Şimdi Ara

PEUGEOT 2008 SUV HAKKINDA HERŞEY (CLASSIC EDİTİON) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
23
Favori
28.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sigorta 605

kasko 1040 Allianz arkadaşlar..

Servis işini nasıl yaptınız. 550-650 arası fiyat çıkartıyorlar.

Internet ten hapy hour ile 409 lük fix menüyü aldım. Yüzde on indirimle 368 e geldi ama servisten geri dönüş yaptılar. Benzinli araç olarak geçmiş randevu.. Polen ve yağ filtreside dahil değilmişde.. Nasıl oluyorsa..

Şasi numarası ile aldım. Mümkün değil ama.. 550 tutar diye bilgilendirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15.000 bakımını büyük şehirler dışındaki illerde daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz arkadaşlar. Ben Lüleburgaz Arıner'de 449 TL'ye yaptırdım örneğin. İstanbul'da 550-600 TL gibi fiyat veriyorlar en düşük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler active pakete devam etsek kaskoda sorun cikar mi

• yuyuyu16 Y kullanıcısına yanıt
    Bence sıkıntı çıkar ilerde bi sıkıntı olduğunda uğraştırabilir ayrıca aktiv modeliyle donanım farkı var...c.edition tanımlandı sigorta şirketlerine fazla bi farkta çıkmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 3 Ağustos 2017; 17:0:21 >
  • Arkadaşlar servise dün gittim ilk 15 binlik bakım için ve full servis paketi aldım 1150 tl.

.....Çok avantajlı ......ilk bakım ,ikinci bakım, fren balataları,debriyaj balatası,silecekler sınırsız yol yardım ve ikami araç gibi avantajlar var bence yaptırın çok avantajlı.. benden söylemesi:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Bence sıkıntı çıkar ilerde bi sıkıntı olduğunda uğraştıra bilir ayrıca aktiv modeliyle donanım farkı var...c.edition tanımlandı sigorta şirketlerine fazla bi farkta çıkmaz bence.

400 tl fark cikti active devam ettim o yüzden

• Bir kaç mesaj üstte yazmıştım. Van sevimli pejo bayiinde 330 liraya yaptırdım 15 binlik bakımı

• iyi akşamlar. Kasko ile ilgili çok önemli bi konu arkadaşlar.

2008 Classic Edition aracımı 2016 yazın aldığımızda kasko şirketlerinde bu donanım paketi yer almıyordu.
    bu durumda şirkete en yakın paket olan allure e-hdi 92 hp'yi söyledim.
    geçen hafta kasko yenilerken söylememe rağmen sigortacı arkadaş düzeltmemiş ve yine allure paketten kasko yapıldı.
    Şimdi ise zeyil ile kaskoda donanım paketini güncellerken ilave 500 TL prim farkı çıkıyor..

1. Daha ucuz bir model olmasına rağmen CE'de daha yüksek prim tutarı çıkmasının bir sebebi var mı?
    2. Donanım paketi doğru girilmediğinden dolayı olası durumda bir mağduriyet yaşar mıyım?

öneri ve görüşleriniz için teşekkürler.
  • ydnsnr kullanıcısına yanıt
    Ben sıkıntı olurdiye düşünüyorum. Sigorta şirketleri kaza esnasında bu tarz şeylerelle çok ugraştırıyolar. Aynı model yazılması daha iyi olurdu.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Farklı bir şirket üzerinden 100 tl farkla kaskomu yeniledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun 🖒 iyi yapmışsınız bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 16 Ağustos 2017; 18:36:39 >
  • Bizim araçların ikinci el değerleri azalıyor sanki, 70 in altına ilan verenler var, 70-71-72 ye bir dolu araba var.Satmayı düşünüyordum ama o paralara bu arabayı verip polo bile alamam aynı paraya, şu an beklemedeyim.

• Arkadaşlar arabaya yan basamak yaptıran veya düşünen var mı?

Sizce iyi olurmu? Ben biraz niyetlendim ama satılanlar hep duz basamak. Makyajlı 2008 lerin yan basamağı daha hoş ama onları piyasada bulamıyorum..

• ydnsnr kullanıcısına yanıt
    Aynı sebeple kardeşimin bir ay önce yenilenen kaskosunda ;

Active olarak daha önceden girilen araç modeli classic Edition olarak değiştirildi. 46 TL fark çıktı aksigortadan. 500 çok fazla.

Ayrıyeten şöyle bir durum daha var.

Active kasko bedeli :82.000 TL

Classic Edition : 70.000 TL görünmekte. Ama kaskoya gelince classic daha pahalı çıkıyor.

Aynı sorun dün kendi aracımı sattığım arkadaşta da yaşadık. Active girdiler önce sonra classic olarak değiştirildi. 100 TL fark ile Classic olark yaptırdı kaskoyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Bizim araçların ikinci el değerleri azalıyor sanki, 70 in altına ilan verenler var, 70-71-72 ye bir dolu araba var.Satmayı düşünüyordum ama o paralara bu arabayı verip polo bile alamam aynı paraya, şu an beklemedeyim.

Dün 72 ye sattım kendi aracımı.

2016 Classic edition + Premium Pack

Gümüş gri 17.800 km de. Hatasız.

• ~YuSuFeLiLi~ ~ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

70 altında satanların araçları boyalı değişen var araçlarında bende baktım ilanlara hakkı 70 ile 75 arası bu aracın sizde iyi bir fiyata vermişsiniz.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. 70 ve altında bir iki ilanda dolu kaynaklı göçük ve birisinde de kaputta ezilme var.

• Bende ev almak için aracımı satmak zorundayım. Şimdi keşke haziran gibi satsaydım diyorum. Beyaz sky pack. 22 binde.

• Aracin ederi 75'in altı kesinlikle degil. 75-80 araliği. Ayni donanimda b segmenti sıfir araçlar 70 üzeri ve bizim arac b-suv. Ona göre fiyati düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loutrec_ -- 27 Ağustos 2017; 21:9:39 >
  • Arkadaşlar, bu model almayı düşündüğüm araçlar arasında fakat 2013-2014 1.2 benzinli manuel/otomatik versiyonlarda yokuşta kalkış desteği yokmuş, doğru mu?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.