Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende dediğin gibi ,(yay,amortisör yok diyosun) , olay yok..dediğin gibi kıyaslama yapmak lazım..yada servise yada ustaya gösterceksin..çözüm burdan zor malumun
  • Amortisörler zamanla yıpranıyor kingofsnipers.

Hele ki yol yapımında çok nadir görev alan istanbul büyükşehir belediyesi gibi bir belediyeye sahipseniz...

Sert darbeler amortisörün baş düşmanı.

Maalesef bir süre sonra değişmeleri gerekiyor.

Ben de müsait bir zamanımda aracımdaki 4 amortisörü değiştirmeyi düşünüyorum (307)

Bir ara sıkça amortisör markaları modelleri ile haşır neşir oldum ancak vakit darlığından halledemedim.

Dediğim gibi amortisörleri ustaya göstermekte fayda, onarımı yerine de değişimini yapmakta yarar var.
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar...

Arabayı 2 ay önce a'dan z'ye bakıma sokmuştum, oradaki ustalar amortisörlerle ilgili birşey söylemediler ama arkaların değiştiğini biliyorum.

Extremeenvy,

Amortisörleri değiştirecek olsam hangi marka-model önerirsin? Tabi öncelikli konfora yönelik birşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

Amortisörler zamanla yıpranıyor kingofsnipers.

Hele ki yol yapımında çok nadir görev alan istanbul büyükşehir belediyesi gibi bir belediyeye sahipseniz...

Sert darbeler amortisörün baş düşmanı.

Maalesef bir süre sonra değişmeleri gerekiyor.

Ben de müsait bir zamanımda aracımdaki 4 amortisörü değiştirmeyi düşünüyorum (307)

Bir ara sıkça amortisör markaları modelleri ile haşır neşir oldum ancak vakit darlığından halledemedim.

Dediğim gibi amortisörleri ustaya göstermekte fayda, onarımı yerine de değişimini yapmakta yarar var.

koniye mi girsek

• işte bende fazladan çıkan soket murat.. 6630 bu kadar çekiyor kusura bakmayın
     ****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

VE ASIL BOMBA KARARAN AYNAM

TEK SORUN C5 ÇIKMASI OLDUGU İÇİN SENSÖR KAPATAN KISMI KÜÇÜK GELDİ..ONU DA KESEREK SENSÖRÜ BİRAZ DIŞARI TAŞIRMAK ZORUNDA KALDIM..ÇARE YOK BAŞKA..BELKİ ORAYIDA BİARA KAPATIRIM AMA GEREK YOK BENCE

• Abi benden valla kablo falan çıkmadı.Gerçi gerekte kalmadı boşver

Yakın zamanda torpidoya aydınlatma olayına dalacağım çok orjinal birşey düşünüyorum umarım istediğim gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingofsnipers
    Extremeenvy,

Amortisörleri değiştirecek olsam hangi marka-model önerirsin? Tabi öncelikli konfora yönelik birşey...

İnanın bana hiçbir marka modeli kullanmadım.Ben sadece aracıma uygun olan marka ve modelleri fiyatları

ile araştırmıştım.Benim de en çok istediğim şey özellikle aracındaki amortisörleri orijinalleriyle değil de

bilindik markalarla değiştirenlerle tanışıp, araçlarını incelemek.

Artık bıktım çünkü.Hayatımda bu kadar rezalet bi arka süspansiyona sahip araca bindiysem o da farklı bi 307 dir.

Bu arada ustalar bozuk yolda tur attılar mı acaba?

Araba düzgün asfaltta mükemmel, ama gel gör ki çukura girdiğinde sanki arka amortisör yerinden çıkacak.

Hele ki kar yüzünden berbat olmuş istanbul yollarında...

@Soylukan koni mi olacak bilstein mi maxtrac mı monroe mi bilmiyorum.

Kafayı yiycem zaten en sonunda.

Koninin bi modeli var ki affı yok girme konusunda 1 numara olur.

@Özgür bence kapatmak için hiç uğraşma.Görünecek yerde değil.Çok dikkatli bakılması lazım dışarıdan.

Ayrıca kötü durmuyor görünse bile.

Hayırlı olsun aynan.

