Şimdi Ara

PEUGEOT 206 1,4 HDİ,ACCENT 1,5 CRDİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HANGİSİNİ ALMALIYIM.LÜTFEN YARDIM.......

• İkisi farklı sınıflarda araçlar.Eğer ailende çok kişi varsa Hyundai.Ancak Türkiye'nin en ekonomik ve en şirin arabasını istiyorsan tabiki 206
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRMNKY

İkisi farklı sınıflarda araçlar.Eğer ailende çok kişi varsa Hyundai.Ancak Türkiye'nin en ekonomik ve en şirin arabasını istiyorsan tabiki 206

ikiside aynı sınıf araçtır.
    biri hb
    biri sedan
  • ben hyundai derim kasası fln daha çekici geliyor bana ama ille gencim tek ben binicem fln 206da olur...

206= 1.4 hdi 70 bg
    Accent= 1.5 CRDİ 85 bg

getz düşünmez misin??
  • quote:

Orjinalden alıntı: nipp

quote:

İkisi farklı sınıflarda araçlar.Eğer ailende çok kişi varsa Hyundai.Ancak Türkiye'nin en ekonomik ve en şirin arabasını istiyorsan tabiki 206

biri hb
    biri sedan

aynı sınıf mı?accent giriş sınıfı arabası diil mi
  • Hmmm ihtiyacına göre deişir egerki aileniz 3-4 kişilikse vede cok cok uzun yolculuklar yapmıorsanız bence 206 ama uzun yolda bagaj durumundan dolayı ve motorunun biraz daha kuvettli olmasından dolayı Accent tercih olabilir ama bence yinede bir kore malındansa avrupa araba tercihimdir...
  • accent 206 ya göre daha geniştir bu yüzden aile arabası olarak accent ama tek kişiyseniz şehir içi işlerde kulanacaksanız bence 206 yada 207
  • abi bence işin içine 207 girersen her koşulda 207 derim...
  • bence de 207 işin içine girerse bütün ibreler değişir, 207 çok farklı bir araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

Hmmm ihtiyacına göre deişir egerki aileniz 3-4 kişilikse vede cok cok uzun yolculuklar yapmıorsanız bence 206 ama uzun yolda bagaj durumundan dolayı ve motorunun biraz daha kuvettli olmasından dolayı Accent tercih olabilir ama bence yinede bir kore malındansa avrupa araba tercihimdir...

arkadaşım kore malında ne varmış???
  • quote:

Orjinalden alıntı: udl

Hemen ban çekme arkadaşım tercih meselesi, biri gelip de fransız malı yerine alman malı tercih ederim dese biz de banlayalım mı yani adamı? Hyundai için konuşursam bence mekaniği çok sağlam araçlar yapıyor zaten iş makinesi üreten bir şirket ancak montaj kalitesi elbet avrupa araçlar kadar değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Hemen ban çekme arkadaşım tercih meselesi, biri gelip de fransız malı yerine alman malı tercih ederim dese biz de banlayalım mı yani adamı? Hyundai için konuşursam bence mekaniği çok sağlam araçlar yapıyor zaten iş makinesi üreten bir şirket ancak montaj kalitesi elbet avrupa araçlar kadar değil.

böyle de canımı al ama yani direk kore malı işte uyduruk nolacak tarzındabir yaklaşıma kızdım ben. hyundai'nin mekaniği çok sağlam hiç bir sorunu yok yani.... yakında montaj işide hallolur merak etme

