Şimdi Ara

PEUGEOT 2008 SUV HAKKINDA HERŞEY (CLASSIC EDİTİON) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
23
Favori
28.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracın üzerin de gelen 4 mevsim Goodyearlardan memnun olan var mı? Özellikle yaz aylarında performansı vasata yakındı fakat geçen kış ankara da iyi iş çıkardı, lastik değiştiren var mı? Ne tercih ettiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Ben o lastikleri hiç kullanmadım 2000km de çıkartıp continantel aldım yazlık kışlastiğide goodyear ultragrip8 kullanıyorum çok memnunum.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Mantıklı bir hareket fakat masraflı da aynı zaman da, ben çoğunlukla performanslı kullanmıyorum sıfır lastiği de çıkarmak istemedim, classic edition araç sahiplerinden yaz kış yorumunu merak ediyorum, sizden ebat ve fiyat bilgisi alabilir miyiz?

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Ebat olarak

205x60x16 yazlık

205x 55x16 kışlık kullanıyorum.

Kışlıklar elimde vardı zaten tam oldu.

yazlıklarıda 800 tl aldım.continantel

Üzerinde gelenleride satmayı düşünüyorum.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Ben de alırsam 205 60 16 düşünüyorum tabanı dar geliyor, bu kış öncelikle ön arka değişim yapıp performansına bakıcam eğer memnun kalmaz isem kışlık alabilirim, bilgi için teşekkürler

• 2018 modeller ne zaman gelir?
  • Aralık sonunda gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Aralık sonunda gelir.

Ruhsatta 2018 geçmesi için, mevcut yasaya göre 2018 model olması için 2018’de imal edilmiş olması gerekiyor. Yani 2018’lerin gelişi Şubat ayını bulacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben arabamı satmam gerekiyor ev almak için. İlana kaç yazmalıyım. Tahmini kaça gider?? Beyaz cam tavanlı 22bin de lumar cam filmi ve kaput koruma yaptırdım. Bakım paketide almıştım. Yani bir sonraki bakım ve 40 bin e kadar tüm bakımların parası ödendi.. Kaza boya hiç bile yok ilk günkü gibi...

Bana yardımcı olursanız sevinirim ..

• fredyboys F kullanıcısına yanıt
    Kaçtan satmayı düşünüyorsunuz?
  • Loutrec iyi akşamlar...
    76750 den ilana koydum sahibinden de 75 e verme niyetindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredyboys -- 26 Kasım 2017; 23:48:40 >
  • Merhaba, motor kaputunu açıp resim çekmeniz mümkün mü? Bakımda aracın motor kapağını takmamışlar sanırım

• Arkadaşlar önceki akşam lastigim patladı. Ümraniye şile yolunda gece lastik değiştirmek nasip oldu.

Bugün tamire götürdüm lastiği ve lastiğin yarıldığını gördüm. Stoklarında bulunmadığını ve pahalı bir lastik olduğunu söylediler.

Daha evvel Lastik değişimi yapanlar nerden kaça yaptı söyleyebilir mi?
    Lastik 195/60r16 89h

Acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydnsnr -- 23 Aralık 2017; 17:58:55 >
  • Arkadaşlar merhaba. Yakıt tüketimim şehir içi normal kullanımda 4.7-4.8 iken 15.0000 km den sonra 5.7-5.8 seviyesine çıktı. Bu yakıt tüketimi artışı sizlerinde başına geldimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogan83

Arkadaşlar merhaba. Yakıt tüketimim şehir içi normal kullanımda 4.7-4.8 iken 15.0000 km den sonra 5.7-5.8 seviyesine çıktı. Bu yakıt tüketimi artışı sizlerinde başına geldimi?

Soğuk havada yakıt tüketimi artar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydnsnr

Arkadaşlar önceki akşam lastigim patladı. Ümraniye şile yolunda gece lastik değiştirmek nasip oldu.

Bugün tamire götürdüm lastiği ve lastiğin yarıldığını gördüm. Stoklarında bulunmadığını ve pahalı bir lastik olduğunu söylediler.

Lastik 195/60r16 89h

Acil

Piyasada 89h bulmak zor hem de pahalı. 89v var daha uygun. Farkı nedir ?
    Tek lastik alacağım için diğer 3üyle aynı olmak zorunda mı?

• exponent kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Merhabalar, sol arka kapı camı dış lastiği servis garantisinden değişicekti yaklaşık bir aydır gelmesini bekliyorum en son kendim gitip tekrar dan sordum, yurt dışından gelecek vb cvplar aldım, Ankara abc bayi, bilgi maksatlı paylaştım

• quote:

Orijinalden alıntı: ydnsnr

Arkadaşlar önceki akşam lastigim patladı. Ümraniye şile yolunda gece lastik değiştirmek nasip oldu.

Lastik 195/60r16 89h

Acil

Alternatif olabilir

Nokian 195/60 R16 C99/97T Weatherproof C 4 Mevsim
    Bildiğim kadarıyla değiştirmek istediğin lastik ve aksın diğer tarafının lastiğini (balans için) değiştirmen şimdilik yeterli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 1 Ocak 2018; 0:23:50 >
  • sincax S kullanıcısına yanıt
    Tşk petlas bayiinden 250 tlye taktırdım.

Balans ta ufak bir sıkıntı hissediyorum. Sol arka idi değitirdiğim lastik. Direksiyon sola çekiyor hafif.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.