Ayna ile ilgili bi konu vardı oradaki arkadaşa da yardımcı olsan ne iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremeenvy -- 16 Şubat 2010; 20:30:22 >

• EVET SALİH DEDİĞİN GİBİ..GÖZÜKMÜYOR.ZATEN DIŞARDAN GÖZÜKMESİDE İMKANSIZ.ÖYLE KALCAK SANIRIM.
    TEŞEKKÜR EDERİM İYİ DİLEKLERİN İÇİN
  • hayırlı olsun gece kuşu
  • Özgür abi ayna güzel olmuş bu arada.Sırada ne var elektrikli katlanır ayna mı Torpidoya aydınlatmayı ciddi anlamda düşünmeye başladım süper birşey olacak galiba.Malzemeleri aldım montaja kaldı sadece iş.Bu arada arkadaşlar ben farları xenon setiyle beraber satıyorum haberiniz olsun.
  • katlanır aynayı bilmiyorum murat..jant alırım daha iyi sanki..hem askerlikde geldi..bakalım ne olacak.asker dönüşü artık.
    saol görkem..
    nasıl aydınlatma yapcan murat
  • 2 tane şerit led aldım abi onları bağlayacağım torpidoya.Bir tane de kapı switchi aldım.Torpido açılınca ışık yanacak kapanınca sönecek
  • arkadaşlar önceki sayfaya yazmıştım 14.000 ne alsam falan diye.Bütçemi 15.000 e çıkardım fakat hala düzgün bir araç bulamadım sürekli aramama rağmen arkadaşlar.Bursadayım tavsiyeleriniz benim için önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: beYdeNbeY

arkadaşlar önceki sayfaya yazmıştım 14.000 ne alsam falan diye.Bütçemi 15.000 e çıkardım fakat hala düzgün bir araç bulamadım sürekli aramama rağmen arkadaşlar.Bursadayım tavsiyeleriniz benim için önemli

Hocam 16bin verin bizim aracı verelim size
  • aracı herşeyiyle veriyorsan fiyat gayet iyi ama ikisininarası olsun 15.500 e anlaşın
  • merhaba arkadaslar bende gectıgımız aralık ayında 2004 model 1.4 hdi x line 5 kapılı peugeot 206 aldım ,,, arabanın kılometresı 130 bındeydı ,, su anda 135 bınde ,, ben aldıgımda arabanın tum agır bakımları 90 bınde ıken yapılmıs 120 bınde de hava fılterısı ve mazot fıltresı degıstırılmıs bende onları alır almaz tekrar degıstırdım ,,, arac sade oldugu ıcın araca spoyler taktırdım , arka stopları fk marka ledlı stop yaptım ,, arka bagaj cıtasını ve kapı kollarını krom kaplattım ,, hos gorunumlu sadece egsoz ucu takdırdım ,, arabanın ıcınıde 1500 lıralık bı ses duzenı kurdurdum ,,, bı tek jantlarım kaldı gıbı ,, benım sımdı sormak ve ogrenmek ıstedıgım bı kac sey var ,,, 70-80 km hızlarında ıken aracın dıreksıyonunu hafıf sol yaptıgımda aracın sol lastıgınden bı ıslık sesı gelıyor bu ses sol tekerlek cukura veya bı yerden gecerkende oluyor ,,, rot ayarlarını yaptırdıgım yere goturdum rotla ılgılı bı durum olmadıgını soyledıler ,,, ya aracın balatalarında yada bılyelerınde sorun oldugunu soyledıler ,,, herhangı bı peugeot servısıne gıtmemı soyledıler ,, bende bugun gıttım ,, servıs krıkoyla aracın on lastıklerını kaldırdı ve on dısk ve balatalarımın en kısa surede degıstırılmesı gerektıgını soyledı ,, bende parcacıdan bunları aldım ve kendım takıcam ,, fakat ya sesın gelme sebebı bunlar degılse ,, sesın nerden geldıgını nasıl ogrenebılırım ,, bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

aracı herşeyiyle veriyorsan fiyat gayet iyi ama ikisininarası olsun 15.500 e anlaşın

Tesisatı çıkarıp vereceğim Cem.Fiyatta pazarlık düşünmüyorum
  • muratın arabası temizdir..bizzat gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

aracı herşeyiyle veriyorsan fiyat gayet iyi ama ikisininarası olsun 15.500 e anlaşın

Tesisatı çıkarıp vereceğim Cem.Fiyatta pazarlık düşünmüyorum

yok sadece ikisinin arası olsun diye söyledim yoksa fiyat çok iyi
  • Özgür abi nerelerdesin hiç sesin soluğun çıkmaz yoksa kustun mu bize :(
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.