Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (278. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.6 Astra Sedan Enjoy aracımı 20-25 gün önce sattım.(2008'de almıştım)

15-20 gün içinde bir araç alma durumum var ve Peugeot 2008 uzun zamandır incelediğim,aklımda olan bir araçtı.İkinci ellerine bakıyordum ancak şu sıralar sıfır alsam modundayım. 1.5 Blue Hdi Allure için 142.000 TL fiyat aldım. Siz 2008 sahiplerine danışmak istediğim bir kaç sorum var izninizle.

1- partikül filtresi ile ilgili bir sürü yazı okudum.Bu araçta da bu problemi yaşama ihtimalim yüksek midir ?

2- arka koltuk diz mesafesi satmış olduğum 2008 model astra sedan'ın arkası kadar var mıdır? Arabayı çıplak gözle görmeme rağmen konduramıyorum :)

3- 2008 yerine 308 önerir misiniz ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 25 Eylül 2019; 12:12:6 >
  • 2017 - 2018 kasa dizel alacağız , daha az yakan ve bu kadar şık bir araç görmedim henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

Benim araçta 2017 model ilk yıl servise bakıma gittiğimde servis bana sormadan yaptı güncellemeyi hatta baya uzun sürdü bu işlem. Ve garantisi olduğu için herhangi bir ücrette almadılar. Aracın mobil uygulaması var. Orda güncellemeler için link geliyor ordan indirip kendiniz yapmayı deneseniz olur belki.
    Güncelleme yaptım ama maalesef düzelmedi :(
  • Son zamanlarda 15bin ve 30bin için bakım yaptıran ya da fiyat alan var mı?
  • zzzzz kullanıcısına yanıt
    Ben 30 bin bakımı yaptırdım. 1100₺ fiyat ödedim. Mazot fitrem değişti ve adblue eklendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Kia Sportage aracımı satıp 2008 / 2014 - 2015 kasa almayı planlıyorum. Bu 2 aracı deneyimleyen var mı acaba ?

Ayrıca e-hdi motorlar diğerlerine göre piyasası daha ucuz. Fazla tutulan modeller olmadığı için mi yoksa farklı bir sebebi mi var ?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pacey57

Merhaba,

Kia Sportage aracımı satıp 2008 / 2014 - 2015 kasa almayı planlıyorum. Bu 2 aracı deneyimleyen var mı acaba ?

Ayrıca e-hdi motorlar diğerlerine göre piyasası daha ucuz. Fazla tutulan modeller olmadığı için mi yoksa farklı bir sebebi mi var ?

Teşekkürler
    Sizin satma nedeniniz nedir? Bir de kac model ve benzinli mi? Arkadasimda var full donanimli guzel arac ama benzinli 11,5 ortalamasi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzzz -- 26 Eylül 2019; 20:58:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zzzzz kullanıcısına yanıt
    Arabayı daha yeni aldık eşim için. Eşim kullanıyor ve araç haliyle büyük geldi. Daha çok Croscover tarzı küçük bir şey istiyoruz. Araç benzinli ve 2015 model. Bizim aracımızda start-stop hariç full donanımlı. Ara sıra yol bilgisayarını sıfırlattırıyorum ortalama 7,7 yakıt yakıyor ki zaten buda 1.6 motor 135 beygir için normal bence. Kendimin şirket aracı dahi 5,5 civarı yakıyor dizelde.
  • Pacey57 P kullanıcısına yanıt
    Eğer eşiniz kullanacak ve az yakan dizel arıyorsanız. 2008 tam size göre. Ancak yarı otomatik robotik şanzıman olduğu için vites geçişleri hissediliyor. Ve yokuş aşağı bazen yığılmalar oluyor.

• mustafa5532 kullanıcısına yanıt
    Yakıt çok önemli değil zaten senede 4.000 - 5.000 km'de farketmiyor ama baktım verilerine şehiriçi 5 litre, şehir dışı 4 civarı çok iyi. Vites geçişleri rahatsız edecek kadar çok mu hissediliyor ?
  • Pacey57 P kullanıcısına yanıt
    Naif kullanan insanlar için nerdeyse hiç fark edilmiyor ancak biraz seri kullanırsanız hemen anlarsınız geçişleri. Yokuş olan yerlerde üst vitese geçme hissi özelliklede 1-2 arası gayet hissedilir. Ama tam otomatik benzinli modellerine bakabilirsiniz. Onlarda vites geçişleri çok iyi.

• Sıfır 2008 in yazın düşen videolarında çok beğendim ve bekledim dün yayınlanan broşüre baktım joystick vites kolu anahtarsız çalıştırma yok hatta baktım rifter in iç tasarımı çok daha güzel maalesef

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Desene gene hüsran.

• merhabalar, 2008in kasa değişimi ne zaman? belki bir delilik yapıp hanımın aracını değiştirebilirim bu aralar.
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa fotoğrafları gelmeye başladı. 2020de olabilir.
  • Merhabalar, yarın gidip 2008'i test edeceğim. Bu aracı almayı kafama koydum. Kafama takılan tek husus 2008'in 2020 modelinin çıkmış ama ülkemize gelmemiş olması. Bu yüzden mevcut kasayı almak için yıl sonu kampanyalarını beklemek lazım, 2020 model nasıl bir fiyat politikasıyla gelir, bekleyip 2020 model mi almalı? Sanırım kafamda birden çok şey varmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Merhabalar, yarın gidip 2008'i test edeceğim. Bu aracı almayı kafama koydum. Kafama takılan tek husus 2008'in 2020 modelinin çıkmış ama ülkemize gelmemiş olması. Bu yüzden mevcut kasayı almak için yıl sonu kampanyalarını beklemek lazım, 2020 model nasıl bir fiyat politikasıyla gelir, bekleyip 2020 model mi almalı? Sanırım kafamda birden çok şey varmış :)
    Bende düşünmekteyim aynı şeyleri. Cevapları merak ediyorum. Bu hafta almayı düşünüyorum bu aracı.

• metalok kullanıcısına yanıt
    2016 yıl sonunda araç bakarken firmaların çoğu kasa değişmese bile yeni modeller sırf yıl yüzünden 15000₺ üste koyar dediler. 2017 de baktım ki dedikleri doğru. Ve 2008 yeni kasa ile geleceği için daha fazla fark olur. Ama bu da eski elde kalan kasalarda indirim demektir. Bunu da corollanın yeni kasası çıkınca gördüm.

• Merhabalar ben de bu hafta 2008 almayı düşünüyorum.
    Test sürüşüne çıktım sınıfı içerisinde fiyat/perf olarak en iyisi gibi.

En iyi aldığım fiyat Allure 1.5 HDI Tam otomatik Sedef beyazı için 146.5TL
    Sene sonunu beklemek de istemiyorum, Yeni 2008 in de 2021e anca TRye geleceği söyleniyor daha 2 senedir 508in lansmanı yapılacak o da bu ay sonu.
    Ama ötv zammı öncesi 120lere giden arabaya 146 vermeye gelince insan bir duraksıyor. Kararsız kaldım.

• xnax kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.inşallah alırsanız kazasız belasız kullanırsınız.

verilen fiyat hurda teşvikiyle mi?
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.