ müşürü mü yok eklesek direk çıkar mı?sedat bey sizinkinde var mı?bence bu önemli çünkü felinde eksilme olduğu zaman hemen farkediyodum
  • koraycan merhaba 206 plusdan memnunmusun nasıl bir arabadır artıları eksileri nelerdir sürüş konfor sağlamlık yakıt tüketimi kısaca a dan z ye yazarsan sevinirim malum arabyı arştırmadan aldım merak ediyorrumm görüşmek üzere
  • plus ın artıları,bence tasarımı süper,daha az yakanı varsa tartışırım,yol tutuş eskiye göre daha iyi çünkü iz genişliği daha fazla ve 15' jant var,eğer sana 14 inç verirlerse kabul etme orjinal değilidir.kendileri takmıştır.kendi jantları çok iyi.çok sessiz bir araba.eksileri donanımı zayıf ama bu fiyata alınacak piyasada en iyisi.şimdi araba alsam yine bunu alırım.gidip te opel corsa veya punto falan asla almam.yani sonuç olarak için rahat olsun
  • 14 yada 15 olup olmadığını nereden anlayacağım ? satış temsilcisi bana 14 dedi ama orjinal cant takılacak internet sitesindede 15 diyor...
  • GELİNCE ÜSTÜNDE YAZAR ZATEN.ŞİMDİLİK BEKLİYECEKSİNİZ
  • YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER MUTLAKA YAZACAKTIR AMA 14 OLURSA KALSIN DERİM DIŞARDA 15 TAKTIRIRIM OZAMAN ... BU KONUŞMALARDAN SONRA SATICIYI ARADIM YARIN TAM OLARAK ÖĞRENİP SANA HABER VERECEĞİM DEDİ BEKLİYORUM BAKALIM NE DİYECEKLER...
  • Koray, iki dakika önce akşam karanlığında kontağı açıp baktım. Benim 206 plus'ta da yağ seviye göstergesi çıkmıyor.
    HDİ motoru sayesinde sınıfının en az yakıt yakan aracı...
    ( Fabrika verilerinde HDİ motorlar için şehir dışında yakıt tüketimi eski 206'lar 3.6 Lt, yeni 206 + plus'lar ise 3.5 Lt.)
  • 15 JANT ALIORM ARACA.PARTNER TEPEE DEN ÇIKMA :) SAC JANT...
    ŞİMDİLİK ÇELİK JANTA PARA VEREMİCEM.
    LASTİKLERİ DEĞİŞECEĞİM İÇİN BARİ 15 TAKAYIM DİYE BÖYLE BİR TAKTİK DÜŞÜNDÜM.
    SENEYEDE ÇELİK JANT ALIRIM.NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR..SAC JANTLAR SIFIR 15 İNCH
  • CEVAP VEREN ARKADAŞLARA TŞK EDERİM .DAHA DETAYLI BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM..2001 206 XT ARKA FRENLER KAMPANALI 90 BEYGİR 8VALF OLUO O ZAMAN SANIRIM
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 30 Eylül 2010; 0:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

.

• Özgür, sac jantların hayırlı olsun.Güle güle kullan.
  • kolay gelsin özgür abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33
    İNŞALLAH EROL ABİ.ASKERDEN ÖNCE UĞRAMIŞTIM AMA ÇIKTIGINI SÖYLEMİŞLERDİ

O dönem öyle yoğundum ki kardeşim.Başımızda bir müsübet vardı attık kurtulduk ama çok yordu çok üzdü.

Geçti gitti. Şimdi daha rahattım.
  • Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.

2 haftadır İstanbuldaydım.Güzel bir tatilin ardından yeniden sizlerle beraberim.O süreçte pek katkıda bulunamadım ama bundan sonra bende aranızdayım.

Özgür abi öncelikle hoşgeldin.Bi ara delilik yapıp yanına gelebilirim.Konya-İzmir direk uçuşlar başlamış umarım iptal etmezler.Eğer kısmet olursa bir gün yanına gelmek istiyorum.Görkem de Denizli'den atlar gelir artık

Gelelim CC olayına.Arkadaşlar araç makyaj yemesine rağmen şu anda bulunan motor 206 feline'lerdeki dizel motorun aynısı.Motor kodu 8hz olabilir ama enjeksiyon beyni cc olayına izin vermiyor.Biraz araştırınca bu cevapla karşılaştım.Ha bu olmayacak anlamına gelmiyor.Elbette olur bir şekilde ama riskleri de göze almak lazım diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.