Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
691.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yaptığım güzel oldu gibi fakat şöyle birşey bulmamız lazım ledler aşağı bakacak şekilde olmalı ben parçalayarak yaptım sadece öne şimdi ön beyaz arka sarı yanıyor o yüzden pek bişi anlayamadım arkayı da beyaz yapınca resim eklerim :)
  • resim iyi olur..zaten hb lerde arkada aydınlatma yok deli oluyorum.güzel bir çözümü olan varsa yardımcı olsun lütfen

bu arada aracın orjinal cd çalarını satıyorum..2006 model araç.askerden sonra sisteme bir el atayım dedim..ihtiyacı olan pm den ulaşsın lütfen.sitede yeterince referansım mevcuttur.cd çalar aracın hala üstünde.izmirde olan gelsin kendi söksün üstünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruk33 -- 26 Eylül 2010; 21:57:44 >
  • yerine ne koyacaksın
  • işte onu bilmiyorum koray.yardımcı olcak arkadaşları bekliyorum.pek anlamamda
  • Eh Özgür! Ne diyelim, şimdiden güle güle kullan.
  • Sedat bey siz Murat ile birlikte Konya Korkmaz Peugeot ile mi denemiştiniz CC işini? ve sonuçta yapılamamıştı. ben bugün Korkmaz a gittim. orada görüştüğüm bir arkadaş 206+ ın her modeline CC takabileceklerini söyledi.
    Bilginiz olsun. Ben özellikle 206 için sordum. daha sonra siz aklıma geldiniz. arkadaş hatırlamadı. ama 206+ ın her modeline takarız dedi.

Bu arada Özgür bey hoşgeldiniz, geçmiş olsun. geçmiş sayfalardan okuduğuma göre meslektaşmışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbar43 -- 27 Eylül 2010; 15:01:03 >
  • forumda bir meslektaşımı bulamamıştım.şimdi tam oldu memnun oldum
    teşekkürler yaptık geldik,biraz dinlenip mesleğime başlayayım yavaştan
  • Özgür ne zaman geldin kardeşim???
  • 1 HAFTA OLDU EROL ABİ.
  • Tavan Lambası

arkaya lamba almayı unuttum :)) Sadece ön tavan lambasının gece resimleri. Resimler pek hoş çıkmadı karanlık sebebiyle yaklaştırıncada telefon güzel çekemedi idare edin :)) Genel olarak çok güzel olmuş bugün farkettim :))

• ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ AYDINLATMA..ESKİYE ORANLA BAYA FARKETMİŞ.NE YAPTIN TAM OLARAK
  • Teşekkür ederim. Resimdeki park ampulünden vardı elimde bir tane onun plastik kısmını ısı ile biraz eritip yaklaşık 45 derecelilk bir açıyla aşağı bakmasını sağlamaya çalıştım fakat içindeki direncin lehimi kopunca mecburen tamamen plastikten ayırdım sadece soket kısmını sakladım. Tekrar lehimledim direnci ve bacaklarını soket tarafına yerleştirdim üzerine ısı ile daralan boru geçirdim ısıtarak daralttım ve aşağı istediğim açıyla yani ışığın büyük kısmı yolcu tarafına gelecek şekilde lambayı yerleştirdim. 4 led olduğu için çok güzel bir ışık yayılımı oldu. hiç bir işlem yapmadan direkt olarak resimdeki park ampulunu takabilirsiniz isterseniz yine hoş duruyor fakat %30 kadar bir ışık kaybı yaşanıyor baktığı yön karşısı olduğu için içerideki reflektör iyi yansıtamıyor. arka için uğraşmadan doğudan da takabilirim :)))

Ürün Linki
  • Barbaros bey, 24 Temmuz da Konya'ya com2000 far kolunu taktırmaya Murat'la Korkmaz Peugeot'a gittiğimde
    cruise control olayını Adnan ve Ramazan ustalar denedi ancak 207 ile motorlar aynı olmasına rağmen bsi farkından
    ötürü bu işlem maalesef gerçekleşemedi.Aracın gerçekten beyni sapıttı.Yalnız bu işte uzman olan Adem usta o gün yoktu.
    Bu arada Mehmet, aydınlatman süper olmuş.İyi günlerde kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıdalı

Barbaros bey, 24 Temmuz da Konya'ya com2000 far kolunu taktırmaya Murat'la Korkmaz Peugeot'a gittiğimde
    cruise control olayını Adnan ve Ramazan ustalar denedi ancak 207 ile motorlar aynı olmasına rağmen bsi farkından
    ötürü bu işlem maalesef gerçekleşemedi.Aracın gerçekten beyni sapıttı.Yalnız bu işte uzman olan Adem usta o gün yoktu.
    Bu arada Mehmet, aydınlatman süper olmuş.İyi günlerde kullan.

Ben de müşteri kabul böülümünde Ahmet diye bir arkadaş var onunla görüştüm. Orada beklerken sordum. Kendisi de elektrikciymiş aslen. Konuyu da yakından biliyor. Yolunuz Konya ya düşerse isterseniz onunla bir görüşün ya da telefonla. Kendisi 206+ nın her modeline CC takılabilir dedi.
  • sanırım sedat abiye cc takılamaz diyen ahmet beydi
  • arkadaşlar merhaba aranıza yeni katılıyorum 206 plus 1.4 benzinli sahibi olarak... sağolsun pejo bayisi 1 aydır arabayı teslim edcekler bekle bekle canım çıktı neyseki haftaya perşembe kesin teslim edeceklerini söylediler bu bayilerin bukadr ilgisiz olması insanı verem ediyor ... arabayı çok merak ediyorum 206 yeni kasasıyla gerçekten harika hiç kullanmadan aldım süreceğim günü iple çekiyorum :):) kullananlar memnun oldukları yada olmadıkları konuları yazarsa çok sevinirim... bir sorumda şu ben orjinal çelik cantı takılsın dedim ve fiyat farkını verdim bu orjinal cantları 15 midir yoksa 14 mü ? sitede 15 yazıyor ama satış elemanına sorduğumda bana 14 olduğunu söyledi ...
  • 15 olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

1 HAFTA OLDU EROL ABİ.

Görüşelim kardeşim bir ara sana güle güle diyemedik ama en azından bir hoşgeldin diyebilelim demi?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.