• ewet kore malı varmı katiyen evime sokmam 5 km süratle biryere dokundur komple farları sünyalleri eline al kagıttan ince kaporta arızası yüksek olan sensörleri (hyundai da cok olur) İşçilik berbat ,sürüs rahatlıgı arac içi yasam berbat,güvenlik seviyesi berbat işte bu sebeplerden dolayı KORE malı almam arkadasım..Bu Benm subjektif görüsümdür....Ben 307 yi almadan önce 2005 te 20 bin YTL ye dizel GETZ vericeklerdi ilk testte kalsın dedim motor kuvveti haric cok berbat bi aractı ( beklentirlerime göre) bagaj cok dar...bunda kızılcak bişi yoktur senin beklentilerine cevap veriodur binersin....iyi forumlar
  • quote:

ewet kore malı varmı katiyen evime sokmam 5 km süratle biryere dokundur komple farları sünyalleri eline al kagıttan ince kaporta arızası yüksek olan sensörleri (hyundai da cok olur) İşçilik berbat ,sürüs rahatlıgı arac içi yasam berbat,güvenlik seviyesi berbat işte bu sebeplerden dolayı KORE malı almam arkadasım..Bu Benm subjektif görüsümdür....Ben 307 yi almadan önce 2005 te 20 bin YTL ye dizel GETZ vericeklerdi ilk testte kalsın dedim motor kuvveti haric cok berbat bi aractı ( beklentirlerime göre) bagaj cok dar...bunda kızılcak bişi yoktur senin beklentilerine cevap veriodur binersin....iyi forumlar

valla ben kazada yaptım ama hiçte kağıttan değildi... standart donanımlarıda hepsinden daha yüksek... motor çok sağlam... görecelidir elbette konfor ama hyunai'yi yaşayan bilir neyse sana da ii forumlar

• yaa hiç hyundai ye binmemiş olsam hak vericemde bence sen avrupa araclara binmemişsin...Ama sunuda eklemek isterim hyundai fiyat/fayda olarak tercih edilebilecek markalar arasında
  • quote:

valla ben kazada yaptım ama hiçte kağıttan değildi... standart donanımlarıda hepsinden daha yüksek... motor çok sağlam... görecelidir elbette konfor ama hyunai'yi yaşayan bilir neyse sana da ii forumlar

Bundan 3 ay kadar önce önümde bir getz kaza yaptı minibüs yandan çarptı, Getz 'V' şeklini aldı. Çok şağlam bir araba olsaydı getzin o şekle gelmemesi lazımdı değilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

quote:

Orjinalden alıntı: nipp

quote:

biri hb
    biri sedan

aynı sınıf mı?accent giriş sınıfı arabası diil mi

getz=206,207
    accent=206 sedan
    elentra=307
    sonata=406,407
  • quote:

yaa hiç hyundai ye binmemiş olsam hak vericemde bence sen avrupa araclara binmemişsin...Ama sunuda eklemek isterim hyundai fiyat/fayda olarak tercih edilebilecek markalar arasında

vall avrupa araçlarına çok biniyorum... dayımda A3, kuzenimde BMW 3.20i, halamda Focus2 ve ablamda 307 var... ama bütçemizle biz ancak getz alabildik.. ama ii kide almışım çünkü bu fiyata bu özellikle ve konfor zor bulunur...

baranss arkadaşım ben motor olarak çok sağlam demiştim... montj olarak fln hatalaı var elbette....

bu konuyu uzatmayalım... herkes memnunsa aracından sorun yok

• quote:

quote:

Hmmm ihtiyacına göre deişir egerki aileniz 3-4 kişilikse vede cok cok uzun yolculuklar yapmıorsanız bence 206 ama uzun yolda bagaj durumundan dolayı ve motorunun biraz daha kuvettli olmasından dolayı Accent tercih olabilir ama bence yinede bir kore malındansa avrupa araba tercihimdir...

evet arkadaşım daha kore malı olan bir arabaya binmemiş kişiler olabiliyor anlamsızca cevap veriyorlar bende sana katılıyorum çok paramda olsa yine hyundai arkadaşım parasının üstünde araçlar kim ne derse desin

• quote:

Orjinalden alıntı: final fantasy

quote:

quote:

evet arkadaşım daha kore malı olan bir arabaya binmemiş kişiler olabiliyor anlamsızca cevap veriyorlar bende sana katılıyorum çok paramda olsa yine hyundai arkadaşım parasının üstünde araçlar kim ne derse desin

sağol arkadaşım... şuanda çok param olsa gider bi sonata alırım binreim....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.